Jump to content

Horoskop celtycki - buk


Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

Buk - 22/23 grudzień - przesilenie zimowe (zrównanie dnia z nocą)

 

Wynalazca - Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.

 

Drzewo osiągające wysokość 40 m, dochodzi do pełnej dojrzałości po osiągnięciu 90 lat. Ważne drzewa lasotwórcze, gospodarcze i ozdobne. Liście jajowate, czerwienieją jesienią. Buk dostarcza ciężkiego cennego drewna. Ludzie urodzeni w tym okresie są uczciwi i solidni. Kochają dom i lubią dzieci. Umieją dobrze zorganizować swoje życie. Są realistami. Oszczędni i przemyślni. Mają szczęście do sukcesów. Miewają nieprawdopodobne pomysły.

 

Piękny i szlachetny. Dba bardzo o swoją powierzchowność nawet trochę do przesady. Dużo dobrego gustu tak w ubiorze jak i w urządzaniu swego lokum, jeśli środki mu na to pozwalają. Robi śmiałe projekty w życiu i co ważniejsze zawsze je realizuje. Chociaż praktyczny i życiowy, zawsze zdolny jest do uczuć szlachetnych. Znakomicie gospodarzy budżetem domowym. Oszczędny acz nie skąpy nie skąpy i nie marnotrawny. Nadaje się na kierownicze stanowiska. Jest człowiekiem rozważającym za i przeciw i nie ryzykującym nigdy. W miłości buk nie wyróżnia się fantazją. Jego postawa jest pełna rozsądku i w tej dziedzinie jest doskonałym współmałżonkiem. Chce mieć urządzony wygodnie dom, dzieci, telewizję i w miarę możliwości auto. Wakacje rodzinne. W późniejszym wieku przeżywa jeden lub dwa niegroźne flirty - przygody. Bardzo dba o formę - aż do obsesji. Dieta, sport byle zachować sylwetkę i piękność do późnej starości. Jest dużym materialistą. Chce być bogatym i szczęśliwym. To twarde drzewo i nie ustępliwe.

 

Buk ma piękną i szlachetną sylwetkę. Jest próżny, aż do obsesji dba o swój wygląd zewnętrzny - dieta, sport - byle tylko zachować urodę i kondycję jak najdłużej. Przyciąga uwagę młodzieńczym wyglądem, trzeba przyznać, że starzeje się znacznie później od swych rówieśników. Ma też dobry gust, dokładnie wie, jak się ubierać, by wyeksponować walory sylwetki. Buk jest świetnym szefem. Wnikliwie rozważa wszelkie za i przeciw każdej sytuacji, nie śpieszy się z krytyką. Bywa wynalazcą, snuje śmiałe plany, które najczęściej realizuje. Jest sprytny i interesowny, ale uczciwy. To doskonały organizator życia, świetny domowy "księgowy". Oszczędny, chociaż nie skąpy, nienawidzi jednak wszelkiego marnotrawstwa. W miłości wyraźnie brak mu fantazji, ale jest rozsądnym i dobrym współmałżonkiem. Nie lubi rozstawać się z rodziną, nawet podczas wakacji. Chce mieć wygodnie urządzony dom. Wychodzi z założenia, że lepiej być bogatym i szczęśliwym niż biednym i smutnym i przeważnie właśnie tak układa sobie życie. W późniejszym wieku zaczyna żałować swej rozwagi i przeżywa kilka, raczej niegroźnych flirtów.

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Buk - Twórczy

23 grudnia

 

Buk lubi otaczać się luksusem, bywa materialistą, zwraca uwagę na wygląd. Zwykle dobrze radzi sobie w życiu zawodowym, ma zdolności przywódcze. Jest rozsądny i opanowany, nie lubi podejmować niepotrzebnego ryzyka, to osoba niezwykle gospodarna. Buk potrafi stworzyć udany związek ale wymaga oddania i wierności. Jest zaborczy i zazdrosny.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,buk,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

BUK 23.12

 

Kierujesz się rozsądkiem i lubisz dokładnie analizować każdą sytuację. Irytuje Cię marnotrawstwo i szastanie pieniędzmi. Tobie potrzebne są one do zapewnienia wszelkich wygód tym, których kochasz. Dbasz o rodzinę, życie bez dzieci pozbawione jest dla Ciebie wartości. Potrafisz dobrze organizować pracę sobie i innym. Twoje oceny są sprawiedliwe - masz zadatki na dobrą szefową. W tym gąszczu zalet jest małe "ale". Jesteś chodzącą pedantką, co czasem uprzykrza życie Twoim bliskim.

 

Twoje mocne strony: umiesz szybko podejmować decyzje, najczęściej trafne. Jesteś odważna i szlachetna, myślisz o innych, masz świetny gust.

 

Co warto zmienić: uważaj, by szanowanie pieniędzy nie przerodziło się w skąpstwo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest agnieszka007

BUK

 

Ludzie,którym patronuje buk,są uczciwi i solidni.Kochają dom i lubią dzieci.Są realistami i często osiągają życiowy sukces.Zajmując wysokie stanowiska,są dla pracowników świetnymi,wyrozumiałymi szefami,a dla przedsiębiorstwa-doskonałymi specjalistami.Lubią pieniądze i szanują ich wartość.Ce****e ich życiowy spryt,ale zawsze postępują uczciwie.Buk ma żyłkę do interesów,lubi inwestować i pomnażać pieniądze.To doskonały organizator,jednocześnie świetnie sprawdza się w zawodach związanych z finansami.W sprawach uczuciowych brak mu fantazji,jednak jest wierny i daje partnerowi poczucie bezpieczeństwa.Niechętnie rozstaje się z najbliższymi choćby na parę dni,zdecydowanie jest domatorem.Szuka miłości na całe życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...