Skocz do zawartości

relacje z ex prosba o interpretacje


Hello

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze ktos mi pomoze w interpretacji? Polozyłam 5 kart na obecne relacje z juz ex (w koncu walentynki) i wyszło: 10 kier, Dama kier, Dama pik, As karo, 10 pik (odwrócona). Niby jakies uczucie jest (10 kier) ale nie wiem czy jeszcze do mnie (Dama kier) czy to jakiejs pikowej (ponoć jest w jakims niezobowiazującym związku) no i jakies wiadomości od niego sie szykują dla mnie, niezbyt ciekawe? z góry badzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucie jest i jak da mnie to wy jeszcze sie spykniecie .Czy wyście sie rozstali przez kobiete ?? nie koniecznie " te trzecia " jak dla mnie to wrocicie do siebie i jeszcze cos z tego bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ta dama pik tak dziwnie sie tu kładzie .to pogódźcie sie jeśli o głupotę poszło o ważne rzeczy tylko warto zacinać sie w sobie i tupać nogami .pozdrawiam ,będzie dobrze jak na mój gust ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

obecne relacje z ex : 10 kier, Dama kier, Dama pik, As karo, 10 pik (odwrócona) wy sie wciąż spotykacie i nadal macie kontakt, to nei wygląda na zakonczony całkiem związek, uczucia i pewna stabilizacja nadal są, Ty tutaj czujesz sie samotna i ta sytuacja troche Cie dołuje, ale jednoczesnie trzymasz go na dystans, będziecie jeszcze kontynuować znajomość i teraz jeteście na etapie pisania,rozmawiania, od czasu do czasu sie spotykacie, myśle podobnie jak Nalka że to ejszcze nie jest koniec między wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jesteście nie ocenione, tak fajnie to wszystko potraficie połączyć. Zadalam po tym co powiedziałyście teraz jeszcze pytanie czy będziemy razem (ehhh) no i wyszło tak ze zgłupiałam trochę: 8 karo (o) 8 trefl (o) 7 pik (o) & trefl (o) no i 3 na dopytkę 9 kier (o) Dama pik (o) 8 pik (o). . W wersji optymistycznej ten ciąg 7-ek i 8-ek traktuje jako odwrócenie złych rzeczy i na końcu jakas szansa niby jest. Ale ta Dama pik która mi sie pojawia to juz nie wiem czy ta kobitka (moze sie to skonczy miedzy nimi) czy moze to jednak mój smutny koniec a ona powinna być w kierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

wygląda to tak jakbyś odwróciła talię lub nie spojrzała jak jest ułożona przed tasowaniem, proponowałabym odczytac te karty jednak w pozycjach prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upssss. a ja myslalam ze nic mi nie wolno majdrować, jak wezmę talię tak tasuję i rozkładam i nie patrze żeby wyprostować. To w takim razie wygląda to źle pewnie, patrząc na 8 i 7 trefl :-( no te 3 dodatkowe karty to jakby było uczucie do Damy pik jednak i zostanie przy niej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2 dni temu wyciągnełam 5 kart z pytaniem co tam sie wydarzy w najbliższym czasie z panem Ex i wyszlo: Dama Pik As karo 9 pik 10 pik 10 kier. Pikowa mnie zastanawiała i dociągnełam na nia 3 karty: Króla kier, Dame karo i Waleta trefl. Interpretowałm wtedy tylko główny układ (dociągnięcia mnie przerosły troche) i gdzies tam wyczytałam, że As karo + 9 pik to spotkanie, a 10 pik i 10 karo to ddalenie od ukochanego albo spotkanie ukochanego. Weryfikacja przyszła nadzwyczaj szybko, bo dzisiaj zobaczyłam ich obydwoje na ulicy w objęciach (na dodatek kobitka ciemne włosy a wiem że i rozwódka), wiec wg mnie karty fajnie tu przepowiedziały co ma się wydarzyć. Weryfikując jeszcze te dociągnięcia na pikową zastanawiam sie nad taką interpetacją: Król kier to pewnie ex jako jej ukochany, Dama Karo to jej nadzieje na ten związek, może też jest zaborcza w tym związku a Walet trefl to pozytywna zapowiedż przyszłości dla nich. Znalazłam tez gdzies, ze Dama karo z karta treflową to niewierność mężczyzny wiec moze to nie wyglada tak różowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...