Jump to content
Sign in to follow this  
Guest truskawka

Horoskop celtycki - wiśnia

Recommended Posts

Guest truskawka

Oliwka lub Wiśnia - 23 wrzesień - przesilenie jesienne (zrównanie dnia z nocą)

 

Mędrzec - Inteligencja, dowcip, zdolność do analizowania i dedukowania - skłonność do refleksji.

 

Drzewo lub krzew wiśni z eliptycznymi liśćmi, zwykle opatrzone przylistkami. Kwiaty białe lub różowe na długich szypułkach. Owocem jest kulisty pestkowiec. Aromatyczne drewno używane jest do wyrobów artystycznych. Ludzie urodzeni w tym okresie są stateczni i spokojni, mają pogodne usposobienie. Zawsze panują nad sobą. Stawiają czoło wszelkim burzom. Obdarzeni urokiem osobistym, lubią otaczać się mądrymi ludźmi. Tolerują wolność swojego partnera.

 

Mimo, że powierzchowności przeciętnej, oliwka nie jest pozbawiona wdzięku. Kocha słońce i w cieple uczuć rozkwita pięknie. Z chorób prześladuje ją najczęściej reumatyzm. Jest osobnikiem pełnym rozsądku i unika wszelkich agresywnych i gwałtownych scen. Jest pełna dyskrecji i nie interweniuje w życie swego otoczenia. Jej tolerancja i delikatność nie mają nic wspólnego z obojętnością. Przeżywa głęboko sprawy swoich bliskich. Usposobienie pogodne, charakter spokojny, duże poczucie sprawiedliwości. Trochę psycholog stara się zrozumieć i wczuć w sytuację swoich bliźnich. W miłości pozbawiona raczej uczucia zazdrości a w każdym razie nigdy jej nie okazuje. Toleruje wolność swego partnera nawet ma to jej sprawić ból. To nie jest ani słabość ani rezygnacja. Ot po prostu życiowa filozofia. Inteligentna i zdolna do refleksji. Lubi książki i chętnie otacza się mądrymi ludźmi. Wnosi w dom szczęście i spokój.

 

Powierzchowność Oliwki jest przeciętna, często nawet poniżej przeciętnej, ale znak ten jest obdarzony niezwykłym wdziękiem. Patrząc na Oliwkę zapomina się, że natura nie była wobec niej zbyt hojna. Oliwka kocha słońce, rozkwita w cieple uczuć. Słońce jest jej potrzebne również dla zdrowia, gdyż często cierpi na reumatyzm. Jest pogodna, stateczna i spokojna, w każdej sytuacji zachowuje poczucie równowagi. To natura refleksyjna, lubi mądrych ludzi i ciekawe książki. Ma w sobie coś z myśliciela i uczonego. Oliwka jest dobrym psychologiem, bezbłędnie rozszyfrowuje ludzi, wyczuwa fałszywe gesty i słowa. Dyskretna, tolerancyjna i delikatna, nie interweniuje w życie otoczenia. Nie oznacza to, że sprawy ludzi są jej obojętne potrafi współczuć i głęboko przeżywa cudze problemy. Natura obdarzyła ją dużym poczuciem sprawiedliwości. Choć jest pogodna i życzliwa, zraża do siebie zbyt poważnym stylem bycia. Trzeba ją dobrze poznać, aby "dała się lubić". Wydaje się bierna, a tymczasem śmiało stawia czoła przeciwnościom. Jej prostota i szczerość bywają zaskakujące dla otoczenia. W miłości nie jest zazdrosna, a w każdym razie tego nie okazuje. Toleruje u partnera prawo do wolności, nawet jeśli cierpi z tego powodu. Po prostu, taką ma życiową filozofię i jej się trzyma. Ustępuje w imię stałości związku!

 

źródło - Horoskop Celtycki - Drzewa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest truskawka

Wiśnia - Mędrzec

23 września

 

Wiśnia to osoba mądra i roztropna, pełna wewnętrznego ciepła i spokoju. Budzi zaufanie wśród innych, pomysłowa i zaradna, potrafi pomagać i doradzać. Kocha życie i słońce, żyje w zgodzie z naturą. Inteligentna i zdolna osoba, w miłości potrafi stworzyć udany związek, jest tolerancyjna, obdarza partnera zaufaniem, wspiera go w każdej sytuacji, unika konfliktów.

 

źródło - horoskopy,horoskop horoskop celtycki,wiśnia,horoskop codzienny,horoskop erotyczny,horoskop indywidualny,horoskop partnerski,biorytmy,astrologia,ezoteryka,horoscope,zodiac,daily horoscope,free horoscope

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest agnieszka007

WIŚNIA

 

Ludzie urodzeni w tym dniu są spokojni i pogodni.Zawsze opanowani,obdarzeni urokiem osobistym,lubią towarzystwo.Mają sporo wdzięku.

Wiśnia uwielbia ciepły klimat i promienie słońca.Ceni ciepło także dlatego,że ma skłonności do reumatyzmu.

Lubi czytać,rozmyślać,marzyć.Ma dar obiektywnego oceniania innych na podstawie ich dokonań.Wyczuje od razu ludzi fałszywych i nieszczerych,jest wyczulona na kłamstwo.Jednocześnie nie robi użytku z tych zdolności,jest dyskretna i tolerancyjna,prostolinijna i szczera.

W sprawach uczuciowych uznaje niezależność i prawo do wolności partnera oraz swojej.Bardzo rzadko okazuje zazdrość.Preferuje związki stałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...