Skocz do zawartości

"Ukryte intencje" - pomoc w interpretacji


Dyskretna

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny proszę o ocenę, czy dobrze zinterpretowałam karty:)

 

1. Jak ta osoba mnie widzi - As Pucharów - Sądzi, że mam silną potrzebę bycia kochaną; pragnę okazywania uczuć. Wie, że stawiam w życiu miłość na pierwszym miejscu.

2. Jak według tej osoby ja ją widzę - VI Kochankowie - wie, że darzę go silnym uczuciem i on to akceptuje, choć sam nie wie, dlaczego to właśnie on jest obiektem mojej miłości

3. Jakie uczucia ta osoba pokazuje na zewnątrz - XIV Umiar - Nie jest za bardzo wylewny, większość drzemiących w nim emocji pozostaje tylko i wyłącznie w nim, nie ujawnia ich na zewnątrz

4. Co naprawdę on czuje - Rycerz Mieczy - Tak naprawdę martwi się tylko o swoje uczucia

5. Jak on widzi nasze relacje - IX Pustelnik - Nie widzi sensu tej relacji

Odnośnik do komentarza

1. Może też widzieć w tobie potencjał do spotykania się z tobą

2. Może też myśleć że ty masz wątpliwości czy wybrać jego czy kogoś innego

3. Tak, nie uzewnętrznia się. Może też chcieć działać powoli i z rozwagą

4. Sam nie wie co czuje

5. Albo potrzebuje czasu by się przekonać.

Generalnie on nie jest jakoś specjalnie zainteresowany. Przynajmniej na tym etapie. Może jak mu dasz czas. Nie ciśnij.

Edytowane przez piesekpreriowy
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Wygląda ze pytasz o eksa - Umiarkowanie i Eremita a Rycerz mieczy - poszedł w swoją stronę,to też relację przez internet.

Może trochę napisz o waszej sytuacji - tzn o osobie o która pytasz - jak to wygląda :-)

 

I według niego cały czas czekasz na jego decyzję, - Kochankowie, za to on skupia się już na nowym - as pucharów

Umiarkowanie to przeciaganie czegoś w czasie, to tez mało uczuciowa karta, mówi o opanowaniu i czekaniu.

Odnośnik do komentarza

Doładnie tak. Bykiśmy razem jakiś czas, w jego życiu pojawiły się jakieś problemy i zerwał ze mną oraz odciął się od najbliższych przyjaciół z myślą, że z problemami musi poradzić sobie sam. Na chwilę obecną jesteśmy w relacji przyjacielskiej, sporo rozmawiamy smsując i pisząc przez internet, bo mimo wszystko ciężko nam się rozmawia twarzą w twarz ze względu na wspólną przeszłość. Podobno mu na mnie zależy, ale ile w tym prawdy i w jaki sposb mu na mnie zależy to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Czyli zgadza się - Umiarkowanie to ciagłość kontaktu ale bez większych emocji a Ryc mieczy pokazuje kontakt prze internet.

Kas żyje w swoim świecie - Eremita i raczej nie spieszy mu się do bliższej relacji - dobrze mu tak jak teraz, ale ... ale czeka na cos nowego, ożywczego - As pucharów.

Więc albo uzbroisz się w cierpliwość i będziesz czekać aż on się namyśli, ale skoro do tej pory się nie zdecydował, a podobno mu zależy to bym uważała czy to nie jest takie granie na zwłokę,e bo dobrze mu się z tobą rozmawia, ale nie che żadnych poważniejszych deklaracji.

Może przemyśl ile chcesz/możesz czekać.

Odnośnik do komentarza

1. Jak ta osoba mnie widzi - As Pucharów - Jest tutaj akcent na emocje, widzi, że jesteś osobą ciepłą, na pewno darzy Cię pozytywnymi uczuciami :)

2. Jak według tej osoby ja ją widzę - VI Kochankowie - Może jak najbardziej mieć wrażenie, że Ci na nim zależy jako na mężczyźnie

3. Jakie uczucia ta osoba pokazuje na zewnątrz - XIV Umiar - Jest powściągliwy

4. Co naprawdę on czuje - Rycerz Mieczy - Burza uczuć, coś w nim siedzi i może wybuchnąć w przyszłości

5. Jak on widzi nasze relacje - IX Pustelnik - Tutaj odsunięcie, on tak jakby nie do końca dawał jeszcze szansę tej relacji..

 

Generalnie myślę, że on może jeszcze zawalczyć w tym rycku, zwłaszcza, że nie jesteś mu obojętna w połączeniu z tym asem, ale tak jakby on nie do końca wierzył, że możecie jeszcze mieć takie relacje jak kiedyś..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...