Skocz do zawartości

Dziwny sen :D


szrama

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak. Ostatnio dużo odpoczywam i właśnie dzisiaj tzn. wczoraj w nocy przysniło mi się coś dziwnego. Śniło mi się że gram na Xbox 360 w gre razem z moją koleżanką, którą bardzo lubie, a nawet coś więcej. Dokładnie nie pamiętam czy wygrywałem czy przegrywałem...wiem tylko że z nią grałem. Aha jeśli to może pomóć to dodam tylko że ostatnio się z nią ostro pokłóciłem i teraz od kilku dni się na mnie focha :D Jeśli ktoś byłby tak miły proszę o interpretacje tego snu. Co on może oznaczać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szrama, prawdopodobnie chciałbyś po prostu, aby koleżanka przestała się na Ciebie "fochać". Gra (jakakolwiek, na konsoli też :)) symbolizuje Twoją beztroskę, to, że ona gra razem z Tobą to Twoje myśli, że ona nie powinna traktować życia ze zbytnią powagą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
No więc tak. Ostatnio dużo odpoczywam i właśnie dzisiaj tzn. wczoraj w nocy przysniło mi się coś dziwnego. Śniło mi się że gram na Xbox 360 w gre razem z moją koleżanką, którą bardzo lubie, a nawet coś więcej. Dokładnie nie pamiętam czy wygrywałem czy przegrywałem...wiem tylko że z nią grałem. Aha jeśli to może pomóć to dodam tylko że ostatnio się z nią ostro pokłóciłem i teraz od kilku dni się na mnie focha :D Jeśli ktoś byłby tak miły proszę o interpretacje tego snu. Co on może oznaczać ??

 

Uczestnictwo w grze może oznaczać rywalizację lub poddanie się ustalonym regułom. To również zdolność, zręczność i szybkość działania w walce o coś.

A skoro grałeś z koleżanką - możliwe że o dominację chodzi w Waszych relacjach.

 

Napisz jaka była fabuła gry, wtedy będzie można stwierdzić jakiej sfery dotyczył sen: materialnej, uczuciowej czy innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...