Skocz do zawartości

Nowy Rok Tybetański


sosnowiczanin

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę forumowiczom wszystkiego Dobrego w Nowym Roku (Drewnianego Konia)

 

Zapraszam nie tylko na medytacje w DomPrzestrzeni.pl oraz w innych ośrodkach buddyjskich gdzie dziś są specjalne medytacje z tej okazji. :)

 

Jednym z najprostszych metod podniesienia swojej siły życiowej i wydłużenia jest wspieranie Życia: dbanie o czystość środowiska oraz zwierzęta i rośliny.

 

Wraz z uzdrowicielką Agnieszką Orzechowską (ezoteryczneporady.pl) zachęcam do nawet drobnych przelewów

dla Fundacji Centurus oraz Fundacji Tara.

 

W takim dniu, właściwe działania mają szczególną moc :)

Niech dobre energie zawsze będą z Wami :)

 

Pozdrawiam

Bartosz Kazibudzki Sosnowiczanin

 

images_large_6708_209_141_resize.jpg

 

 

 

17bula.jpg

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie do was sprowadza. Kurcze tak się rozpisuje a co chwile mi się komputer wyłącza tak więc krótko zwięźle i nie temat: Miło widzieć. Zważywszy, że miałam doczynienia z firmą robiącą z koniny hamburgery. Jako jedyna osoba powiedziałam kategorycznie NIE! i się zwolniłam. Mimo, iż długo nie mogłam się przekonać: jestem całym sercem za projektem Scalenieduszy.pl. To nie jest też tak, długo myślałam, że pisanie nie ma najmniejszego sensu. Dlatego milczałam, albo byłam niemiła. Zresztą to dłuższy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wpiszę przy okazji buddyjskiego wątku.

Od razu zaznaczam że moja wiedza o buddyzmach nie jest wypadkową for internetowych

i fantazji chorych na misyjność oazowców.

 

Jak to się dzieje że Tybet,cała ta kultura i dziedzictwo mistyczne(masa szkół,term,tantr sutr itd itp)

JAK to możliwe że wszystkie te nauki praktykowane są od pokoleń,celem tych nauk jest wyzwolenie czujących istot z samsary

czyli zakończenie ich cierpienia,jednocześnie proszę zobaczyć co się dzieje w Tybecie.

 

Gdzie efekty realizacji mistrzów?

Tybet powinien być rajem na Ziemi ,jest to ten rejon świata gdzie mistycyzm jest tak pospolity

jak u nas wszelkie fast foody Wc Donalds itp

Co się dzieje,dlaczego tak się dzieje?

Są nauki,są praktyki,są mistrzowie i masa cierpienia spada na ten naród.

 

Wszystko co się dzieje w Tybecie wygląda tak,jakby było efektem lat praktyk buddystów.

Zamiast się wyzwalać z samsary,wpadają w jeszcze większe kłopoty.

Czy to ma sens gdy praktyki buddystów (intencją jest uwolnienie czujących istot od cierpienia)

nie są w stanie ulżyć cierpieniom tego narodu?

 

Niech mi to ktoś z łaski swojej wytłumaczy bo coraz bardziej zaczynam wątpić w sens nie tylko praktyk buddyjskich

ale w sens praktyk jakichkolwiek.

Dlaczego?

Z doświadczenia.

 

O czym świadczy pewna zależność ,według której

jeśli staram się zagłębiać w duchowość i mistykę

życie wokół mnie staje się trudniejsze.

 

Im głębiej wchodzę w jakiś temat,tym więcej przeciwności losu pojawia się w życiu

Kiedy żyję jak prymitywny materialista(czyli spanie i jedzenie,nic i nikt więcej mnie nie obchodzi)

życie łagodnieje,im mniej duchowości tym mniej przeszkód.

Edytowane przez Tycie Kicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...