Skocz do zawartości

Dreczenie/ czesciowe opetanie


adammarian91

Rekomendowane odpowiedzi

Od 8 miesięcy coś strasznie mnie męczy. Staję się wampirem bez uczuć i zatracam siebie. Zaczeło się od przerażająców snów, osłabienia organizmu. Później zaczeło do mnie gadać i rozkawywać i jak się nie słichałem zostawałem ukarany fizycznie. Aktualnie cały czas do mnie mówi i kontroluje całkowicie moje myśli. Nie potrafię nic zrobić, jestem kontrolowany, czasem mówie żeby których nie kontroluje i robię rzeczy których nie kontroluje. Byłem u egzorcysty w Częstochowie ale po 5min stwierdzili że to nie demon. Proszę o dobre kontakty, nie drogie, nie chce oszustów, aktualnie nic nie robię bo nie mam na to siły ani energi i nie mam pieniędzy. Oczywiście jakieś drobne by się załatwiło. Nikt mi w nic nie wierzy a ja strasznie cierpie.

 

Objawy:

-strasznie zaczęło razić mnie słońce

-ciagle ktoś do mnie mówi, komentuje co robię oraz twierdzi, że mam być całkowicie pewny siebie oraz, że nie jestem taki jakim był chciał być.

-miałem sytuacje, że zmieniały mi się uśmiechy, 30 różnych w ciągu paru minut

-blokowanie pamięci, albo wręcz przeciwnie

-zmiany w mózgu chciaż TK(badanie głowy, zdjęcie) wykazało że ich nie mam.

-tracenie orietnacji w terenie (calkowicie) z komentarzami w głowie, halucynacje głosowe i słichowe

-sny które mogłem pomylić z rzeczywistością.

-jakby brak podświadmości, tak jakby to coś było podświadomośćią.

-światła w nocy: takie jakby duchy: kolorowe czerwono niebiesko, białe światełka wielkości mniej wiecęcej milimetra oblegające mnie w nocy i nie pozwalające spać

-stałem się nerwowy, tak jak całe życie byłem bardzo spokojny

-myśli w głowie które nie wynikają ode mnie

-brak świadmości na kturkie okresy czasu.

-poczucie jakby coś nademną stało kiedy leżałem w łóżku(fizcyznie niedostrzegalne) a ja przy tym czułem się strasznie mały

-teksty typu "zabije twoją rodzine", "nic ci nie pomorze" w tej chwili nawet, "ty nie masz już ducha" , "ja naucze cię mieć wszystko w dupie"

-problemy z koncentracją

-bóle zębów.

-pulsująca głowa

-ciarki po całym ciele

-szyderczy śmiech przy tym wszystkim oczywiście co się dzieje i jakieś komentarze

-bóle głowy nie do wytrzymania, tak że aż krzyczałem

-przechodzące ciarki po głowie

-wkręcanie w różnie rzeczy typu: "ja jestem twoim nauczycielem, mistrzem".

-zdarza mi się mówić rzeczy bez kontroli tak jakbym to nie był ja

-raz kiedy zapytałem się kim jest odpowiedział mi, że mefistofeles

- a nawet problemy typu wyłączanie dostępu do internetu.

-czułem zapachy których nikt inny nie czuje.

-czasem wyostrzone zmysły i na odwrót

 

 

Imię: Adam data ur: 16.12.1991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro egzorcysta stwierdził, że nie jesteś opętany. To znaczy, że najprawdopodobniej nie jesteś opętany.

Co dokładnie powiedział Ci egzorcysta?

 

Kontakt ode mnie:

 

Centrum Terapii PROMITIS‎

Józefa Garibaldiego 4

04-078 Warszawa

22 810 63 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem pewien, że jestem chodźby po tym, że na ostATNIEJ maszy o uzdrowienie zaczołem tak dziwnie dychać i traciłem świadomość a wewnątrz mnie przechodziły dziwne dresszcze,prąd... czy coś takiego na tyle, że wyprowadziła mnie ochrona...

 

poza tym dużo czytm na ten temat i są to typowe objawy... Nieraz ludziom nie pomagają egzorscyści w kościele.. Jak byłem na egzorcyźmie o którym pisałem rownież zaczeły przechodzić mnie dziwne dreszcze oraz zaczołem mieć problem z wyduszeniem słowa ale nikt tego nie zauważył nawet.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt tego nie zauważył... to może są to tylko Twoje urojenia? Jakieś stadium schizofrenii? Byłeś u lekarza psychiatry żeby się skonsultować i opowiedzieć o swoim problemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by jakikolwiek lekarz po 5 minutach wysłał Cię do psychiatryka.

Rozpoznanie choroby, rodzaju zaburzeń i prowadzenie terapii jest długotrwałym procesem.

Ale co tam, żaden chory, nigdy nie przyzna, że jest chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może jestem dzieckiem księżyca i nie potrafię panować nad swoimi mocami, bo zdarza się ******ą przedmioty wokół mnie. A wyobraź sobie, że byłem u lekarza który może nie po pięciu minutach, ale po 10min wysłał mnie do psychiatryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Podałes date urodzenia...i szczerze mówiąc mi tu opętanie ani żadne demony nie wychodzą....( na ja sprawdzam takie rzeczy z daty urodzenia).Może jeszcze ktoś by na to zerknął?Bardziej to problemy z psychika i ja bym nie wykluczała jakies zatrucie mózgu. Typu metalami ciężkimi, pasożyty itp.Na wstępie zrób sobie Biorezonans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Z tego co opisujesz. To nic innego Ci nie pomoże. A więc możesz pytać, jeździć po egzorcystach, wydawać kasę na szarlatanki etc. Ale generalnie ja tu opętania nie widzę. Jeśli chcesz być wolny idź do specjalisty, lekarza i porozmawiaj z nim szczerze i otwórz się na jego propozycję. Tyle ode mnie w tym temacie.

 

Sam osobiście z chęcią bym się z Tobą spotkał i porozmawiał i byśmy zobaczyli ile efektów z których opisujesz naprawdę posiadasz a ile sobie wmawiasz. Jeśli masz ochotę na podróż do mnie do uk, to daj znać to się umówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm może jak będe w tamtych stronach będę to cię odwiedze :)

 

a czy jest możliwe w takim razie czy jest po prostu może nie we mnie ale na około mnie ?

 

aktualnie naprzykład przechodzi po mnie taki dziwny chłód.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...