Skocz do zawartości

Rytual, prosze o Pomoc


Lunnar

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze 2 lata temu zglaszalam się tutaj z pewnymi problemami. Wiele zyczliwych osób bardzo mi wtedy pomogło. Niestety zmowu dzieje się zle.,., nie chciałabym wydawać się w szczegóły na forum . Chodzi o rytuał miłosny i zdjęcie Ze mnie uroku. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Nie podałaś danych więc trudno cokolwiek sprawdzic. Uroki nie są trudne do zdjęcia. Sugerujesz,ze padłas ofiarą magii miłosnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałam szczegółów z obawy przed kompromitacja...lub ktoś uzna mnie za wariata, naprawdę tak to odbieram. Myśl, ze to urok odsunela przyjaciółka . Nic nie tracę zadając pytanie na forum ,,.,

 

Opis długi ale to chyba konieczne....,

 

Mam 28 lat, magii nie uprawiam...zadowalam się czytaniem.Mieszkam w Azji od 3 lat. Do niedawna miałam narzeczonego, i nic szczególnego się nie działo, jak każda para mieliśmy problemy ale bardzo się kochaliśmy .... W lecie planowany był ślub. Na początku stycznia narzeczony wyjechał na 2 miesiące....prawie nie mieliśmy kontaktu. Pod jego nieobecność poznałam kogoś i innego....powiecie pewnie ze Romans....

Od kiddy poznalam mowego towarzysza bylo to dziwne..,czulam sie tak jakby w jego obecności coś dyskutowalo mi co mam odpowiedzieć, zrobić....gdy byłam z nim nie myślałam o niczym innym, byłam taka jakby bezsilna i otepiala.....gdy nie było go koło mnie byłam normalna. Czułam ze nie chce się z nim spotykać ale coś mnie popychalo....,,

Kilka razy próbowałam zerwać te znajomość ....,ale dosłownie tak jakby on mnie więzil, gdy na mnie patrzył chociaż chciałam nie mogłam nic powiedzieć . Tydzień temu gdyńskiego chłopak wrócił ....zerwalam z tamtym. Kilka dni był spokój....pozornie, wieczorem zadzwonil Telefon narzeczony byl kolo mine, dzwonil on....,ja Hal sterowany robot odebrałam. Po tym telefonie narzeczony który słyszał wszystko wyprowadził się następnego dnia....,

Nie potrafię się uwolnić od tego czlowiekA...,,gdy jest ze mną jestem jak kula...,gdy jestem sama szaleje z bólu i chce coś zrobić.....czuje ze to nie jest normalne. Proszę nie wysmiewajcie mnie.......

 

Próbowałam sama odprawiać rytuały.,,,oczywiście bez skutku ....,czuje jak to mnie zżera a ja nic nie mogę zrobić.

 

Kto dotrwał do końca dziękuje...

 

Nie , nie robię sobie jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Nie podałas imienia....ale z tego co sprawdzam coś jest " na rzeczy". Faktycznie ten facet mógł zastosować jakąs magie np. miłosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego imię zapisane w alfabecie łacińskim brzmi ; Jin Xing, to w przybliżeniu , moje imię Paulina,moje imię w języku tutejszym w alfabecie łacińskim

Lina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

To znaczy mi nie wychodzi urok ale magia. Jakby cos zostało zrobione. Wychodzi mi to w kartach plus sprawdzam wahadłem.

Aha...i do tego pojawia sie jakis "rozrachunek karmiczny".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Nie wiem jak można samemu to zdjąc. Uroki tak...ale magię...Może ktos cos podpowie. Ja to po prostu robie przez praktyki. Czyli rytuał jest wtedy zdejmowany przez rytuał :).Na pewno są tez jakieś rytuały słowiańskie na to.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka się nie pochwaliła, ze sama robiła rytuały...

Tutaj sytuacja się komplikuje.

 

Przede wszystkim będzie potrzebne dużo samozaparcia w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Proszę jednak nie przesądzać sprawy i podchodzić do tego jakby było to coś trudnego - rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Wystarczy ściągnąć z Pani ten urok i działanie magiczne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeśli ktoś używał 'magii' czyli zaczarował tą Panią nakłonił jej wolę(nie jakieś pseudo czary mary), to nikt nie może pomóc prócz jej samej, musi uzbierać siły na tyle żeby móc się temu przeciwstawić i myślę że wtedy taki czar znika, oczywiście według mnie ale niektórzy z chęcią zrobili by rytuałek oczyszczający wahadełkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeśli ktoś używał 'magii' czyli zaczarował tą Panią nakłonił jej wolę(nie jakieś pseudo czary mary), to nikt nie może pomóc prócz jej samej, musi uzbierać siły na tyle żeby móc się temu przeciwstawić i myślę że wtedy taki czar znika, oczywiście według mnie ale niektórzy z chęcią zrobili by rytuałek oczyszczający wahadełkiem.

 

Założenie że Pani sobie sama ma pomóc i może pomóc też może być*błędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jeśli ktoś używał 'magii' czyli zaczarował tą Panią nakłonił jej wolę(nie jakieś pseudo czary mary), to nikt nie może pomóc prócz jej samej, musi uzbierać siły na tyle żeby móc się temu przeciwstawić i myślę że wtedy taki czar znika, oczywiście według mnie ale niektórzy z chęcią zrobili by rytuałek oczyszczający wahadełkiem.

 

Hmmm to mamy bardzo różne doświadczenia i inne 'książki na półkach'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat dobrze, im więcej różnych metod tym większa i rozleglejsza wiedza na ich temat. W mojej praktyce pomoc komuś oraz opieka nad tą osobę przez kolejne kilka tygodni sprawia cuda. Pozostawienie jej samej sobie to w mojej opinii kiepski pomysł. Nie jestem też zwolennikiem aby wszystko za kogoś odwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...