Jump to content

Horoskop celtycki - jaśmin


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Jaśmin - 1 - 14 maj i 3 - 11 listopad

 

Dyplomata - towarzyski, popularny, ruchliwy. Rzetelny, ciekawy świata!

 

Krzew piękny, wysoki o smukłych, długich gałązkach, pokryty pierzastymi liśćmi. Kwiaty białe, wonne. Olejki lotne jaśminu używane są w przemyśle perfumeryjnym. Ludzie urodzeni w tym okresie posiadają talent dyplomatyczny. Są rzetelni w wykonywaniu zobowiązań. Lubią gromadzić dobra materialne, ale nie są materialistami. Są osobami towarzyskimi, ale nadmiernie drażliwymi. Potrafią być troskliwi, chociaż nie są czuli.

 

Jaśmin należy do grona osób niezwykle lubianych i popularnych. Ruchliwy, towarzyski, zawsze z uśmiechem na ustach. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, lubi zmiany i jest ciekawy świata. Jaśmin to urodzony dyplomata, do perfekcji opanował sztukę kamuflażu odczuć. Pod maską żartownisia kryje się przeczulenie, a w głowie kłębią się wątpliwości i obawy. Jaśmin wciąż się zastanawia, czy został dobrze odebrany w oczach otoczenia, czy nie spadły jego akcje towarzyskie. Osoba urodzona w tym znaku unika jak ognia wszelkich zobowiązań. Przyciśnięta do muru wywiązuje się z obietnic rzetelnie, ale z ciężkim sercem. Jaśmin ma szczęście do dobrych zarobków, ale jest dość skąpy. Zastanawia się nad każdym wydatkiem, nie uznaje typowo polskich przyjęć ani kosztownych podarunków. W rodzinie lepszy dla dzieci niż współmałżonka, jest odpowiedzialny i troskliwy, miewa spory talent pedagogiczny. Nie potrafi tylko zdobyć się na czułość. Jego dzieci zawsze czują się niedopieszczone. A w miłości ? Nie zna namiętności, rozterek ani zazdrości. Temperatura uczuć Jaśmina to tylko kilka stopni powyżej zera. W upale bowiem szybko więdnie.

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Jaśmin - Niepewny

1 maja - 14 maja

3 listopada - 11 listopada

 

Jaśmin jest osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną. Bywa grymaśny i złośliwy, ulega nastrojom, miewa humorki. Odważny gdy wymaga tego sytuacja, zdolny i bystry, dobry organizator, bardzo odpowiedzialny. Jaśmin jest wiernym i oddanym partnerem, bardzo poważnie traktuje partnerstwo. W zamian oczekuje oddania i zaangażowania. Nie wybacza krzywd i urazów.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,jaśmin,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

JAŚMIN 1 maja - 14 maja, 3 listopada - 11 listopada

Jaśmin jest żywy, ruchliwy, towarzyski, a życzliwy tak dalece, że bywa, iż zapomina całkiem o sobie. Ważni są dla niego wszyscy ludzie. Uwielbia podróże i trudno mu wytrzymać długo w jednym i tym samym miejscu pracy. Nawet mieszkanie chciałby często zmieniać. Pozorami wesołości maskuje dużą wrażliwość, która przyczynia mu cierpienia, gdyż nawet najdrobniejsze przykrości przeżywa bardzo intensywnie i głęboko. Takie właśnie usposobienie - zdolność pokrywania bólu uśmiechem - sprawia, że potrafi też dyplomatyczne łagodzić trudne sytuacje w swoim otoczeniu i jest przez to powszechnie lubiany i ceniony. Wszelkie zobowiązania są dla niego złem koniecznym. Zawsze wywiąże się z nich rzetelnie do końca. Nie jest na pewno materialistą i może dlatego ma w życiu szczęści do pieniędzy. W rodzinie Jaśminy są przede wszystkim dobrymi rodzicami i wobec współmałżonków nie zbywa im na czułości.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

JAŚMIN 1.05-14.05; 3.11-11.11

 

Niełatwo Cię rozgryźć, sztukę kamuflarzu opanowałaś do perfekcji. Kryjesz się za szerokim uśmiechem, bywasz duszą towarzystwa, cieszy Cię popularność i liczne grono znajomych. Tylko czy Ci, którzy tak Cię oblegają, wiedzą jaka naprawdę jesteś? Unikasz angażowania się w sprawy innych, rzadko składasz obietnice. W Twojej głowie wiecznie kotłują się myśli, robisz kalkulacje, obmyślasz strategie. Zawsze się upewniasz, czy nie odniesiesz porażki. Dbasz o swój dom, o jego oryginalny wystrój. I nie robisz tego na pokaz - dobrze się czujesz w ładnym wnętrzu.

 

Twoje mocne strony:
Masz talent dyplomatyczny, lubisz nowe wyzwania, troszczysz się o bliskich.

 

Co warto zmienić:
Nie będziesz mniej lubiana, jeśli okażesz słabość.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest agnieszka007

JAŚMIN

 

Ludzie urodzeni w tym okresie są rzetelni i maja talenty dyplomatyczne.Cenią wygodę,ale nie są materialistami.

Jaśmin pragnie być w kręgu zainteresowania innych,chce być lubiany,akceptowany i zapraszany w wiele miejsc.Jako pracownik jest zwykle wysoko ceniony i nagradzany,bo angażuje się w pracę.Mimo że regularnie odkłada pieniądze na czarną godzinę,nie lubi ich wydawać,woli świadomość,że je ma.Jest odpowiedzialny i troskliwy,doskonale sprawdzi się jako nauczyciel czy wychowawca.Świetny materiał na rodzica,bo przepada za dziećmi.Osoba,która go pokocha,nie będzie miała łatwego życia.Jaśmin jest chłodny i opanowany.Nie wie,co to namiętność czy porywy serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...