Skocz do zawartości

Dziwny sen...


199123

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen to dopiero był zakręcony... śniło mi się że na moją małą miejscowość napadli cyganie...wszystkich zakuli w takie wilekie i cięzkie kajdany mnie też nagle znalazłam się obok mojej strej przyjaciółki z którą długo się nie widziałam i cudem uwoniłyśmy się do mojgo domu było jakies 100 m więc postanowiłyśmy iść do mnie żeby wymyślić jakiś plan...całą drogę do domku szłyśmy bardzo ostrożnie żeby nas znowu nie złapali... kiedy już doszliśmy do mojego domu na moim podwórku stała bardzo stara cyganka i grała na gameboy'u była strasznie zajeta grą nawet nas nie zauważyła wymyśliłyśy z Aśka żeby ją jakoś unieszkodliwić złapałam łopatę i uderzyłam ją w głowę tak że straciła przytomność... wrzuciłyśmy jej ciało do piwnicy odwróciłam się a drzwi do mojego domu były otwarte a na schodach siedział centralnie rudy cygan z kręconymi włosami na głowie, takie rude afro jednym słowem...koleś ubierał niebieskie trampeczki mojej mamy a na sobie miał jej spodnie takie obcisłe z paskami...grupka cyganów zauważyła że nas nie ma,że chyba uciekłyśmy zaczeła nas szukać...stałyśmy jak wryte nie mogłyśmy sie ruszyć...i nagle się obudziłam...ale to i tak niezwykle light'owy sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi się śniło tak.Słuchajcie.Śnią mi się wciąż 4 osoby:kuzyn, kuzynka, ja i mój...no dobra.Wykrztuszę to.Zmarły pięcioletni brat i ciągle mi się to śni.Jedziemy z bratem na 2 białych koniach a kuzyni na czarnych.Potem znajdujemy sie w palącym się domu i musimy tak nastawić radio, żeby ogień przestał płonąć.Potem są zamknięte drzwi i nie mogę się obudzić.NIECH MI KTOŚ POMOŻE!!! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermonia :???:

 

Utknełaś! 4 konie to takie symbol Apokalipsy – znak od Boga! Zmarły brat to symbol przekazu za światów, czyli symbol Mistycyzmu! Kolor koni oznacza odwieczną walkę Dobra ze Złem - potwierdza to Wasz podział na dwie grupy, ktora skałda sie z dwóch przeciwstawności! Płonący dom jest zwiastunem przejścia w ERE Wodnika... czyli stare prawa odchodzą i powstają nowe. Symbol Boga i Mistycyzmu – oznacza, że chodzi o Prawa Boże. Nastawić Fale w Radiu – to oznacza złapać kontakt! Pytanie tylko z kim?

 

Ogolnie ugrzeznięcie przy drzwiach oznacza, że wykonałaś swoje zadanie! A najwyraźniej boisz się tego co jest za tymi drzwiami! Czyli Efektu Twoich dążeń i dokonań. Czyli za parce w myślach – o tym mówi symbol Boga i Mistycyzmu! Czasmi trudno wpaść na to co sie zrobiło i dostać nagrode i niewiedzieć za co :) I później całe życie sobie Uświadamiac za co Cie spotkało Spłenie Marzenia! lub KARA!

 

Tak sie interpreuje sny kiedy jest w nich zawarte symbole boga, mistycyzmu i religii! To Tkwi w Nas - w naszej Podświadmości! Chodzi o Twoje SUMIENIE i Wyznanie Win lub Chwalebnych Czynów, czyli spojrzenie prawdzie w oczy!

 

A Ty na dzień dzisiejszy niewiesz co masz zrobić! Postój przed drzwiami oznacza, ze niedojrzałaś lub nierozumiesz za co otrzymasz Nagrode lub Kare. Bo niewiesz co zrobilaś! Jak Bóg się miesza - to juz dba o to, aby ten który dostaje mógł naprawde odczuć, że ją DOSTAŁ :)

 

W moim przypadku było to - samopoznanie, rozwój duchowy i poznanie tajemnicy :) 3 w 1 :) Pytanie: "Czy chcesz sie dzielić z tym co wymarzyłaś czy mieć tylko dla siebie!" "Pytanie jak sie dzielić?"

Bog dba o wszytko zwiazane z spełnianiem kary i nagród :) Reszta dba o to, aby Ci, którzy zasługują na nie - byli przygotowani na zaznanie maximum tego na co sobie zapracowali! Przez kolejne wcielenia! Sny mi to uświadomiły!

 

Trzeba znać zasady - pomocy, miłosci, przyjaźni, kary i tak dalej :) I wiedzieć co tak naprawde pomaga każdemu z osobna!

Tak, że Hermonia :mrgreen: Czym sie przejmujesz KARA LUB NAGRODA! Przed tym i tak nieuciekniesz!

 

Napisz wiecej :smile: Ja osobiscie nie wierze w Boga! Dlamnie to jest Istota Universum :) jaka w tym różnica? To, że jestem Inny, bo inaczej coś widze i inaczej o tym pisze!

 

Zmarła Bliska Osoba To Dobry Znak - OPIEKUN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli dostane nagrode ja sie podziele.jesli kare to to jest za moje grzechy a nie za cudze i chce to zniesc sama.Ale to jest strasznie dziwne! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli dostane nagrode ja sie podziele.jesli kare to to jest za moje grzechy a nie za cudze i chce to zniesc sama.Ale to jest strasznie dziwne! :shock:

 

A ku jakim wierzeniom sie skłaniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...