Skocz do zawartości

Pomyłka wśród moderatorów


Gość Waldarius

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Waldarius

"Z racji, że temat wygasł i zaczyna się trącanie kijem śmierdzącej dupy wołowej, to go zamykam" rzekł pewien moderator.

 

Najlepiej od razu zamknij całe forum, bo przy takim podejściu administracji i tak to forum szybko opustoszeje.

Odnośnik do komentarza
Gość pideha

Poziom tematu postu był niestety "niski", rolą moderatora jest by poziom był odpowiedni do danego forum, dzięki temu to forum caly czas funkcjonuje na odpowiednim poziomie, zrzeszajac ludzi którzy naprawdę maja pojęcie w temacie, a nie że im się wydaje że coś wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Gość Waldarius
Jedyną pomyłką jaką widziała większość userów, to był ten temat.

Forum nie opustoszało przez tyle lat i nie opustoszeje od Twojego jednego postu.

 

Pisałem tu kilka lat temu pod innym nickiem, który usunąłem, ja mam wrażenie, że forum opustoszało i będzie pustoszało nadal, odeszli naprawdę ciekawi ludzie.

Odnośnik do komentarza

Temat był w specyficznym dziale i dotyczył konkretnego problemu, problem został rozwiązany (a przynajmniej odpowiednio przedyskutowany) i temat zamknięty, bo bicie piany nie ma sensu. Zresztą autorka tematu się ze mną zgodziła w tej kwestii.

 

Co prawda można się zgodzić co do tego, że oznajmiłem to nieodpowiednim językiem. To jednak nie tłumaczy Twojej zagotowania w tej kwestii.

 

Jeśli jednak chcesz podyskutować o niebezpieczeństwach związanych z tarotem, to możesz założyć ku temu odpowiedni temat lub podłączyć się pod już istniejący (o ile taki już istnieje).

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...