Skocz do zawartości

ciaza (ZWERYFIKOWANY)


Lucindella

Rekomendowane odpowiedzi

pojawia sie zawsze wiele pytan o ciaze, ale w zwiazku z tym,ze fajnie pocwiczyc na tych karciochach pozwalam sobie tez podjac ten watek ...cwiczeniowy na sobie...

na pytanie czy jestem z panem X w ciazy karty pokazaly:

 

7 mieczy / 9 monet / ksiezyc.... dociagnelam 3 bulawy..

 

w sumie to jak wyciagnelam te karty troche sie wystraszylam, bo w ksiezycu zobaczylam w sumie nieodpowiedzialnosc, ktorej dostapilam...

w sumie 7 mieczy dla mnie pokazalo cala zawila sytuacje,w 9 monetach niestety nie potrafie dobrze tego zinterpretowac....bo w sumie to karta szczesliwa i radosna...ale ten ksiezyc....nic tylko widze w nim wpadke!!

a te 3 bulawy na koncu...dociagniete...czyz nie pokazuje wlasnie tego chwilowego zapomnienia i w sumie wybor drogi dalej...wyrwanie z trojkata...?

hmmm...trudne.....ale do zweryfikowania...

a jak wy to czytacie?

Odnośnik do komentarza

7 mieczy + 9 monet + Księżyc -> Głupiec

 

Są tutaj karty ciążowe, bo i 9 monet i Księżyc, w podsumie głupiec. Kto wie. Dodam tylko, że do ciąży ta 7 mieczy mi trochę nie pasuje ;)

Edytowane przez Sanya
Odnośnik do komentarza

mi pokazuje znowu cala zagmatwana terazniejsza sytuacje miedzy nami...wlasnie oparta na klamstwie...ale to toksyczny zwiazek,wiec przyciaganie sexualne bylo...mimo tego ,ze nie jestesmy juz razem...coz...poczekamy...

Edytowane przez Lucindella
Odnośnik do komentarza

To chwilowe zapomnienie myślę, że 7mieczy pokazuje, jako brak zobowiązań, unikanie zobowiązań, przyjemność bez emocji, po prostu fizyczne przyciąganie, emocjonalny chłód. 9 monet + Księżyc tutaj jest ukazana Twoja obawa, przed niespodzianką, boisz się, że coś może Ciebie zaskoczyć, w tym przypadku ciąża. 3 buław to po prostu przy księżycu przeszłość, pójście dalej, zapomnienie. Raczej tutaj jest obawa przed ciążą niż sama ciąża, jakoś ciąży nie widać. Zrób test lub/i pójdź do lekarza, wtedy 100% pewność.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Karty dosc ciazowe... aczkolwiek...

 

zastanawialabym sie, czy pytanie na CZY nie ujawnia zyczeniowki.

 

Juz o tym moze swiadczyc 7 Mieczy, mowiace o przekombinowaniu pytania i 3 Bulaw, jako wyczekiwanie na cos.

 

Mimo reszty kart tzw. ciazowych, stawiam tu na to, ze ciazy brak... ;)

Odnośnik do komentarza

mi Księżyc pokazał ciążę, baaaardzo nieplanowaną , bo kobieta była już bardzo dojrzała

 

po Twoich kartach powiedziałabym że ciąży nie ma, mimo że karty ciążowe jak najbardziej masz

no chyba że było to podstępną zagrywką z Twojej strony , żeby zajść z tym panem w ciążę to wtedy ciąża owszem może być,

 

jesli jesteś młodziutka to wtedy Księżyc nie będzie pokazywał Ciebie, tylko będzie raczej mówił o ułudzie, a w połączeniu z 7 mieczy to już całkowite przekłamanie rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
pojawia sie zawsze wiele pytan o ciaze, ale w zwiazku z tym,ze fajnie pocwiczyc na tych karciochach pozwalam sobie tez podjac ten watek ...cwiczeniowy na sobie...

na pytanie czy jestem z panem X w ciazy karty pokazaly:

 

7 mieczy / 9 monet / ksiezyc.... dociagnelam 3 bulawy..

Ja tu ciazy nie widzę, nie teraz ;)

3 buław jako brama moze pokazywać dzidzię na przyszłość tym bardziej jak piszesz o swoim 'nieodpowiedzialnym zachowaniu'.

Odnośnik do komentarza
mi Księżyc pokazał ciążę, baaaardzo nieplanowaną , bo kobieta była już bardzo dojrzała

 

po Twoich kartach powiedziałabym że ciąży nie ma, mimo że karty ciążowe jak najbardziej masz

no chyba że było to podstępną zagrywką z Twojej strony , żeby zajść z tym panem w ciążę to wtedy ciąża owszem może być,

 

jesli jesteś młodziutka to wtedy Księżyc nie będzie pokazywał Ciebie, tylko będzie raczej mówił o ułudzie, a w połączeniu z 7 mieczy to już całkowite przekłamanie rzeczywistości

 

powiem tak : najmlodsza juz nie jestem....czy to bylo zaplanowane...hmmm...rozsadek powinien zadzialac,wiem ...ale...czasem sie traci glowe...jeju i to pisze niby rozsadna osoba....wiem jak to brzmi....kurcze to nie przygoda z nieznajomym,tylko powrot z partnerem do tego co nas jednak masakrycznie toksycznie do nas przyciaga....konsekwencje jakie by nie byly musze poniesc...

 

dodam jeszcze,ze aby rozjasnic dalej ta sytuacje dociagnelam kolejna karte ....i wyciagnelam GWIAZDE...

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
7 mieczy + 9 monet + Księżyc -> Głupiec

 

Przepraszam, że zapytam: czy ten pan jest w związku z inną kobietą?

 

zgadza sie.

Edytowane przez Lucindella
Odnośnik do komentarza
Mam dziwne przeczucie, że Ty chcesz tej ciąży..:-)

 

to by skomplikowalo ta cala sytuacje...wiec czy ja bardzo chce?...bylismy ze soba,ale nie chce juz tworzyc z nim zwiazku...on mnie meczy abym zgodzila sie na jego powrot....ale nie bardzo bym mogla mu ufac....jest z inna,ale ciagnie go dalej do mnie....nie bede z zadna rywalizowac zdobywajac go na ciaze...wiem,ze to bylo malo rozsadne...bo nas niestety ponioslo....

 

i kolejna karta fajna na ciążę :-))

 

aż ciekawa jestem weryfikacji

 

 

 

obiecuje,ze jak juz bedzie wszystko wiadomo, ....pierwsze sie o tym dowiecie :-)

poki co....troche stresu przede mna...

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
to by skomplikowalo ta cala sytuacje...wiec czy ja bardzo chce?...bylismy ze soba,ale nie chce juz tworzyc z nim zwiazku...on mnie meczy abym zgodzila sie na jego powrot....ale nie bardzo bym mogla mu ufac....jest z inna,ale ciagnie go dalej do mnie....nie bede z zadna rywalizowac zdobywajac go na ciaze...wiem,ze to bylo malo rozsadne...bo nas niestety ponioslo....

 

Ty wiesz najlepiej, jak jest. Co innego rozsądek a co innego emocje, nad którymi ciężko zapanować :-)

Życzę mądrych wyborów:-)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem ciąży nie ma. Jest tu ogromne pragnienie ciąży, marzenie o niej,ale niestety samej ciąży tu nie widzę. Jeśli jednak bardzo tego pragniesz, to życzę Ci, żeby spełniło się Twoje marzenie.

Odnośnik do komentarza

no zdania sa fajnie podzielone...zobaczymy co te karciochy mi pokazaly.....tak jak wczesniej napisalam, dowiecie sie natychmiast ;-) sama jestem ciekawa...bo to fajna nauka..choc stresujaca troche ;-)

Odnośnik do komentarza
moim zdaniem ciąży nie ma. Jest tu ogromne pragnienie ciąży, marzenie o niej,ale niestety samej ciąży tu nie widzę. Jeśli jednak bardzo tego pragniesz, to życzę Ci, żeby spełniło się Twoje marzenie.

 

 

dziekuje ;-) pragnienie na pewno jest,ale z tym partnerem to juz dosc skomplikowane...dlatego moje obawy...ale za swoj blad musze teraz tracic nerwy...szczerze tez mysle,ze nie jestem z nim w ciazy....7 mieczy jednak zastanawia..

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

moim zdaniem też ciąży nie ma...

ale myślę, że pewnego dnia bardzo byś chciała, aby tak było(3 buławy) - nie koniecznie z nim

 

miecze podobno na takie sprawy nie są za dobre - a jeszcze siódemka... chyba, że lada dzień ma nadejść rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza

Wiecie co?

Wynik tego wątku jest taki: może jesteś w ciąży, a może nie jesteś.

Ale mi wróżenie;)

Kogokolwiek spytasz (oprócz lekarza) czy jesteś w ciąży, to ci powie: może jesteś, może nie jesteś. I żadne karty mu do tego nie będą potrzebne;)

Odnośnik do komentarza
Wiecie co?

Wynik tego wątku jest taki: może jesteś w ciąży, a może nie jesteś.

Ale mi wróżenie;)

Kogokolwiek spytasz (oprócz lekarza) czy jesteś w ciąży, to ci powie: może jesteś, może nie jesteś. I żadne karty mu do tego nie będą potrzebne;)

 

masz racje....;-) ale to cwiczonko ,cos co mozna zweryfikowac i zobaczyc jak to karty pokazaly....

Odnośnik do komentarza

7 mieczy + 9 monet + Księżyc -> Głupiec

-----Cesarz-----Diabeł-----Księżyc

-----------Słońce-----Siła

----------------Sprawka

 

A... Mi się wydaje, że możesz być i facet nie będzie zadowolony...

Odnośnik do komentarza
7 mieczy + 9 monet + Księżyc -> Głupiec

-----Cesarz-----Diabeł-----Księżyc

-----------Słońce-----Siła

----------------Sprawka

 

A... Mi się wydaje, że możesz być i facet nie będzie zadowolony...

 

jesli teraz nie bede, to pewnie bede...w przyszlosci i to moga tez karty pokazac....ale wtedy juz nie z tym facete...wiec moze nie byc rzeczywiscie zadowolony....ale teraz...bylby...strach jest moj...jego by byla radosc...ale do weryfikacji ....jeszcze troszke ;-)

Odnośnik do komentarza
jesli teraz nie bede, to pewnie bede...w przyszlosci i to moga tez karty pokazac....ale wtedy juz nie z tym facete...wiec moze nie byc rzeczywiscie zadowolony....ale teraz...bylby...strach jest moj...jego by byla radosc...ale do weryfikacji ....jeszcze troszke ;-)

 

Nie rozumiem. Jest z inną kobietą a z Tobą chciałby mieć dziecko?

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem. Jest z inną kobietą a z Tobą chciałby mieć dziecko?

 

tak, to dziwne wiem,bo w rezultacie to ja go juz przez to nie chce ....ale on mnie atakuje ,ze bardzo chce do mnie wrocic i zaluje itd.....ja nie pozwalam mu na to...a chwila zapomnienia spowodowala wlasnie ten post.. wiec on by sie cieszyl...

Odnośnik do komentarza
tak, to dziwne wiem,bo w rezultacie to ja go juz przez to nie chce ....ale on mnie atakuje ,ze bardzo chce do mnie wrocic i zaluje itd.....ja nie pozwalam mu na to...a chwila zapomnienia spowodowala wlasnie ten post.. wiec on by sie cieszyl...

 

Powiem Ci, że biorąc pod uwagę jedynie to co piszesz, stwierdzam, że oboje jesteście toksyczni a jak patrzę na układ kart, to mam gęsią skórkę.

Obstaję przy tym, że chciałaś zajść w ciążę a ten post to nie wynik chwilowego zapomnienia się a Twojego sprytu. W Głupcu chcesz być postrzegana, bo wtedy zawsze możesz powiedzieć coś w stylu: "wiem, że źle zrobiłam, zapomniałam się, ale naprawdę nie chciałam tego; a w ogóle to ty się za mną uganiasz a nie odwrotnie".

Zresztą, ja z Twoich postów nie wyczuwam żadnego zmartwienia. Wyczytałam tylko:" koniec trójkąta i nowy początek?" Sorry:-)

Odnośnik do komentarza
Powiem Ci, że biorąc pod uwagę jedynie to co piszesz, stwierdzam, że oboje jesteście toksyczni a jak patrzę na układ kart, to mam gęsią skórkę.

Obstaję przy tym, że chciałaś zajść w ciążę a ten post to nie wynik chwilowego zapomnienia się a Twojego sprytu. W Głupcu chcesz być postrzegana, bo wtedy zawsze możesz powiedzieć coś w stylu: "wiem, że źle zrobiłam, zapomniałam się, ale naprawdę nie chciałam tego; a w ogóle to ty się za mną uganiasz a nie odwrotnie".

Zresztą, ja z Twoich postów nie wyczuwam żadnego zmartwienia. Wyczytałam tylko:" koniec trójkąta i nowy początek?" Sorry:-)

 

 

Z toksycznoscia sie w zupelnosci zgodze,masakra...i tyle... z reszta nie do konca...naprawde bym sobie strzelila w kolano...gdybym go "wyrwala" na dziecko...a zmartwienie jest i to ogromne, ale wiem,ze za ewentualna swoja nieodpowiedzialnosc musze pocierpiec i czekac do wyniku...po co mam tu to wielokrotnie pisac...nie tego chce...chce zobaczyc jak ta sytuacje opisaly katy...ku naszej nauce..

Odnośnik do komentarza
Masz już ten wynik badań? Bo ja też odnoszę wrażenie że chciałabyś być z nim w ciąży. Napisz jak to się potoczyło.

 

dam znac natychmiast...jak juz pisalam...prosze o wyrozumialosc...test jeszcze bedzie niewiarygodny...momento...;-)

Odnośnik do komentarza

dotrzymuje obietnicy....zrobiony test wykazal ...brak ciazy...:-)) gdyby juz cosik bylo, powinno pokazac...wiec...7 mieczy na poczatku wykluczyla moja ciaze, a reszta kart ciazowych pokazala pewnie przyszlosc...a i ja tez jestem,bede juz madrzejsza...coz...cale zycie sie czlowiek uczy...;-)

dziekuje wszystkim za interpretacje i udzial w moim poscie ;-)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...