Skocz do zawartości

"W" marzec 2014 - uczucia dodatkowy rozkład na dni miesiąca


Beata39

Rekomendowane odpowiedzi

Ułożyłam karty na marzec 2014 r., praca, finanse, zdrowie (zaczyna się zgadzać i chyba trzeba będzie iść do laryngologa) ale rozłożyłam na uczucia dodatkowo na okres 9 dni miesiąca, może coś wyjdzie bardziej konkretnego i to będę mogła szybciej zweryfikować.

 

1-10.03.2014

kochankowie, 8 buław, arcykapłan ---> słońce

zacznie się coś koło mnie dziać i to bardzo dynamicznego, może poznam kogoś z dużymi wartościami moralnymi albo będącego w związku, ale sloneczko mówi, że będzie dobrze, nie powinnam się przejmować

 

 

11-20.03.2014

4 buław, rycerz buław, rycerz mieczy ---> umiarkowanie

Będzie kręcić się koło mnie dwóch panów o różnych charakterach, może być dość dziwnie, będę musiała dokonać wyboru, ale może powinnam podejść do tego spokojnie i rozważyć wszystkie za i przeciw.

 

21-31.03.2014 r.

7 mieczy, 9 pucharów, cesarz ---> siła

Będę starała się coś ukryć, jakąś tajemnicę (mam nadzieję, że nie ja zostanę oszukana), ale poza tym spotkania towarzyskie w towarzystwie kogoś opiekuńczego.

 

Będę na bieżąco weryfikować i zobaczymy jak dobrze zrozumiałam karty :ostr::ostr::ostr:

Edytowane przez Beata39
Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

1-10.03.2014

kochankowie, 8 buław, arcykapłan ---> słońce

w pierwszej dekadzie może ogarnąć Cię chęć na uczucie albo miłość będzie wieść prym w pierwszych dniach miesiąca (nie wiem czy jesteś w związku), być może uczucia będą dla Ciebie motorem do działań by pozyskać stabilizacje jakiej potrzebujesz, a przynajmniej będziesz o tym myśleć.

 

 

11-20.03.2014

4 buław, rycerz buław, rycerz mieczy ---> umiarkowanie

sporo ruchu aktywności, skupisz się chyba na pracy albo ewentualnie na pracy. Możliwe że otrzymasz w tym czasie wynagrodzenie i troszkę wydasz, ten rycerz buław pokazuje czasem dość lekką rękę do wydawania i entuzjazm jaki temu towarzyszy ehhe

 

21-31.03.2014 r.

7 mieczy, 9 pucharów, cesarz ---> siła

pod koniec miesiąca ważny będzie jakiś mężczyzna i jakieś spotkania z nim, jest to albo Twój partner albo były parner, stanowczy i czasem dominujący, ucieszy Cię jego kontakt albo wizyta lub spotkanie wspólne.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

1-10.03.2014

kochankowie, 8 buław, arcykapłan ---> słońce

będziesz się tutaj nad czymś zastanawiać, w końcu podejmiesz decyzję i pod wpływem impulsu coś zrobisz, pouczysz kogoś albo w drugą stronę, ktoś Ciebie

 

 

11-20.03.2014

4 buław, rycerz buław, rycerz mieczy ---> umiarkowanie

na początku uczucia będą bardziej w Tobie niż na zewnątrz, później może się to zmienić, coś sprawi, że możesz aż kipieć, być czymś bardziej podekscytowana, mieć nieprzerwany natłok myśli, może dwóch panów się tu zjawi...

 

21-31.03.2014 r.

7 mieczy, 9 pucharów, cesarz ---> siła

przez zamęt w uczuciach z poprzedniego tygodnia będziesz musiała w tym użyć jakiegoś dobrego chwytu, aby wyjść cało z sytuacji, w środku tygodnia powinnaś być zadowolona i pewna swojej pozycji

 

 

nie widzę, abyś w tym miesiącu weszła w związek... mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja pierwszej części

 

1-10.03.2014

kochankowie, 8 buław, arcykapłan ---> słońce

zacznie się coś koło mnie dziać i to bardzo dynamicznego, może poznam kogoś z dużymi wartościami moralnymi albo będącego w związku, ale sloneczko mówi, że będzie dobrze, nie powinnam się przejmować

tydzień miły pod znakiem kontaktów ze znajomymi (kontakty osobiste i telefoniczne), poznałam przez gg pewnego Pana i miło się mi z nim rozmawia

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja 2 części miesiąca

11-20.03.2014

4 buław, rycerz buław, rycerz mieczy ---> umiarkowanie

Faktycznie kręcił się rycerz mieczy, ale chyba tak jak on to robi odciął się wczoraj, a okres od 11-20 był w miarę umiarkowany i spokojny. Tak jak pisała Euterepe coś we mnie "kipiało" do tego mieczowego ale ustało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...