Skocz do zawartości

sen o ksiedzu


marzena 24

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi sie ż eznajduj e się na jakiejs imprezie z udziałem ksiedza który mi sie podoba a ale na poczatku jakos nam sie nie skałda a potem on daje mi do zrozumienia ze mu sie podobam i zaczynamy sie do siebie zblizać tylko że to nie podoba sie jakims ludziom którzy zaczynaja na mnie czyhać ten ksiadz jest caly czaa za mna co to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniło mi sie że znajduj e się na jakiejs imprezie z udziałem ksiedza który mi sie podoba ale na poczatku jakos nam sie nie skałda a potem on daje mi do zrozumienia ze mu sie podobam i zaczynamy sie do siebie zblizać tylko że to nie podoba sie jakims ludziom którzy zaczynaja na mnie czyhać ten ksiadz jest caly czaa za mna co to znaczy

 

Czy faktycznie jestes w takiej sytuacji,ze podoba Ci sie ksiadz?Jezeli nie,to mezczyzna ten jest tutaj symbolem,ze byc moze interesujesz sie kims nieodpowiednim,bowiem jest zajety(w tym przypadku ksiadz zlozyl przysiege wiernosci Bogu),ale mozliwe tez,ze symbolizuje kogos,kto bral slub w ogole przed Bogiem,moze to zonaty mezczyzna?;)

Dlatego tez ludziom we snie sie to nie podobalo,bowiem biora Twoje zachowanie za niemoralne i nieetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...