Skocz do zawartości

Moja jutrzejsza rozmowa o prace (jutro weryfikacja)


Gość alles-in1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alles-in1

Moja jutrzejsza rozmowa o prace (jutro weryfikacja)

 

1. Jakie zrobie wrazenie Krol bulaw - nie wiem dlaczego wyszlam w tej karcie, wydaje mi sie, ze to raczej ewentualny moj szef tutsj sie pokazal

2. Jak wypadnie rozmowa o prace 2 kielichy Rozmowa bardzo mila, raczej przyjacielska, na luzie. Moze nawet podpisze umowe jutro.

3 Wynik rozmowy o prace Kolo (dociagnelam Krolowa mieczy 4 bulaw) Wyszly zmiany, obecnie jestem bez pracy, wiec zmiany moga oznaczac iz otrzymam te prace

 

Bardzo prosze o interpretacje, bo bardzo sie stresuje ta rozmowa :prosi:

Odnośnik do komentarza

jako osoba posiadajaca odpowiednia i wystarczajaca wiedze. Rozmowa wypadnie sympatycznie, przypadniecie sobie do gustu. Wiele od Ciebie zalezty,ale musisz byc pewna siebie i walczyc przede wszystkim dobrze sie wyslawiac. Powinno pojsc dobrze aczkolwiek mi przy 4 bulaw nie udalo sie dostac pracy o ktora sie staralam, Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

powinnaś się spodobać - komu nie podoba się król buław :D

zrobisz wrażenie osoby, która ma w sobie dużo energii i potencjału, jest gotowa do działania, a do tego mile się spędza czas

 

2 pucharów to też karta związku(partnerskiego, zawodowego), więc może być tak, że coś podpiszesz

 

koło, królowa mieczy, 4 buławy - sytuacja się obróci na pewno, mimo że zrobiłaś dobre wrażenie, będziesz musiała z jakiegoś powodu się opanować i wszystko, co Ci będzie w środku grać nikt się nie dowie(albo wybrane osoby-przyjaciele)

Odnośnik do komentarza

sprawisz wrażenie ewnej siebie, przebojwej. Rozmowa bedzie w przyjaznej atmosferze. Jeśli chodzi o wynik t pewnie wstepna rozmowa i jeszcze wiele zależy. Mi 4 buław pokazał kiedys powrót do domu... Ale pamietaj, ze karty czasem potrafia zaskoczyć

Odnośnik do komentarza

Myślę, że wynik rozmowy będzie dla Ciebie pozytywny. Mówi mi o tym koło i IV buław (która nawiasem mówiąc u mnie nazywa się Spełnienie). Jest to też pomyślna karta na współpracę. I tutaj może mówić po prostu o jej podjęciu. Zrobisz dobre wrażenie, Twój potencjał, energia i determinacja zostaną dostrzeżone. Rozmowa będzie przebiegać w życzliwej atmosferze. Patrząc na tego króla buław i II kielichów pomyślałam sobie, że w czasie rozmowy w panu/szefie mogą zagrać jakieś pozazawodowe strunki. Może się w nim odezwać po prostu facet i być może to też wpłynie na decyzję o zatrudnieniu.

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

Jestem po rozmowie. Jezykowo chyba poszlo dobrze, bardzo podobalo sie Panu moje CV, podkreslil to 3 razy, ale bylam bardzo zdenerwowana, spieta i chyba to troche przeszkadzalo Panu. Rozmowa bardzo profesionalna, zero luzu, duzo pytan. Duzo musialam opowiadac o sobie czego nie lubie.

Otrzymalam informacje, ze on musi sie zastanowic czy pasuje do profilu jakiego szukaja. Musi tez porozmawiac z pozostalymi pracownikami z ktorymi bede ewentualnie pracowac. Zadzwoni w srode i albo mi podziekuje, albo zaprosi na kolejna rozmowe. Umre chyba ze stresu do srody :_stres:

Odnośnik do komentarza

nie bój się, a czkolwiek powiem Ci, że te obecne rozmowy to przechodzą ludzkie pojęcie. Nie dość, że w języku obcym,to jeszcze odpowiadasz na jakieś głupie pytania w stylu czego nie lubisz, no i z innymi pracownikami, którzy w sumie w Cię nie znają. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

panna.marta - i najlepiej miec 20 lat i doswiadczenie 5 letnie :) W poniedzialek bylam na pierwszej rozmowie, ale nie zalezalo mi az tak na tej pracy, wiec sie nie stresowalam, ale dzis bylam bardzo spieta, zestresowana. Wiem, ze moge w tej firmie duzo sie nauczyc, wiec tak bradzo mi zalezy. Najgorsze jest to czekanie, dzis spalam bardzo niespokojnie, do srody zwariuje. Probuje przytyc, ale chyba nigdy mi sie to nie uda w dzisiejszych czasach, stres zjada moje kilogramy :(

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

Euterpe jedzenie z McDonald's rosnie mi w buzi, nie lubie. Jem nawet jesli nie mam ochoty, aby przytyc i gdy osiagne moj najwiekszy sukces 1.5kg to zaraz waga spada np z powodu stresu :(

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

Siedze jak na szpilkach i gapie sie w telefon :26: Mialam jechac na poczte, ale nie pojechalam, bo boje sie, ze zadzwonia gdy bede prowadzila auto :_zmeczony: Zaraz z dziecmi na lekcje plywania musze jechac i pewnie zadzonia gdy ja bede juz na basenie i nic nie uslysze w tym halasie :co_na:

Odnośnik do komentarza
Gość alles-in1

Weryfikacja: niestety nie udalo sie :( Startowalam do najwiekszego dzialu, odpowiedzialne stanowisko, ale wedlug firmy moje doswiadczenie nie jest wystarczajace. Zaproponowano mi, ze moga przeslac moje CV do innego dzialu, abym mogla nabrac wiekszego doswiadczenia. Poinformowano mnie, ze nie wykluczaja iz za rok mozemy sie spotkac w tym najwiekszym dziale, chociaz tyle.

 

panna.marta - dziekuje za wsparcie :bukiet:

gypsy - poprosze :okok:

Odnośnik do komentarza

alles-in1, bardzo mi przykro. Pamiętaj jednak że to nie zamyka Ci drogi pracy w wymarzonym dziale. Fajnie że masz inne możliwości, Twoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności musiały zostać docenione skoro taka padła propozycja. Będzie dobrze! ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...