Skocz do zawartości

Jak będzie na spotkaniu (ZWERYFIKOWANY)


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam jutro spotkanie..............Faceta znam z netu, znamy się od 5 miesiecy..On próbuje się do mnie zblizyć, już zaczął wyznawać uczucia..

 

 

Jak będzie na spotkaniu?

 

 

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

widać, że zbliżymy się do siebie bardziej, będzie poprawnie, z zasadami, na pewno ta relacja wejdzie w nowy etap..

Odnośnik do komentarza

będzie bardzo romantycznie i sympatycznie ale z nutką szaleństwa. Będziesz zastanawiać się co dalej zrobić. Dla mnie będziesz dominować na tym spotkaniu i chyba o to chodzi bo kobieta powinna być adorowana i czuć się panią sytuacji.

Powodzenia :) i miłej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak będzie na spotkaniu?

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

będzie ono w miejscy publicznym? - na karcie kochanków, prócz Adama i Ewy jest jeszcze anioł, więc trójka, na karcie kapłan też są trzy osoby, więc myślę, że możecie nie być do końca sami

 

myślę, że spotkanie będzie miłe, dowiecie się o sobie jeszcze więcej, może to też być dobry początek, dacie sobie kolejną szansę, możliwe, że po tym nie urwiecie kontaktu

w jego towarzystwie może będziesz się czuła swobodnie, zrozumiana, możliwe też, że nie będziesz się nudzić, zaczniesz chłonąć każde jego słowo

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Jak będzie na spotkaniu?

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

będzie ono w miejscy publicznym? - na karcie kochanków, prócz Adama i Ewy jest jeszcze anioł, więc trójka, na karcie kapłan też są trzy osoby, więc myślę, że możecie nie być do końca sami

 

myślę, że spotkanie będzie miłe, dowiecie się o sobie jeszcze więcej, może to też być dobry początek, dacie sobie kolejną szansę, możliwe, że po tym nie urwiecie kontaktu

w jego towarzystwie może będziesz się czuła swobodnie, zrozumiana, możliwe też, że nie będziesz się nudzić, zaczniesz chłonąć każde jego słowo

 

Z racji, że spotykamy się pierwszy raz spotkanie ma być w miejscu publicznym;)

Odnośnik do komentarza

Jak będzie na spotkaniu?

 

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

powinno być miło. Może mówić coś o swych uczuciach. Będzie jednak między Wami jakiś dystans, albo czymś Cię zdziwi (na przykład coś dot. jego wyglądu czy coś w tym stylu). Powinno być sympatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Mam jutro spotkanie..............Faceta znam z netu, znamy się od 5 miesiecy..On próbuje się do mnie zblizyć, już zaczął wyznawać uczucia..

 

 

Jak będzie na spotkaniu?

 

 

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

widać, że zbliżymy się do siebie bardziej, będzie poprawnie, z zasadami, na pewno ta relacja wejdzie w nowy etap..

 

Znacie się 5 miesięcy ale mam takie osobiste spostrzeżenie że jeszcze się nie widzieliście a Pan już Ci wyznaje uczucia, hmm... i tu widzę kartę Głupca -> tak więc w trakcie spotkania może się okazać albo odczujesz pana jako mało poważnego, albo spieszącego się za bardzo -> stad Wisielec - możesz go przyhamować i w Cesarzowej ustalić zasady waszej dalszej relacji.

W każdym razie to Ty będziesz nadawała ton temu spotkaniu.

 

As monet - Pan może wyjść z jakąś propozycją, nie wiem czy uczuciową, bo as monet mi nie kojarzy się z uczuciami ale z jakimś zyskiem i w Kapłanie będzie próbował coś przeforsować... chyba mu się do końca nie uda ;-) skoro pokazujesz się w Cesarzowej :-)

Myślę że po spotkaniu będziesz zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Jako zysk nie chodzi tutaj o kasę, bo raczej nie będzie od Inez chciał pożyczać pieniędzy, ale zysk z tego spotkania, a Głupiec z podsumy to raczej mało poważne podejście do związku, ale żeby nie było tak negatywnie - może Głupiec jako nowa osoba, lub nowy etap w życiu...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Gwoli wyjasnienia. On mi nie mówi: kocham cię i chcę być z toba na zawsze.Nie,nie,on wie że to poważna deklaracja.Natomiast ciągle powtarza,ze nie wie o co chodzi,ale przecież nie znamy sie osobiście,a jego mocno do mnie ciągnie,czuje,ze ma otwarte serce na mnie i sam jest w szoku,bo czegoś takiego nie mial jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Jak będzie na spotkaniu?

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

No tutaj widać zauroczenie, rozmowy ale też i lekki dystans (as monet jako kalkulacja). Wisielec też pokazuje o tym, ze wszystkie karty nie zostaną odkryte, będzie lekkie przeciąganie a Cesarzowa to Twoja inicjatywa i to, ze większość zależy raczej od Ciebie ;)

Głupiec z podsumy mówi o początku i tak naprawdę od Was zależy, jak to rozegracie, bo szansa jest :)

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Gość björn
Mam jutro spotkanie..............Faceta znam z netu, znamy się od 5 miesiecy..On próbuje się do mnie zblizyć, już zaczął wyznawać uczucia..

 

 

Jak będzie na spotkaniu?

 

 

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

widać, że zbliżymy się do siebie bardziej, będzie poprawnie, z zasadami, na pewno ta relacja wejdzie w nowy etap..

Znajomość/relacja zmierza ku dobremu, będzie rozwijać się powoli, stabilnie, ale i satysfakcjonująco. Spotkanie będzie przyjemne, Pan jest jak najbardziej na tak, a Ty temu wszystkiemu nadasz tempo (od Ciebie będzie zależeć wiele czynników dotyczących przyszłości tej znajomości/związku).

 

Powodzenia, przede wszystkim baw się dobrze ! :icon_smile:

Odnośnik do komentarza

U mnie na karcie Kochanków Papież błogosławi tę dwójkę i czuwa nad nimi. Dalej macie kartę bramę...wydaje mi się, że szanse na jakiś nowy etap dla Was są. Myślę, że spotkanie będzie poprawne politycznie;), bez szaleństw, ale może być romantycznie. Może być jakieś usztywnienie, ale raczej jest to dość naturalne przy pierwszym kontakcie. Jeśli to on pokazał się w Papieżu to może okazać się mądrym, wartościowym człowiekiem. Oby się nie mądralował;).

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez , nie spinaj pośladków, bo naprawdę będzie sztywno:P. Trzymam, powodzenia:)

 

He he, dzięki:))) Przez telefon mamy super relację:) Jutro na żywo zobaczę co i jak:)

Odnośnik do komentarza

Jak będzie na spotkaniu?

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

Wydaje mi się, że może się pojawić jakaś poważniejsza deklaracja, tak mi się kojarzy Kapłan obok Kochanków. To może spowodować przejście Waszej relacji na nowe tory (As monet) i początek czegoś świeżego ;)

Powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Kochankowie Kapłan As monet suma Głupiec HB Wisielec/Cesarzowa

 

powinno byc fajnie, moze jakis flirt albo jakies niewinne wyglupy. Zastanawiam sie czy nie bedziesz musiala szybko wrocic do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Weryfikacja

 

Wkurzył mnie, zrobił coś czego nie powinien !! Mianowicie chyba tak się bał ( bardzo sie bał spotkania ze mną, bo w nocy dzwonił), że wypił sobie. Ja mu powiedziałam ostro co o nim myslę, uciekłam, wbiegł za mna do autobusu, gapił sie jak ciele w malowane wrota, kazałam mu natychmiast wysiadać (ludzie mieli widowisko swoją drogą), przytulił mocno i wysiadł jak usłyszał, ze jak stąd nie zniknie, to sie więcej nie odezwę..

 

Nie wiem co z nim zrobię,dostał zakaz dzwonienia do mnie do wieczora..Dla mnie takie zachowanie to brak szacunku dla kobiety..Ja chyba w tym Kapłanie wyszłam i to ode mnie zalezy czy dam mu szansę...A zauroczony jest jak diabli, ale to jego problem...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wow... powiem Ci szczerze, ze nie wiem jak 'podciągnać' interpretację kart pod te wydarzenia...

 

Kochankowie to jego zauroczenie, Kapłan...? As monet - Twoja złość i wyjście? No tych dwóch kart nie wiem jak zinterpretować. Głupiec - może Twoje odczucia? Ze poczułaś się nabrana jak dziecko? (tak tylko gdybam i się zastanawiam)

Wisielec - zawieszenie decyzji i relacji, Cesarzowa - Twoja decyzja.

No się porobiło... Zachował się mega źle.

Ja ostatnio też miałam sytuacje, gdzie znajomy chciał mnie przeprosić i prosić o drugą szansę (na znajomość, nigdy nic miedzy nami nie było i nie bedzie) a przyszedł pijany.... Myślałam, ze mu w pysk strzele... Wiec Ryba po części wiem, jak się mogłaś czuć :/

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Wow... powiem Ci szczerze, ze nie wiem jak 'podciągnać' interpretację kart pod te wydarzenia...

 

Kochankowie to jego zauroczenie, Kapłan...? As monet - Twoja złość i wyjście? No tych dwóch kart nie wiem jak zinterpretować. Głupiec - może Twoje odczucia? Ze poczułaś się nabrana jak dziecko? (tak tylko gdybam i się zastanawiam)

Wisielec - zawieszenie decyzji i relacji, Cesarzowa - Twoja decyzja.

No się porobiło... Zachował się mega źle.

Ja ostatnio też miałam sytuacje, gdzie znajomy chciał mnie przeprosić i prosić o drugą szansę (na znajomość, nigdy nic miedzy nami nie było i nie bedzie) a przyszedł pijany.... Myślałam, ze mu w pysk strzele... Wiec Ryba po części wiem, jak się mogłaś czuć :/

 

Czuję się oszukana,,.Jeszcze o 9.00 dzwonił trzeżwy, umówiliśmy się, ze jak wyjde z domu o 11.00 to dam mu znać...a pon już był pijany........Totalne, totalne rozczarowanie,szczególnie, że przez kilka ostatnich miesięcy kontakt był na serio fajny...Jestem w szoku,szczególnie, że wczoraj długo rozmawialiśmy i mówił mi, że nie wie jak i skąd, ale dużo do mnie czuje............Ale tak się nie robi, prawda?

Odnośnik do komentarza

O kurcze, nigdy bym po tych kartach nie powiedziała, że tak wyjdzie. Może faktycznie ten Kapłan to Ty, a As monet to faktycznie coś nowego, bo tej sytuacji kompletnie byś się nie spodziewała.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
O kurcze, nigdy bym po tych kartach nie powiedziała, że tak wyjdzie. Może faktycznie ten Kapłan to Ty, a As monet to faktycznie coś nowego, bo tej sytuacji kompletnie byś się nie spodziewała.

 

Ja też bym się nie spodziewała, tym bardziej,ze wcozraj b.długo rozmawialiśmy..On wyglada na faceta dojrzaego, nie sądziłam,ze taki numer odwali..

 

 

Swoja drogą, to ze mną coś nie tak, bo samych oszołomów przyciągam..............;(

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Jaki on jest znak zodiaku?

 

Tak się nie robi chociażby z szacunku do drugiej osoby... Gezz...

Gdzie Ci mężczyźni kurde :/

 

Skorpion...

 

Tez o to pytam...gdzie ci mężczyźni prawdziwi tacy...................

Odnośnik do komentarza

Inez mam ten sam problem, zawsze jakiś de*il się musi przypałętać, a dużych wymagań nie mam - po prostu chciałabym zwykłego faceta. Abstra***ąc od kart, rozumiem że stresował się, ale bez przesady, trzeba mieć szacunek do drugiej osoby, zachował się jakby kompletnie nie miał ogłady.

Odnośnik do komentarza

ej dobra - stres stresem i zrozumiałabym, gdyby wypił 'szota' na odwagę... Ale z tego, co mówi Inez to na jednym szocie się chyba nie skończyło...

Równie dobrze mógł wg mnie przełożyć mówiąc prawdę - że za bardzo się stresuje. Chyba wpadłby lepiej w oczach Inez niż po takiej sytuacji...

Co za pajac... ehh...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Jest mi bardzo przykro, szczególnie, że facet zna moje problemy, wie co mnie trapi, wie, że potrzebuje czyjegos wsparcia...płakac mi się chce...znowu się zawiodłam..

Odnośnik do komentarza
Jest mi bardzo przykro, szczególnie, że facet zna moje problemy, wie co mnie trapi, wie, że potrzebuje czyjegos wsparcia...płakac mi się chce...znowu się zawiodłam..

Kicia głowa do góry... Mnie też dziś ktoś zawiódł i wiesz co... Ja już nawet nie mam łez, żeby znów płakać.

Odnośnik do komentarza
Gość björn

No to może ja napiszę z punktu widzenia faceta (nie broniąc go oczywiście).

A może warto popatrzeć na to z innej strony... Skoro sama zauważyłaś, że jemu bardzo zależy (a Twoje odczucie jest zapewne trafne), może on się ZBYTNIO stresował, by jak najlepiej przed Tobą wypaść :list:, przez co wypił za dużo? Alkohol pomaga się rozluźnić. Wiem tylko jedno, że na pewno nie chciał Cię skrzywdzić, nie miał złych intencji. W miłości różne "fajne", nieuzasadnione rzeczy się dzieją:)

 

Pomyśl o tym na zasadzie pieczenia ciasta - starasz się zbytnio, najprawdopodobniej je spierdo*isz ! Jest Ci obojętne, czy wyjdzie, czy nie - urośnie piękne.

 

Daj mu szansę.. :wink:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
No to może ja napiszę z punktu widzenia faceta (nie broniąc go oczywiście).

A może warto popatrzeć na to z innej strony... Skoro sama zauważyłaś, że jemu bardzo zależy (a Twoje odczucie jest zapewne trafne), może on się ZBYTNIO stresował, by jak najlepiej przed Tobą wypaść :list:, przez co wypił za dużo? Alkohol pomaga się rozluźnić. Wiem tylko jedno, że na pewno nie chciał Cię skrzywdzić, nie miał złych intencji. W miłości różne "fajne", nieuzasadnione rzeczy się dzieją:)

 

Pomyśl to na zasadzie pieczenia ciasta - starasz się zbytnio, najprawdopodobniej je spierdo*isz ! Jest Ci obojętne, czy wyjdzie, czy nie - urośnie piękne.

 

Daj mu szansę.. :wink:

 

Kochany jestes:) Zobaczę co mi powie i jak się obroni...Owszem, nie miał złych intencji,on ma naprawdę dobre i b.wrażliwe oczy..

Odnośnik do komentarza

Inez, zastanów się bardzo, bardzo mocno zanim dasz tę szansę. To co zrobił jest mega niepokojącym sygnałem. Moim zdaniem nie wróży dobrze na przyszłość. Odnośnie kart- też nie umiem ich przyłatać do tej sytuacji. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

no to miałaś przygodę... :wow:

ile on ma lat? 20?? Jak jakiś młodzik, to jeszcze można zrozumieć, przy starszych facetach odpada(!).

 

Ja bym się bała tutaj dać drugiej szansy, ale najlepiej zrobisz jak sama uważasz. Przemyśl to sobie wszystko na spokojnie, poczekaj aż opadną emocje :)

 

Ściskam mocno i życzę szczęścia :przytul:

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
no to miałaś przygodę... :wow:

ile on ma lat? 20?? Jak jakiś młodzik, to jeszcze można zrozumieć, przy starszych facetach odpada(!).

 

Ja bym się bała tutaj dać drugiej szansy, ale najlepiej zrobisz jak sama uważasz. Przemyśl to sobie wszystko na spokojnie, poczekaj aż opadną emocje :)

 

Ściskam mocno i życzę szczęścia :przytul:

 

Facet w moim wieku,tzn.rocznikowo ma rok wiecej, ale de facto dziela nas 2 miesiace...Mamy wiecej niz 20lat, duzo więcej..

 

Co do drugiej szansy, na koleżeństwo,przyjaźń owszem, ale nie na relacje związkową..

Odnośnik do komentarza

tylko żeby pan nie miał problemu z alkoholem........bo takie zachowanie jest co najmniej dziwne

 

a jeśli we wspólnym życiu każdy stres będzie musiał rozpuścić w alkoholu??? ja na tym punkcie mocno bym go poobserwowała, jeśli oczywiście dasz mu tą szansę :-) a zapewne dasz

 

a karty jakoś nijak się mają do tego co opisałaś, chyba że mówią o Twoim podejmowaniu decyzji po spotkaniu (ale to już takie naciągane :-))

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
tylko żeby pan nie miał problemu z alkoholem........bo takie zachowanie jest co najmniej dziwne

 

a jeśli we wspólnym życiu każdy stres będzie musiał rozpuścić w alkoholu??? ja na tym punkcie mocno bym go poobserwowała, jeśli oczywiście dasz mu tą szansę :-) a zapewne dasz

 

a karty jakoś nijak się mają do tego co opisałaś, chyba że mówią o Twoim podejmowaniu decyzji po spotkaniu (ale to już takie naciągane :-))

 

 

Na pewno ma problem. Ja nie chcę związku z nim, mimo dobrego porozumienia, mimo jego uczuć itp. Co najwyżej przyjaźń, jak pisałam; Na pewno dam mu szanse na wyjaśnienie.. Może karty pokazały, że dam mu w tym asie szansę ...hmmm..

Odnośnik do komentarza

glowa do gory...zobacz...ile z nas tu sie boryka z jakimis problemami milosnymi....ile z nas dzis juz plakalo,albo sobie poplacze...ciezko jest, wiem...ale moze ci sie uda....sama wiem,ze jest ciezko, bo tkwie jak glupia w reszcie mojego toksycznego zwiazku.nie jestem z facetem,on siedzi z inna a mnie meczy..i rozsadek mowi dosc...masz inna to siedz z nia....a ja moze nawet w ciazy z nim jestem...! i widzisz ile nas tyle tez skomplikowanych sytuacji...i malolata nie jestem, tylko juz z bagazem doswiadczen...a taka wsza ci sie trafi i glupiejesz...zachwaj ostroznosc w stosunku do niego i tyle...i usmiechnij sie ;-)

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała Lucindella. Trudne jest to życie i pełne cholernie trudnych niespodzianek i sprawdzianów. Ja też jestem teraz w czarnej dupie. Wczoraj wyprowadził się mój wieloletni partner...bo przeraziła go perspektywa posiadania dziecka...:( Na do widzenia usłyszałam, że mnie kocha i przeprosiny, że zawiódł. Siedzę teraz i zastanawiam się co to za miłość, w której jest tyle egoizmu...Jak wychodził czułam się jakby mi ktoś wyrywał serce, a potem wyłam jak zarzynane zwierzę...Stanęłam przed dylematem czy tkwić w związku , w którym nie doświadczę macierzyństwa czy zrezygnować z tego dla mężczyzny, który jest mi bardzo bliski. Wybrałam...i zostałam sama jak palec. Ze świadomością, że nasze uczucia się nie wypaliły, że zdecydowały priorytety i głos rozsądku. Wiem, że to żadne pocieszenie Inez, ale czasem robi się lżej, jak się wie, ze nie tylko nas los doświadcza, że nie jest się samemu, że inni też to przerabiają i z tego wychodzą. Trzymaj się kochana...siły dużo Ci życzę

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, spójrzcie na to z innej perspektywy i zastanówcie się "co by było, gdyby....". Nie mam żadnych wątpliwości, że facet nie zasługuje na Ciebie. To co zrobił świadczy o jego charakterze i nic go nie tłumaczy. Totalny brak szacunku dla Ciebie. Moim zdaniem nie traktuje Cię poważnie. Co on sobie wyobrażał, kiedy sięgnął po alkohol? Że Tobie tym zaimponuje, że to zlekceważysz, na pierwszej randce???

Inez, powinnaś się cieszyć, że tak się stało na starcie, bo dzięki temu jest szansa, że ominie Cię wiele przykrości.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała Lucindella. Trudne jest to życie i pełne cholernie trudnych niespodzianek i sprawdzianów. Ja też jestem teraz w czarnej dupie. Wczoraj wyprowadził się mój wieloletni partner...bo przeraziła go perspektywa posiadania dziecka...:( Na do widzenia usłyszałam, że mnie kocha i przeprosiny, że zawiódł. Siedzę teraz i zastanawiam się co to za miłość, w której jest tyle egoizmu...Jak wychodził czułam się jakby mi ktoś wyrywał serce, a potem wyłam jak zarzynane zwierzę...Stanęłam przed dylematem czy tkwić w związku , w którym nie doświadczę macierzyństwa czy zrezygnować z tego dla mężczyzny, który jest mi bardzo bliski. Wybrałam...i zostałam sama jak palec. Ze świadomością, że nasze uczucia się nie wypaliły, że zdecydowały priorytety i głos rozsądku. Wiem, że to żadne pocieszenie Inez, ale czasem robi się lżej, jak się wie, ze nie tylko nas los doświadcza, że nie jest się samemu, że inni też to przerabiają i z tego wychodzą. Trzymaj się kochana...siły dużo Ci życzę

 

Roszpunko...z innych rozkładów pamiętam o tej decyzji..to boli jak diabli...przytulam Ciebie bardzo mocno i zyczę znalezienia takiego partnera, który da Ci to czego pragniesz.

 

Mężczyźni to totalni egoiści...Lucindello, Ciebie również przytulam..

 

Ja sama jestem nadal w związku, który mnie nie spełnia...Mamy dziecko i to mnie hamuje przed dalszymi krokami, dodatkowo mam za miękkie serce...ech..A ten facet pojawił się nagle i dał mi to, czego nie miałam, wsparcie i zrozumienie...

 

Co do pana..pisałam w innym rozkładzie,.dzwonił, pogodziliśmy się, jutro się spotkamy, obiecał być trzeźwy, ale....ja nie planuję z nim związku jak pisałam...Zaprosił mnie na obiad w ram,ach przeprosin, choc spotykamy sie o 10.00. Może te karty pokazały właśnie TO spotkanie...

 

Jakby co, juro zdam relacje..

 

Trzymajmy się wszystkie razem:) Będzie dobrze:)))

Odnośnik do komentarza

Inez czekałam na wieści w twoim wątku, jestem bardzo zaskoczona, że ten facet tak się zachował, jeśli mogę to powiem tak: taka relacja z facetem, który tak się zachował, dla mnie znaczyłaby jedno--UCIEKAĆ gdzie pieprz rośnie. Pokazał już swoją prawdziwą twarz.

pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Spotkaliśmy się dziś, spotkanie się przesunęło w czasie, byłam zła na niego jak diabli. Nie wiem co dalej, bo na początku juz mu powiedziałam, że ma o mnie zapomnieć, że sam psuje wszystko..On mnie co chwila tulił,patrzył się w oczy..Ale ja zimna jestem..choc czuję, że na serio nie jestem mu obojętna..Cały czas przepraszał, prosił o następne spotkanie.. Ja to wszystko muszę poukładać...Nie chcę wchodzić w jakiś romans, nie chcę się angażować...Boje się...

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

albo coś faktycznie do Ciebie czuje, albo to desperat...

najlepiej odczekać, jak emocje opadną, sama wiesz, że jak mogą zabarwić sytuację

 

 

Szczęścia życzę :)

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
albo coś faktycznie do Ciebie czuje, albo to desperat...

najlepiej odczekać, jak emocje opadną, sama wiesz, że jak mogą zabarwić sytuację

 

 

Szczęścia życzę :)

 

Mam nadzieję, że nie desperat...Rano mi Lulu kładla na jego uczucia do mnie As kielichów Księzyc 2 kielichów uważam zatem, że coś w nim się tli, ale nie jest tego do końca pewny..Kilka razy czułam, że chce mi cos powiedzieć, ale się hamował..Wczoraj mi powiedział, ze jest ostrożny, bo się boi mnie spłoszyć..Czas pokaże..

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jak dla mnie ładne te karty :)

as kielichów to wylewanie z siebie uczuć - na pewno już to odczułaś ;)

księżyc może mówić o niepewności, tęsknocie, nieugaszonym pragnieniu, pan może ma jakieś wewnętrzne wątpliwości, boi się czegoś...

2 kielichów - odczuwa potrzebę spotykania się z Tobą, czuje, że jesteś mu bliska, taka bratnia dusza, z którą można mile spędzić czas a w połączeniu z księżycem zaspokoić łaknienie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...