Skocz do zawartości

Muzyka wspomagajaca medytacje


0ghost0rider0

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem medytacji "na sucho" czyli bez muzyki i jakos nie moglem sie w pelni zrelaksowac, cos zawsze wybijalo mnie z rytmu. Chcialbym pomoc osoba, (a takze sobie) ktore maja ten sam problem z wyciszeniem umyslu.Otwieram ten watek dla zainteresowanych medytacja i muzyka relaksacyjna, ktora pomaga w osiagnieciu tego stanu. Jesli ktos zna lub slyszal jakies ciekawe utwory nt. to prosze podac autora lub nazwe lub cokolwiek co nas moze nakierowac. Zaczne od siebie nie wymieniajac wszystkich, ale tych dzieki ktorym poznalem co to tak naprawde jest medytacja:

 

Richard Moffett - Soul of the Moutain

Richard Moffett Temple Timbres

 

Tutaj link w chomikuj:

 

Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl

 

Jest to jeden utwor skladajacy sie z tych 2 czesci. Jak dla mnie jest to po prostu nr 1. Nie moglem znalezc zadnych innych tegoz artysty. Jest pewna osoba zwiaca sie Karma Moffett, ktora rowniez tworzy muzuke relaksacyjna, ale nie wiem czy to jest ta sama osoba. Jesli ktos zna podobne kawalki to prosze pisac :) Bylbym wdzieczny

 

Mam jeszcze pare innych:

 

Air with air rising - medytacja do czakr

 

Marcin Malicki - mozna znalezc na chomikuj

 

Unthold Depths - na itunes chociazby

 

Oczywiscie jest tego wiecej, w szczegolnosci na chomikuj, ale wybralem tylko te najbardziej godne uwagi

 

Nie krepujcie sie i piszcie :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...