Jump to content

Horoskop celtycki - jarzębina


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Jarzębina - 1 - 10 kwiecień i 4 - 13 październik

 

Wrażliwość — Inteligencja połączona z wyobraźnią, zdolność do syntezy. Intuicja, fantazja.

 

Drzewo lub krzew z rodzaju jarząb. Często sadzona w parkach. Charakteryzuje się gładką korą, pierzastymi liśćmi. Kwiaty ma białe, szkarłatne i koralowe owoce. Kora wykorzystywana w garbarstwie. Ludzie urodzeni w tym okresie są pogodni, pozbawieni egoizmu. Są niezwykle ambitni, mają dobry gust, ale i trudny i skomplikowany charakter. Nie umieją przebaczać. Należą do ludzi samodzielnych i odpowiedzialnych. Przystosowują się do trudnych warunków.

 

Niech was nie zmyli jej pozorna delikatność. Ona jest mocna, wytrwała i bardzo dzielnie przeciwstawia się różnym burzom i złym podmuchom losu. Na jej twarzy częściej spotkacie uśmiech niż łzy, mimo że każde zmartwienie (swoje i cudze) przeżywa głęboko. Ale taka już jest nasza jarzębina — urokliwa, pogodna, strojna w dary natury. Pozbawiona egoizmu, ale pragnąca skupić wokół siebie nie tylko spojrzenia, ale sprawy i działanie. Jest niezależna i zależna równocześnie. Żyje dla życia, kocha ruch, niepokój a nawet komplikacje. Zresztą sama też komplikuje niekiedy i swe własne życie przez zbytnie filozofowanie lub nazbyt skrupulatne wahanie. Jej wielki gust i wrażliwość predystynują ją do zawodów artystycznych, ale i w innych osiąga wysokie szczeble. W miłości postępuje nieprzewidzianie: gwałtowna, namiętna i uczuciowa. Zmienia partnerów z wiecznym niedosytem serca. Nie przebacza nigdy i ona zrywa przeważnie więzy małżeńskie. Posiada duże talenty towarzyskie, a w ogóle to mogłaby bawić się w jasnowidza, gdyby wierzyła że to prawda.

 

Jarzębina wydaje się krucha i delikatna, ale w rzeczywistości jest niezwykle odporna. Chociaż nie można odmówić jej wrażliwości, dzielnie przeciwstawia się wszelkim burzom i trudnościom życiowym. Głęboko przeżywa własne i cudze zmartwienia, lecz nigdy się nie poddaje. Jest pogodna i pełna uroku, potrafi uśmiechać się nawet przez łzy. Pragnie skupiać wokół siebie ludzi i sprawy. Jest samodzielna i odpowiedzialna, łatwo przystosowuje się do nowych warunków i nie chce być prowadzona za rączkę. Ma jednak skomplikowany charakter i mimo ambicji i błyskotliwości z trudem osiąga sukces. Nad każdą sprawą godzinami rozmyśla, nie potrafi szybko podjąć decyzji, przez co naturalnie wiele traci. Kocha ruch, zmiany, a nawet komplikacje i stan niepokoju. Bardzo często sama jest sprawczynią własnych kłopotów. Ma wyjątkowe predyspozycje do zawodów związanych ze sztuką. Natura obdarzyła ją wrażliwością artystyczną i świetnym gustem. W miłości jest nieobliczalna, wciąż sprawia partnerowi niespodzianki, ale rzadko przyjemne ! Kocha gwałtownie, namiętnie i... krótko. Jarzębina nie potrafi przebaczać, jeśli raz się zawiedzie, odchodzi w siną dal.

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Jarzębina - Wrażliwa

1 kwietnia - 10 kwietnia

4 października - 13 października

 

Jarzębina jest osobą pełną uroku, żywiołową i radosną. Lubi ruch, rozpiera ją energia, uwielbia działać. Potrafi przyciągać uwagę, lubi być w centrum wydarzeń. Ma dobry gust, zdolności artystyczne, to dobry organizator i przywódca. Jest namiętnym kochankiem, żarliwym i oddanym, wymagającym również pełnego oddania. Zazdrosna i zaborcza, nigdy nie wybacza nielojalności.

 

Źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,jarzębina,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

JARZĘBINA 1 kwietnia - 10 kwietnia, 4 października - 13 października

Choć pozornie delikatna w rzeczywistości jest mocna, wytrwała i zdolna stawić opór burzom, wichrom - każdemu złemu losowi. To, że na jej twarzy gości przeważnie uśmiech, a łzy są tak rzadkie, jest jedną z cech jej siły. Wszystko, cokolwiek zdarza się bliskim, przeżywa głęboko, na równi ze swoimi własnymi zmartwieniami, nie okazując tego jednak na zewnątrz. Nie ma w nie egoizmu i nie wystarcza jej bycie ośrodkiem zainteresowania. Chce być w centrum spraw i działań innych, skupiać wokół siebie ludzi. Kocha życie i ruch. Spokój nie jest dla niej pociągający, a komplikacje czymś zwykłym, naturalnym i powszednim. Jakże często ona sama jest przyczyną, bardziej lub mniej świadomie. Wrażliwa i utalentowana, w miłości - gwałtowna i zmienna. Niezastąpiona w towarzystwie. Jednak, aby osiągnąć upragniony cel posłuży się bez skrupułów nawet podstępem, dlatego nigdy nie ufaj jej do końca.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

JARZĘBINA 1.04-10.04; 4.10-13.10

 

Wokół Ciebie ciągle musi się coś dziać. Nieustanny ruch, wieczne zmiany - Ty to po prostu uwielbiasz i niewiele robisz sobie z tego, gdy te niespodzianki nie zawsze są przyjemne. Wtedy też się uśmiechasz, choćby do oczu cisnęły się łzy. Nigdy i nikomu nie pokażesz nieszczęśliwej miny. Jesteś bardzo samodzielna. Przed podjęciem decyzji długo się zastanawiasz i zdarza się, że przez to tracisz. Masz znakomity gusti wyczucie smaku, a to często skłania Cię do podążania artystyczną drogą.

 

Twoje mocne strony:
wyjątkowa intuicja, wytrwałość i hart ducha pomogą Ci przezwyciężyć każdą trudność. Budzisz zaufanie.

 

Co warto zmienić:
pozwól czasem sobie pomóc, nie komplikuj spraw, są prostsze niż Ci się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest agnieszka007

JARZĘBINA

 

Ludzie urodzeni w tym okresie są pogodni,pozbawieni egoizmu,ale mają trudny charakter.Nie umieją przebaczać,cenią sobie samodzielność.W pracy i życiu Jarzębina wybiera zajęcia wymagające odpowiedzialności.Chociaż nie brak jej ambicji i wytrwałości,sukces nie przychodzi jej łatwo.To właśnie dlatego,że zbytnio wszystko analizuje,zastanawia się,roztrząsa.Świetnie będzie się realizować w zawodach artystycznych,ma dobry gust,smak,świetnie się ubiera i niezwykle ciekawie urządza swoje otoczenie.

W sprawach uczuciowych bywa nieprzewidywalna,często zaskakuje swojego partnera.Kocha gorąco,namiętnie i wiernie,choć szybko się wypala.Wiele jest w stanie zrozumieć i wybaczyć,ale nie zdradę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...