Jump to content

ona skorpion on baran, czy on lew?????


meksyk83

Recommended Posts

Guest truskawka

Z baranem:

 

To ciekawa i obiecująca para. Pan Baran od pierwszego wejrzenia zakocha się w fascynującej i namiętnej Pani Skorpion. Ta natomiast z chęcią będzie się widziała u boku tak porywczego i męskiego partnera. Seksualne dobranie tej pary przewyższy wszystko, co dotychczas robili z innymi parterami. Oboje są jednak typami bojowymi. Pan Baran będzie chciał dominować w związku. Tego jednak Pani Skorpion nie wytrzyma. Po krótkim okresie fascynacji dojść może do gwałtownych starć, sprzeczek, a nawet bijatyk. Jeśli zaczną być wobec siebie aroganccy i złośliwi, pojawi się niebezpieczeństwo rozstania. Aby związek mógł przetrwać dłużej, Pani Skorpion powinna być mądrzejsza od partnera i pozornie ustępować Panu Baranowi. Jej przebiegłość i umiejętność zarządzania ludźmi teraz właśnie się przyda.

 

Oboje wyróżniacie się mocną osobowością i niezależnością. Często targają Wami silne namiętności i zrobicie wiele, by dobrze poznać smak życia. Twój partner łatwo traci panowanie nad sobą i nie potrafi powstrzymać wybuchów złości. Ty natomiast, pamiętając długo doznane krzywdy i urazy, skrzętnie ukrywasz swoje uczucia. Czasami dochodzi między Wami do ostrych konfliktów, ale dzięki silnemu przywiązaniu potraficie załagodzić zaistniałe napięcia.

 

Źródła - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Z lwem:

 

Niezbyt dobrana para. Po pierwszej fascynacji erotycznej okaże się, że więcej ich dzieli niż łączy. Pan Lew nie ma zbyt skomplikowanego charakteru, Pani Skorpion szybko dostrzeże jego wady i słabości. Nie będzie potrafiła ciągle go podziwiać i chwalić. Nie odda mu też rządów na domowym podwórku. Pan Lew będzie nieszczęśliwy, jeśli partnerka nie będzie postępować zgodnie z jego wskazówkami, czy nawet żądaniami. Z kolei Pani Skorpion będzie tak zazdrosna o atrakcyjnego Lwa, że może go to zirytować. Pan Lew mimo stałego związku nie zrezygnuje przecież z wielbicielek. Aby para ta żyła ze sobą w zgodzie i spokoju, Pan Lew powinien ograniczyć grono wielbicielek i zabierać partnerkę na każde przyjęcie. Pani Skorpion zaś nie może być ciągle zazdrosna o partnera i częściej go chwalić, nawet za drobiazgi.

 

Z natury Twój partner jest człowiekiem otwartym, serdecznym i wesołym. Lubi rozrywki i nie stroni od spotkań towarzyskich. Ty z kolei jesteś indywidualistką o głębokim, lecz skomplikowanym życiu wewnętrznym. Niełatwo Cię zrozumieć i przekonać się, jaka naprawdę jesteś. W sytuacjach konfliktowych nieprzejednane stanowisko, przy jakim obstaje każde z Was, uniemożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego obie strony porozumienia.

 

źródło - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...