Jump to content

dziwny powtarzajacy się sen

werka883
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Bardzo proszę o interpretacje snu, który mi się co jakiś czas powtarza. Tym razem sen poszedł w kolejny etap...pojawił sie ciąg dalszy...

Śni mi się ze mój chłopak mieszka z kobietą z którą mnie niby zdradził i owocem tej zdrady było dziecko. Po pewnym czasie w tym śnie wybaczylam mu tą zdrade i wróciliśmy do siebie, ale dalej mieszkaliśmy osobno( on z tą kobietą i dzieckiem) on mnie cały czas zapewnia, ze z tą kobietą go nic nie łączy tylko ze mieszka z nią bo boi się o tę niby dziecko... Więc w tym śnie to wygląda tak że on dnie spędza u mnie a noce i ranki tam z dzieckiem.

W końcu miałam dosyć takiej sytuacji i dałam mu ultimatum, ze do jutra ma wybrać albo życie ze mną i spotkania z dzieckiem, albo życie z nimi, aby już beze mnie. Nie potrafił tak szybko zdecydować więc to ja.odeszlam od niego w tym śnie. Później mnie nachodził i ciągle go spotykałam. Prosił abym wróciła do niego... I się przebudzilam...

Na codzień jesteśmy zgrana parą, jesteśmy szczęśliwi, kochamy się. Jesteśmy ze sobą bardzo długo, w tym roku ślub.

Pomocy dlaczego mi się powtarza ten sen? Co on może oznaczać ? Proszę o jakiś wyjaśnienie...

Edited by werka883