Skocz do zawartości

Dama pik


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie karty dama pik. Mianowicie postawiałam karty jak potoczy się relacja z pewnym mężczyzną i wyszły następujące karty

10 kier/10karo/dama pik

Czy w tym przypadku dama pik powoduje tak jakby negatywne znaczenie dla karty np. 10 karo? Nie wiem jak tą kartę w tym układzie można interpretować bo mówi ona też o zazdrości. Jest ona ostatnia więc nie wiem czy to będzie przeszkoda czy raczej to, że to spowoduje raczej negatywne zakończenie pomimo 10 karo i 10 kier. Może ktoś pomóc w interpretacji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

związek nie wypali na początku będzie dobrze później pojawi się kobieta samotna wdowa albo ktoś to będzie miał bezpośrednio wpływ na ta relacje i się rozstaniecie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

To że jednak będzie się czuła samotna w tym związku.

Pan nie spełni jej oczekiwań emocjonalnych, albo według niej poświęci jej za mało czasu i będzie zazdrosna nie tyle o inną kobietę, choć może być też zazdrość o matkę, czy czas poświęcony jego siostrze, ale też np. o jego pracę.

 

W każdym razie nie będzie się czuła spełnioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam właśnie jak potraktować tą damę pik :) Kojarzy mi się ta karta właśnie z osobą samotną i zazdrością więc nie wiedziałam jak to się ma do całości bo dwie pierwsze karty są pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisały dziewczyny, spełnienia w tym związku nie będzie, szkoda tylko, że nie dociągnęłaś karty, bo tak to mamy ni w ząb ni w oko, bo być może nie koniecznie ona pokazuje, że związek się zakończy, ale że będziesz musiała stoczyć nie jedną walkę, o jego zainteresowanie. Tak jak napisała Archanea, to raczej ktoś z rodziny lub sama praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę z kartami więc nie wiedziałam, że można było dociągnąć kartę :) Często stawiając karty na tego Pana pojawia mi się właśnie jakaś dama ale to też zależy chyba która to karta z kolei :) Te karty były ogólnie jak potoczy się ostatecznie znajomość czy coś wyjdzie poważnego czy się zakończy. Postawię karty może na jakiś okres np. najbliższy rok i zobaczymy co pokażą :) Dziękuję za pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś czegoś pewna (kładziesz kary i od razu nie bardzo je czujesz), to dokładaj kartę, wtedy mogą sprecyzować i wyjaśnić, o co np chodzi z tą damą pik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam bardziej uszczegółowić moje pytanie i zapytałam jak potoczy się moja znajomość w ciągu najbliższych 6 miesięcy i wyszły poniższe karty

dama pik, król pik, walet karo dociągnięta 10 kier

I znowu ta dama pik :) Ale walet karo to tak jakby spełnienie życzeń marzeń a 10 kier to ostatecznie szczęśliwy związek

 

oraz jak potoczy się w przeciągu najbliższego roku

król trefl, dama karo, 10 karo dociąnieta 10 trefl

te karty już nie są takie dobre pomimo 10 kary która jest w miarę pomyślna ale 10 trefl to jakoś kojarzy mi się z kłótniami albo wyjazdem.

 

Może ktoś bardziej fachowym okiem spojrzeć na te karty :) Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam bardziej uszczegółowić moje pytanie i zapytałam jak potoczy się moja znajomość w ciągu najbliższych 6 miesięcy i wyszły poniższe karty

dama pik, król pik, walet karo dociągnięta 10 kier

I znowu ta dama pik :) Ale walet karo to tak jakby spełnienie życzeń marzeń a 10 kier to ostatecznie szczęśliwy związek

 

oraz jak potoczy się w przeciągu najbliższego roku

król trefl, dama karo, 10 karo dociąnieta 10 trefl

te karty już nie są takie dobre pomimo 10 kary która jest w miarę pomyślna ale 10 trefl to jakoś kojarzy mi się z kłótniami albo wyjazdem.

 

Może ktoś bardziej fachowym okiem spojrzeć na te karty :) Będę bardzo wdzięczna :)

 

ad. 1

 

juz 1 rozkład nie jest wcale taki fajny przedstawia on starszą parę osób tak jakby ten człowiek miał kogos był z kimś w zmowie a ciebie oszukiwał, nie podobaja mi sie te karty. Ale karty pokazują ze możesz kogos spotkać w swoim życiu kto jest blisko ciebie mozesz tez dostac zaskakujacą wiadomość dotycząca miłości.

 

Ad 2 .

przez najbliższy rok bedziesz uważać ze człowek z którym jestes zwiazana w końcu zauważy twoje uczucia i nie bedziesz musiała o nie zabiegać, ten układ przypomina mi troche 5 pucharów w tarocie... takie zebranie o miłość.. Suma sumarum rozstaniecie sie po jakimś czasie wielkiego zamieszania, wojen i udowadniania sobie winy za rozpad zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pierwszym rozkładzie trochę zaniepokoiła mnie ta para staruszków ale dociagnięta 10 kier pokazuje związek lecz wcześniej walet karo to nie koniecznie właśnie z tą osobą o którą pytam :)

 

Co do drugiego rozkładu to nawet obecnie mam nadzieję, ze osoba ta dostrzeże moje uczucia a nie będzie się nimi tylko bawił...

 

Zobaczymy jak się wszystko potoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, to para staruszków, możliwe że to sama Ty wychodzisz w tej damie pikowej :D Czyli bardzo bardzo chcesz, tak bardzo, że aż za bardzo.

Pierwszy rozkład, nie wychodzi taki straszny choć, można na pierwszy rzut oka tak zinterpretować, ale zwróć uwagę na to, że 10 kier, jest dociągnięta, czyli pokazuje ostateczny wynik, a to naprawdę fajna karta. Kolejnie spójrz, że ta 10 kier jest w połaczeniu z waletem karo, który mówi o tym, że powoli, ale swojego dopniesz. A swoją drogą, facet nie ma dziecka przypadkiem?

 

Drugi rozkład natomiast mówi o tym, że troszkę zawiłości między Wami będzie, 10 trefl to faktycznie wyjazd, ale niekoniecznie musi on oznaczać namacalny wyjazd, oznacza ona czasem po prostu nowy etap w naszym życiu 'wyjazd' ze starego po nowe. Ale i również bardzo dobre dla nas wiadomości. Więc tak czy inaczej karta dobra. Król trefl, oznacza, że facet jest rodziny i mimo wszystko zawsze stara się byc blisko tej rodziny, dama karo przy 10 karo, mówi o tym, że masz naprawdę ogromne nadzieje. Natomiast dama karo przy królu trefl, mówi o tym, że może troszkę go czasami idealizujesz.

 

Całokształt dobry, karty mówią o tym, że może być ciężko i czasami nie po Twojej myśli, bo facet jest troszkę tak jakby zdystansowany, ale według tych kart, mimo wszystko między Wami dojdzie do porozumienia.

 

 

Powodzenia :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo ciastko08 :) Tak sie właśnie zastanawiam czy ta dama pik to właśnie nie jestem ja bo często wychodzi mi w rozkładach z tym Panem. Faktycznie zawrócił mi w głowie i to może bardziej mi zależy na tej znajomości ale nie pokazuję tego po sobie :) Co do dziecka to nie ma ale czasem jego zachowanie jest takie właśnie niezrozumiałe a wręcz można nazwać dziecinne :) Faktycznie Pan ten jest trochę zdystansowany i czasem sie wycofuje za ileś wracają bo niestety ma trochę dystans do związków i boi się rozczarowania. Zobaczymy jak się to wszystko potoczy :) Dziękuję za interpretację :)

Edytowane przez Mala_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...