Jump to content
Guest truskawka

Horoskop celtycki - jaśmin

Recommended Posts

Guest truskawka

Jaśmin - 1 - 14 maj i 3 - 11 listopad

 

Dyplomata - towarzyski, popularny, ruchliwy. Rzetelny, ciekawy świata!

 

Krzew piękny, wysoki o smukłych, długich gałązkach, pokryty pierzastymi liśćmi. Kwiaty białe, wonne. Olejki lotne jaśminu używane są w przemyśle perfumeryjnym. Ludzie urodzeni w tym okresie posiadają talent dyplomatyczny. Są rzetelni w wykonywaniu zobowiązań. Lubią gromadzić dobra materialne, ale nie są materialistami. Są osobami towarzyskimi, ale nadmiernie drażliwymi. Potrafią być troskliwi, chociaż nie są czuli.

 

Jaśmin należy do grona osób niezwykle lubianych i popularnych. Ruchliwy, towarzyski, zawsze z uśmiechem na ustach. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, lubi zmiany i jest ciekawy świata. Jaśmin to urodzony dyplomata, do perfekcji opanował sztukę kamuflażu odczuć. Pod maską żartownisia kryje się przeczulenie, a w głowie kłębią się wątpliwości i obawy. Jaśmin wciąż się zastanawia, czy został dobrze odebrany w oczach otoczenia, czy nie spadły jego akcje towarzyskie. Osoba urodzona w tym znaku unika jak ognia wszelkich zobowiązań. Przyciśnięta do muru wywiązuje się z obietnic rzetelnie, ale z ciężkim sercem. Jaśmin ma szczęście do dobrych zarobków, ale jest dość skąpy. Zastanawia się nad każdym wydatkiem, nie uznaje typowo polskich przyjęć ani kosztownych podarunków. W rodzinie lepszy dla dzieci niż współmałżonka, jest odpowiedzialny i troskliwy, miewa spory talent pedagogiczny. Nie potrafi tylko zdobyć się na czułość. Jego dzieci zawsze czują się niedopieszczone. A w miłości ? Nie zna namiętności, rozterek ani zazdrości. Temperatura uczuć Jaśmina to tylko kilka stopni powyżej zera. W upale bowiem szybko więdnie.

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Jaśmin - Niepewny

1 maja - 14 maja

3 listopada - 11 listopada

 

Jaśmin jest osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną. Bywa grymaśny i złośliwy, ulega nastrojom, miewa humorki. Odważny gdy wymaga tego sytuacja, zdolny i bystry, dobry organizator, bardzo odpowiedzialny. Jaśmin jest wiernym i oddanym partnerem, bardzo poważnie traktuje partnerstwo. W zamian oczekuje oddania i zaangażowania. Nie wybacza krzywd i urazów.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,jaśmin,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

JAŚMIN 1 maja - 14 maja, 3 listopada - 11 listopada

Jaśmin jest żywy, ruchliwy, towarzyski, a życzliwy tak dalece, że bywa, iż zapomina całkiem o sobie. Ważni są dla niego wszyscy ludzie. Uwielbia podróże i trudno mu wytrzymać długo w jednym i tym samym miejscu pracy. Nawet mieszkanie chciałby często zmieniać. Pozorami wesołości maskuje dużą wrażliwość, która przyczynia mu cierpienia, gdyż nawet najdrobniejsze przykrości przeżywa bardzo intensywnie i głęboko. Takie właśnie usposobienie - zdolność pokrywania bólu uśmiechem - sprawia, że potrafi też dyplomatyczne łagodzić trudne sytuacje w swoim otoczeniu i jest przez to powszechnie lubiany i ceniony. Wszelkie zobowiązania są dla niego złem koniecznym. Zawsze wywiąże się z nich rzetelnie do końca. Nie jest na pewno materialistą i może dlatego ma w życiu szczęści do pieniędzy. W rodzinie Jaśminy są przede wszystkim dobrymi rodzicami i wobec współmałżonków nie zbywa im na czułości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
werona

JAŚMIN 1.05-14.05; 3.11-11.11

 

Niełatwo Cię rozgryźć, sztukę kamuflarzu opanowałaś do perfekcji. Kryjesz się za szerokim uśmiechem, bywasz duszą towarzystwa, cieszy Cię popularność i liczne grono znajomych. Tylko czy Ci, którzy tak Cię oblegają, wiedzą jaka naprawdę jesteś? Unikasz angażowania się w sprawy innych, rzadko składasz obietnice. W Twojej głowie wiecznie kotłują się myśli, robisz kalkulacje, obmyślasz strategie. Zawsze się upewniasz, czy nie odniesiesz porażki. Dbasz o swój dom, o jego oryginalny wystrój. I nie robisz tego na pokaz - dobrze się czujesz w ładnym wnętrzu.

 

Twoje mocne strony:
Masz talent dyplomatyczny, lubisz nowe wyzwania, troszczysz się o bliskich.

 

Co warto zmienić:
Nie będziesz mniej lubiana, jeśli okażesz słabość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest agnieszka007

JAŚMIN

 

Ludzie urodzeni w tym okresie są rzetelni i maja talenty dyplomatyczne.Cenią wygodę,ale nie są materialistami.

Jaśmin pragnie być w kręgu zainteresowania innych,chce być lubiany,akceptowany i zapraszany w wiele miejsc.Jako pracownik jest zwykle wysoko ceniony i nagradzany,bo angażuje się w pracę.Mimo że regularnie odkłada pieniądze na czarną godzinę,nie lubi ich wydawać,woli świadomość,że je ma.Jest odpowiedzialny i troskliwy,doskonale sprawdzi się jako nauczyciel czy wychowawca.Świetny materiał na rodzica,bo przepada za dziećmi.Osoba,która go pokocha,nie będzie miała łatwego życia.Jaśmin jest chłodny i opanowany.Nie wie,co to namiętność czy porywy serca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...