Skocz do zawartości

Mój marzec - 4 zagadnienia + 1 pytanie (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Studia -> kochankowie, as mieczy

Będzie dobrze...

 

Uczucia -> kapłanka, as denarów, królowa pucharów, 3buław

Nie powinnam sie śpieszyć, będę zajeta bardziej sobą. Może będę chciała coś osiągnąć, a 3buław dąży do związków...

 

Otoczenie -> 9mieczy, 7buław, giermek pucharów ( na luty 9 mieczy również była pierwszą kartą )

Moze czekaja mnie wielkie mozliwości względem jakiegoś Pana, ale powinnam zachować czujność.

 

niespodzianka -> księżyc, wisielec, kapłan, giermek denarów

Zawieszę swe marzenia lub wyciągnę lekcję od jakiegoś Pana.

 

Znajomość z panem -> 8mieczy, cesarzowa, król mieczy, 3pucharów, królowa denarów, 8denarów

Spotkania, możliwe wspólne wyjścia/impreza, generalnie mile spędzony czas - choć na początku miesiąca może być chwilowe odcięcie.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Studia -> kochankowie, as mieczy

dobra współpraca, ewentualnie wahania, dużo pracy umysłowej, może rozpoczniesz coś nowego, np. projekt lub odetniesz się tam od jakiejś znajomej/znajomego

 

Uczucia -> kapłanka, as denarów, królowa pucharów, 3buław

może wyjdziesz z ukrycia, dasz komuś szansę i zaczniesz okazywać emocje oraz z większym optymizmem patrzeć w przyszłość

kapłanka może mówić o tajemnicy lub sama się zdystansujesz trochę i zaczniesz być bardziej tajemnicza, później jest as a to zawsze jakaś szansa na coś tutaj jeszcze denarów, więc na coś ważnego/wartościowego(tutaj może sama ją komuś dasz lub w drugą stronę), następnie królowa pucharów, która już nie boi się tak okazywać uczuć, wszystko u niej widać jak na dłoni, 3 buławy... może zechcesz w czymś uczestniczyć, będziesz wypatrywać czegoś, planować...

 

Otoczenie -> 9mieczy, 7buław, giermek pucharów

myślę, że może na Ciebie znacząco wpłynąć, może zaczniesz się przejmować co ktoś mówi/robi, będziesz musiała troszeczkę powalczyć o swoje, może dostaniesz zaproszenie albo dodatkowe informacje o czymś

 

niespodzianka -> księżyc, wisielec, kapłan, giermek denarów

tęsknisz za czymś, co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości i długo jeszcze może tak być, w każdym bądź razie coś się odwlecze w czasie, dostaniesz cenną wiadomość lub naukę, która może się okazać bardzo wartościowa

 

Znajomość z panem -> 8mieczy, cesarzowa, król mieczy, 3pucharów, królowa denarów, 8denarów

też myślę, że na początku może być odcięcie, zajęcie się swoimi sprawami, rozsądne podejście do sytuacji, później sytuacja powinna przejść na lepsze tory, jakiś wspólny wypad, może w większej ilości osób, wspólna radość z czegoś, może po jakimś czasie będziesz adorowana, później zajmiesz się pracą...

Odnośnik do komentarza

Studia -> kochankowie, as mieczy

czy juzjest po sesji?bo mi sie tu jakas nauka dodatkowa skojarzyla...

 

Uczucia -> kapłanka, as denarów, królowa pucharów, 3buław

bedziesz szukala nowych znajomosci,ale raczej na zasadzie az on Ci spadnie z nieba:)

 

Otoczenie -> 9mieczy, 7buław, giermek pucharów ( na luty 9 mieczy również była pierwszą kartą )

mmm bedziesz raczej unikala spotkan w wiekszym gronie

 

niespodzianka -> księżyc, wisielec, kapłan, giermek denarów

nagle ktos moze zaczac szukac kontaktu z toba

 

Znajomość z panem -> 8mieczy, cesarzowa, król mieczy, 3pucharów, królowa denarów, 8denarów

cos nie do konca Ci sie spodoba u tego pana...

Odnośnik do komentarza

Później postaram się zajrzeć, pretoria przypomnij mi sie wieczorkiem na pw proszę :) bo ciekawy ten rozkład w sensie mam cos tam do powiedzenia ale w pracy jestem i szef juz przyszedł wiec średnio mogę na spokojnie zinterpretować :P

Odnośnik do komentarza
Studia -> kochankowie, as mieczy
zaliczenia i rozpoczęcie nowego semestru :D

 

Uczucia -> kapłanka, as denarów, królowa pucharów, 3buław
nie skupiaj się na nich za mocno a 3 buławowa otworzy Ci drogę ;) bądź otwarta na nowości, nie zamykaj się. Delikatność i uczuciowość niech CI towarzyszą :)
Otoczenie -> 9mieczy, 7buław, giermek pucharów ( na luty 9 mieczy również była pierwszą kartą )

Koleżanko wydaje mi się, ze powinnaś odciąć pewne znajomości.

niespodzianka -> księżyc, wisielec, kapłan, giermek denarów
Powiedziałabym, ze osiągniecia na płaszczyźnie ezoterycznej, oraz pojawienie się jakiejś osoby:
Znajomość z panem -> 8mieczy, cesarzowa, król mieczy, 3pucharów, królowa denarów, 8denarów
jakies małe niedopowiedzenia, musisz wykazać się stanowczością i cierpliwością. 8 denarów jako rozmowa i próba porozumienia się.
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Studia -> kochankowie, as mieczy

będzie po Twojej myśli w większości, choć może coś będziesz musiała powalczyć lub załatwiać, może w dziekanacie jakieś formalności? :mysli:

 

Uczucia -> kapłanka, as denarów, królowa pucharów, 3buław

na uczuciach nie bedziesz jakoś specjalnie skoncentrowana, dopiero w drugiej połowie miesiąca zachce Ci sie amorów i gdzieś może wyskoczysz <3

 

Otoczenie -> 9mieczy, 7buław, giermek pucharów ( na luty 9 mieczy również była pierwszą kartą )

otoczenie może być jakieś przymusowe w pierwszej połowie miesiąca albo po prostu nie będzie sie składało na spotkania wspólne, dopiero druga połowa miesiąca obfituje w spotkania i fajny nastrój między znajomymi.

 

niespodzianka -> księżyc, wisielec, kapłan, giermek denarów

niespodzianką może być chęć doszkalania się w czymś albo podjemiesz sie jakichś ćwiczeń czy coś :mysli:

 

Znajomość z panem -> 8mieczy, cesarzowa, król mieczy, 3pucharów, królowa denarów, 8denarów

w pierwszej połowie miesiąca będzie po Twojej myśli choć ograniczone, być może Pan coś Ci obieca z chęcia zrealizowania tego później i do tez uczyni co obeca. :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cytuję to co się sprawdziło ;)

 

Studia -> było ok, "dobra współpraca, może rozpoczniesz coś nowego (jest kurs)"; "czy juzjest po sesji?bo mi sie tu jakas nauka dodatkowa skojarzyla... (myślę, że chodzi o dodatkowy kurs"; "zaliczenia i rozpoczęcie nowego semestru :D"; "będzie po Twojej myśli"

 

Uczucia -> "sama się zdystansujesz trochę i zaczniesz być bardziej tajemnicza"; "bedziesz szukala nowych znajomosci,ale raczej na zasadzie az on Ci spadnie z nieba:)"; "nie skupiaj się na nich za mocno a 3 buławowa otworzy Ci drogę ;) bądź otwarta na nowości, nie zamykaj się."; "na uczuciach nie bedziesz jakoś specjalnie skoncentrowana"

 

Otoczenie -> "będziesz musiała troszeczkę powalczyć o swoje, może dostaniesz zaproszenie albo dodatkowe informacje o czymś"; " nie będzie sie składało na spotkania wspólne, dopiero druga połowa miesiąca obfituje w spotkania i fajny nastrój między znajomymi. ( w pierwszej połowie spotkania były, ale w mniejszym gronie niż zwykle)

 

Niespodzianka -> zawieszenie wcześniejszego 'marzenia'; "pojawienie się jakiejś osoby (ktoś się pojawił, ale równie szybko został spławiony)"; "niespodzianką może być chęć doszkalania się w czymś albo podjemiesz sie jakichś ćwiczeń"

 

Znajomość -> "cos nie do konca Ci sie spodoba u tego pana..."; "musisz wykazać się cierpliwością"; "w pierwszej połowie miesiąca będzie po Twojej myśli choć ograniczone, być może Pan coś Ci obieca z chęcia zrealizowania tego później i do tez uczyni co obeca. :D ( póki co jeszcze tego nie zrealizował, być może uczyni to później, jak na razie kontakt urwany )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...