Skocz do zawartości

samochód, szyba, nieznajome


swirusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Mój sen wyglądał następująco:

Podszedłem do jakiegoś nieznanego samochodu, który miał przyciemniane szyby. Dziwnym trafem coś mnie podkusiło aby zbić szybę od kierowcy. Gdy to zrobiłem zauważyłem, że za kierownicą siedziała jakaś dziewczyna/kobieta, a z tyłu z prawej strony siedziała również jakaś kobieta. Kobieta z przodu miała (chyba) blond włosy i była szczupła, natomiast ta z tyłu też była blondynką ale była grubsza. Obie miały pomalowane usta na czerwono. Wymieniłem parę zdań ze szczuplejszą kobietą i wsiadłem do tyłu jako pasażer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zastanów się czy jesteś w stanie rozpoznać te dwie kobiety z tyłu samochodu? Przypominają Ci kogoś? Trochę za mało opisu, ale te ciemne szyby to jakby zapora przed światem, ale ją zbijasz więc myślę, że walczysz o coś, że masz w sobie siłę do tego, co aktualnie dzieje się w Twoim życiu. Warto przeczytać również ten artykuł: Sennik Sen o aucie | Sennik internetowy Sen o aucie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak:

Kobieta szczuplejsza siedziała z przodu jako kierowca, natomiast druga kobieta z tyłu jako pasażer. Ja wsiadłem do samochodu jako pasażer za kierowcą.

 

Kobiety we śnie są mi obce. Nie znam/nie kojarzę ich.

 

EDIT:

Co do samochodu to stał on na parkingu przy chodniku. Przed nim i za nim stały inne samochody. Co do pogody to (chyba) był słoneczny dzień. Pora roku wiosna/lato. Marki samochodu nie pamiętam ale był to raczej jakiś starszy samochód (coś w stylu starego amerykańskiego samochodu z lat 90) w kolorze szarym.

Edytowane przez swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem próbujesz coś przełamać, obalić, z czymś (w sensie idei, wartości) walczysz. Być może podświadomość chce powiedzieć o kobiecie bądź kobietach w Twoim życiu. Kolor czerwony zwykle niesie duży ładunek energetyczny, może złość, rozdrażnienie. Nie chcę iść za daleko, ale może jakaś kobieta powiedziała Ci coś nie przyjemnego, bolesnego, a Ty chcesz to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne informacje do tego snu i mogą być one dziwne lub po prostu nie pasujące. Mogę się mylić... Chodzi o dwie kobiety. Pierwszą nazwę Y drugą X.

 

Mały wstęp:

Kobietę Y, poznałem przez internet. Niestety mieszka daleko... Miałem plany wobec niej, ale nie wyszło. Kłóciliśmy się często itp. Nie wytrzymałem i zakończyłem znajomość. Po jakimś czasie poznałem(nie przez internet) kobietę X. Było fajnie, mam super wspomnienia. Byłem/jestem w niej zakochany. Niestety nie wyszło(kontakt po prostu się urwał...). Próbowałem o niej zapomnieć, ale co jakiś czas (jak na złość) śni mi się, chociaż o niej nie myślę. Wygląda to tak, jakby moja podświadomość przypominała mi o niej... Wracając do kobiety Y to odnowiłem z nią w Boże Narodzenie kontakt. Wysłałem jej życzenia i ją przeprosiłem. Uznałem, że to też moja wina i trzeba przeprosić - w końcu Święta. Niestety znowu było to samo... 2 tygodnie temu definitywnie(przynajmniej z mojej strony) zakończyliśmy naszą znajomość. Rozstaliśmy się w zgodzie niż poprzednim razem. To tak w skrócie.

 

Wracając do snu:

Jest jedna cecha wyglądu dzięki, której mogę rozpoznać kobiety w moim śnie. Kobieta za kierownicą jest chudsza od kobiety z tyłu, a w rzeczywistości kobieta Y jest troszkę grubsza od kobiety X. Wychodzi na to, że kobieta za kierownicą to kobieta X, a kobieta z tyłu to Y...

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz przebić się (zbijając metaforycznie szybę) do kobiety X, a i tak masz kontakt z kobietą Y (bo do niej się dosiadasz jak dobrze rozumiem). Podświadomość daje Ci do zrozumienia być może, że zależy Ci na kobiecie X. Poukładaj sobie to w głowie, albo definitywnie zapominasz albo szukasz z tą drugą kobietą kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...