Skocz do zawartości

prosze o pokazanie najłatwiejszego rozkładu


takasobie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Euterpe

karta dnia

każdego dnia pod wieczór ciągniesz po jednej karcie na jutro i obserwujesz, jak się ona zrealizuje

 

partnerski

*ona****on*

**2*****3**

**4**1**5**

**6*****7**

***********

**8**9**10**

 

1 - co łączy -> albo jaka jest obecnie sytuacja w związku/między nami/wami

2,3 - co myślisz o nim//co on myśli o Tobie

4,5 - co czujesz do niego//co on czuje do Ciebie

6,7 - jak się zachowujesz wobec niego//jak on zachowuje się wobec Ciebie

 

8,9,10 - karty na przyszłość(mogą być tutaj nawet cztery)

 

można też zacząć od pierwszej kart, wypełnić swoją kolumnę, a później przejść do jego i na końcu przyszłość

 

 

 

podkowa(znalazłam na youtube, ale Daffne też fajny tutaj wlepiła)

*****3*****

**2*****4**

**1*****5**

 

1 - jak jest obecna sytuacja między nami/wami?

2 - najbliższa przyszłość(do kilku dni, góra tygodni = warto tutaj podać ilość, np. jak będzie wyglądać nasza najbliższa przyszłość do 10 dni?)

3 - (karta główna w rozkładzie, najważniejsza) - jaka jest tutaj istota sprawy, co jest kluczowe?

4 - przyszłość(np. do 3 miesięcy albo 6 = jak będzie wyglądała nasza przyszłość do pół roku?)

5 - do czego dojdziemy, jak się to dla nas zakończy?

 

oczywiście tutaj nie musimy robić na partnera, ale na każdą inną sprawę, np. pracę, relację z koleżanką, krewnym

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje bardzo ... no to do pracy się biorę , na dzisiaj jeden na spokojnie oraz jedna karta na jutro :)

 

partnerski

 

*ona*****************on*

 

**2(9kiel)***************3(10kiel)

**4(7den)*****1(5den)****5(5buł)

**6(ryc.mieczy)***********7(2kiel)

 

*8(4miecz)*****9(mag)****10(4den)

 

tak mi to dla kogos wyszło , raczej nie fajnie :(

 

bardzo gorąco proszę kogoś o pomoc w interpretacji a ja sobie porównam czy dobrze myślę (ja na razie posługuje sie opisami z książki ) ale widzę juz nie raz ze nie zawsze mi sie to pokrywa :

z interpretacja róznych wrózb :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

masz rację Trida :)

 

1. co było

2. co jest

3. co będzie

(zależy od sprawy, np. jak wygląda nasza przeszłość// jak jest obecnie między nami// jaka będzie nasza przyszłość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to można sobie stwarzać własne proste rozkłady dopasowane do pytania. Ja tak robię często. I często w trakcie wróżenia tworzę rozkład zadając kolejne pytania szczegółowe do danej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok będę tak próbować , tylko b. wazne jest to zinterpretowanie , bo ja nie wiem czy ja to dobrze rozumiem

rozkładam karty i z książki czytam opis każdej , mam tam podziały na zwiazki , zycie zawodowe i swiadomośc , wiec w zaleznosci od pytania czytam odpowiedz z odpowiedniej tabeli

wiem ze z czasem to bedzie bardziej intuicyjne , juz po mału niektóre karty same mi coś mówia , ale boje sie zle nauczyc by nie miec złych nawyków dla tego tak wazna jest Wasza interpretacja :)

 

ok zaraz postaram sie to przeniesc do dobrego działu hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację Trida :)

 

1. co było

2. co jest

3. co będzie

(zależy od sprawy, np. jak wygląda nasza przeszłość// jak jest obecnie między nami// jaka będzie nasza przyszłość)

 

 

a gdy sie takie karty stawia to na jaki czas jest ta wróżba?

w poz 3 - co będzie?

 

 

bardzo trudne dla mnie jest uzysknie odpowiedzi na pytanie "co zrobić, jak sie zachować wobec... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno zaczęłam. Ale nie interpretuj na podstawie opisów z książek, postaraj się (tak jak mi wytłumaczyły dziewczyny) czytać z kart, tworzyć historie z obrazków. Popatrz na kartę i zastanów się co ona mówi. Zacznij od jednej karty, potem 3 kart a na końcu partnerski. Staraj się nie zadawać pytań od "Czy...." bo karty ci tylko dają wskazówki nie konkretne odpowiedzi. Oczywiście poczytaj o kartach, ja np, mam do tej pory problemy z kartami dworskimi, bo nigdy nie wiem czy mi pokazują osobę czy coś innego.

Zycze ci powodzenia, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chce poznać czyjeś , uczucia, intencje , plany wobec mojej osoby? np koleżanki z pracy lub jakiegoś mężczyzny , osób innych jakie maja wobec mnie zamiary

jak powinnam to zrobić najlepiej ? bo trzy karty to chyba sie tu nie sprawdza bo interesuje mnie czas obecny i zwłaszcza przyszłość

 

znalazłam np coś takiego u kogos i gdybym miała to ja interpretować to w zyciu bym sie nie połapała ze ona ma starać sie z nim zaprzyjaźnić , skad ta wrózka to wiedziała? tak samo to oceniacie? czy to jej intuicja?

 

 

co ona możne zrobić by druga strona (partner) zaczęła sie o nia starać zabiegać..

Przeszłość - - 4 Miecze..

Teraźniejszość - - 10 Mieczy

Przyszłość - - 6 Kielichów

 

Widać,że nic specjalnego nie zrobiłaś. Wzięłaś na przeczekanie, aż sprawa sama się rozwiąże. Cierpisz a potem zostaną już tylko miłe wspomnienia.

Co możesz zrobić ?

3 Denary...2 Kielichy...Moc

Nic innego jak starać się zaprzyjaźnić. Poszukać wspólnej płaszczyzny porozumienia, czyli czegoś w rodzaju podobnych zainteresowań. Coś, o czym będziecie mogli z radością porozmawiać i radośnie spędzić czas.To jedynie może scementować układ.

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karty kupiłaś po to, by sprawdzać uczucia faceta to od razu mówię - odłóż je, bo się szybko uzależnisz. A z tego mogą być kłopoty.

 

Tutaj potrzebna jest intuicja i zgranie z kartami. Do kart trzeba mieć 'to coś'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...