Jump to content

samochód, szyba, nieznajome


swirusek
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

 

Mój sen wyglądał następująco:

Podszedłem do jakiegoś nieznanego samochodu, który miał przyciemniane szyby. Dziwnym trafem coś mnie podkusiło aby zbić szybę od kierowcy. Gdy to zrobiłem zauważyłem, że za kierownicą siedziała jakaś dziewczyna/kobieta, a z tyłu z prawej strony siedziała również jakaś kobieta. Kobieta z przodu miała (chyba) blond włosy i była szczupła, natomiast ta z tyłu też była blondynką ale była grubsza. Obie miały pomalowane usta na czerwono. Wymieniłem parę zdań ze szczuplejszą kobietą i wsiadłem do tyłu jako pasażer.

Link to comment
Share on other sites

Witaj, zastanów się czy jesteś w stanie rozpoznać te dwie kobiety z tyłu samochodu? Przypominają Ci kogoś? Trochę za mało opisu, ale te ciemne szyby to jakby zapora przed światem, ale ją zbijasz więc myślę, że walczysz o coś, że masz w sobie siłę do tego, co aktualnie dzieje się w Twoim życiu. Warto przeczytać również ten artykuł: Sennik Sen o aucie | Sennik internetowy Sen o aucie Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To znaczy tak:

Kobieta szczuplejsza siedziała z przodu jako kierowca, natomiast druga kobieta z tyłu jako pasażer. Ja wsiadłem do samochodu jako pasażer za kierowcą.

 

Kobiety we śnie są mi obce. Nie znam/nie kojarzę ich.

 

EDIT:

Co do samochodu to stał on na parkingu przy chodniku. Przed nim i za nim stały inne samochody. Co do pogody to (chyba) był słoneczny dzień. Pora roku wiosna/lato. Marki samochodu nie pamiętam ale był to raczej jakiś starszy samochód (coś w stylu starego amerykańskiego samochodu z lat 90) w kolorze szarym.

Edited by swirusek
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem próbujesz coś przełamać, obalić, z czymś (w sensie idei, wartości) walczysz. Być może podświadomość chce powiedzieć o kobiecie bądź kobietach w Twoim życiu. Kolor czerwony zwykle niesie duży ładunek energetyczny, może złość, rozdrażnienie. Nie chcę iść za daleko, ale może jakaś kobieta powiedziała Ci coś nie przyjemnego, bolesnego, a Ty chcesz to zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Mam pewne informacje do tego snu i mogą być one dziwne lub po prostu nie pasujące. Mogę się mylić... Chodzi o dwie kobiety. Pierwszą nazwę Y drugą X.

 

Mały wstęp:

Kobietę Y, poznałem przez internet. Niestety mieszka daleko... Miałem plany wobec niej, ale nie wyszło. Kłóciliśmy się często itp. Nie wytrzymałem i zakończyłem znajomość. Po jakimś czasie poznałem(nie przez internet) kobietę X. Było fajnie, mam super wspomnienia. Byłem/jestem w niej zakochany. Niestety nie wyszło(kontakt po prostu się urwał...). Próbowałem o niej zapomnieć, ale co jakiś czas (jak na złość) śni mi się, chociaż o niej nie myślę. Wygląda to tak, jakby moja podświadomość przypominała mi o niej... Wracając do kobiety Y to odnowiłem z nią w Boże Narodzenie kontakt. Wysłałem jej życzenia i ją przeprosiłem. Uznałem, że to też moja wina i trzeba przeprosić - w końcu Święta. Niestety znowu było to samo... 2 tygodnie temu definitywnie(przynajmniej z mojej strony) zakończyliśmy naszą znajomość. Rozstaliśmy się w zgodzie niż poprzednim razem. To tak w skrócie.

 

Wracając do snu:

Jest jedna cecha wyglądu dzięki, której mogę rozpoznać kobiety w moim śnie. Kobieta za kierownicą jest chudsza od kobiety z tyłu, a w rzeczywistości kobieta Y jest troszkę grubsza od kobiety X. Wychodzi na to, że kobieta za kierownicą to kobieta X, a kobieta z tyłu to Y...

 

Jakieś pomysły?

Edited by swirusek
Link to comment
Share on other sites

Może chcesz przebić się (zbijając metaforycznie szybę) do kobiety X, a i tak masz kontakt z kobietą Y (bo do niej się dosiadasz jak dobrze rozumiem). Podświadomość daje Ci do zrozumienia być może, że zależy Ci na kobiecie X. Poukładaj sobie to w głowie, albo definitywnie zapominasz albo szukasz z tą drugą kobietą kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...