Skocz do zawartości

Efekty i doświadczenia po oczyszczaniu czakr


Neferites

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu najbliższych dni będę miała oczyszczane czakry i usuwane podpięcie, chciałabym poznać doświadczenia osób, które coś takiego przechodziły. Jakie wrażenia odczuwaliście w trakcie i po oczyszczaniu? Jakie efekty uzyskaliście, czy coś w waszym życiu uległo zmianie? Dodam, że u mnie zabiegi polegać będą na doenergetyzowaniu i oczyszczeniu czakry sakralnej i splotu słonecznego a także usunięciu podpięcia z gardła.

 

Czego mogę się spodziewać?

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że mówienie o takich rzeczach bez doswiadczenia, tj. przed zabiegami, jest blokadą.

Każdy to ma inaczej - miałem przypadki że ktoś miał tylko lekkie prądy a i były przypadki widzenia świata 100 lat temu (wcielenia etc.).

 

Lepiej nie tworzyć sobie oczekiwań. To co mogę jednak poradzić to skupienie sie na swoich emocjach i ciele.

Czasem nic sie nie czuje a zmienia się bardzo wiele :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były przypadki widzenia świata 100 lat temu (wcielenia etc.).

 

O matko kochana... Nie no mam nadzieję, że takie cuda mi się nie przydarzą.

 

Właściwie nie mam jakichś konkretnych oczekiwań, po prostu "nie mogę się już doczekać" i jestem ciekawa wszystkiego w tym temacie.

 

Co do blokady powstałej poprzez mówienie i przyszłym zabiegu to nie rozumiem, jak miałoby to działać? Na zasadzie zapeszania czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferites jak już będziesz po możesz podzielić się z nami swoimi odczuciami i wtedy my się dołączymy :)

Nie nastawiaj się :)

Z resztą - często bywa tak, ze dla ludzi to jest dość osobiste (znam przypadki) i nie każdy bedzie chciał się podzielić. jednak zapraszam do dyskusji :)

 

A blokada - ktoś powie, ze czuł mrowienie - i będziesz się nastawiała na to mrowienie i nie odczujesz bądź nie zwrócisz uwagi na ciepełko przepływające przez ręce itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie "oczyszczanie" w czerwcu ubiegłego roku. Zabieg był na odległość, podczas wykonywania nic specjalnego nie czułem. Ale w ciągu najbliższych kilku miesięcy nastąpiła znaczna poprawa - "uspokoiły" mi się myśli, polepszyło samopoczucie, praktycznie z niczego udało się znaleźć stałą pracę (wcześniej jej nie miałem).

 

W najbliższym czasie muszę znaleźć kogoś, u kogo powtórzę całą operację - bo od kilku tygodni czuję narastające dolegliwości psychiczne (anhedonia, szczególnie silna w ostatnich dniach) i fizyczne (problemy z krążeniem, bóle w okolicy brzucha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to powiem tak: właściwie nic nie czułam, a nawet jeśli to nie wiem czy to było to :)

 

Tak teoretycznie to nie czuje jakiejś zmiany, może tylko samą świadomość, że ktoś mi tam coś naprawił, ale mam nadzieję, że na dłuższą metą te "zabiegi" okażą się przynieść pozytywny skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...