Skocz do zawartości

OOBE czy LD lub hypnagogi przed OOBE ?


Pajmon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ezoteryką, magią itp. interesuję się od 8 lat. Mimo długiego czasu doświadczenia mam pewien problem. Czy mieliście takie coś kiedyś jak robiliście OOBE, że nie mogliście się odwrócić za siebie ? A inna rzecz oprócz tej pierwszej to taka, że mam strasznie powolne ruchy. W tym momencie nie wiem czy to OOBE czy LD ale jestem pewien, że OOBE, raz projekcja astralna czyli wszystko inaczej (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), a raz na płaszczyźnie fizycznej czyli identycznie jak mam w pokoju ustawione. Ale o co mi chodzi ? O to, że w OOBE według mnie oprócz myślami porusza się normalnie, ponieważ, jeden dzień wyszedłem to miałem 2 problemy wcześniej opisane czyli powolne ruchy i problem z obrotem w tył. Jak chciałem użyć myśli by np. iść to nic, pomyślałem sobie , że idę lub wyobraziłem siebie w tym miejscu i nic musiałem nogami. Oprócz tego z powodu braku obrotu i trudności nie mogę zniszczyć istot co mnie macają od tyłu, czy atakują i nie widzę. Jednej jedynie połamałem palce wyginając je w tył, był odgłos charakterystyczny do łamania kości. A cha jeszcze jedno podczas takich stanów mam takie coś że jak przestanę się ruszać, to akcja się zatrzymuje cała, poruszę się to trwa dalej, zatrzymam się znowu i zamknę oczy to wychodzę z tego typu akcji i budzę się. Zwróćcie na wszystko co napisałem uwagę i powiedzcie, doradźcie co o tym sądzicie.

 

Pozdrawiam Serdecznie oraz dziękuję za pomoc. Tylko poważne odpowiedzi, mądre i wnoszące coś do tematu. Mądralą i gimbusom podziękuję....

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uważam, że to oobe. Przede wszystkim widzenie stroboskopowe itp. A zanim to nastąpi to relaksacja, pogłębianie stanu, hypnagogi przysenne i tzw.. wejście bez paraliżu. Im lepsze dostrojenie i więcej energii to paraliż. A ja mam na zasadzie tracę przytomność, czyli jestem już pomiędzy jawą, na pograniczu i albo jestem w pokoju jakby, albo też miałem tak że byłem w jakimś miejscu, wszystko dziwne itp. a osoby przebywające zawsze cie atakowały i jak zatrzymałem stan to potem wybudzenie w OOBE już. Myślę, że mam bardzo realne, a zarazem silne hypnagogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co o tym sądzicie (tym co napisałem w pierwszym poście oraz swoim drugim, czyli odpowiedzi) ? Co sugerujecie, jakieś porady, wskazówki lub domysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale hypnagogi to nie OOBE, tylko halucynacje przed senne. Nie wiem czy można mieć je w trakcie OOBE, skoro jesteś poza ciałem wtedy, a wizje są produkowane przez mózg, który został w tym ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest to bardzo dziwne, ale chodzi mi głównie o to, że np. jak miałem mieć oobe, to jak się nie dostroiłem i odpowiednia ilość energii to nie było wibracji. I często miałem takie coś, że się pojawiałem np obok mojej szkoły (było to przed oobe) lub gdzie indziej i stali jakby wyimaginowani znajomi lub obcy ludzie, wszystko było ponure i dziwne i potem zawsze lub po chwili mnie atakowali. Czyżby były to akcje przed oobe jakieś lub mam inny domysł taki, że, wywala mnie na bardzo daleką odległość, ludzie to moje myśli lub błądzące obrazy, a potem jestem w łóżku na pograniczu jak wychodzę i wydaje mi się, że dopiero wychodzę, nie wiedząc, że wcześniej już wyszedłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam pojęcia jest to dziwne, bardziej obstawiam, że mnie wywala przed oobe dalej i potem niby jestem w stanie oddzielania lub już w pokoju nie wiedząc, że już wcześniej wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj poluzować z kontrolą i zobaczyć co wyniknie? Możliwe, że potrzebujesz jakiejś podróży szamańskiej czy czegoś w tym rodzaju zanim zaczniesz kontrolować się w OOBE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...