Skocz do zawartości

dzwonnica i grząski obornik


Morfeusz66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzis mialam dosć dziwny sen mianowicie:

oglądałam mecz (nie wiem czy piłka nożna czy inny sport) w starej dzwonnicy (znam to miejsce z lat szkolnych, moja podstawówka mieściła się w pałacyku, który posiadał własnie taką dzwonnicę z kaplicą. Brat, który był nieco starszy opowiadał, ze schody na jej szczyt są zawalone a renowacja byłaby zbyt droga, dlatego kaplice, razem z dzwonnicą zamknęli) i jestem sobie w tym snie i wchodzę na szczyt, by oglądać ten mecz, schody są odbudowane do polowy i można po nich spokojnie chodzi. raptem przypominam sobie, ze w domu czeka na mnie moj partner i postanawiam jak najszybciej dostać sie do domu. Automatycznie sceneria dzwonnicy sie zmienia. Owszem schody są, ale bardzo niestabilne a dodatkowo cała kaplica jest wypełniona śmieciami, podartymi kołdrami z których sypie sie pierze. Przez pośpiech i nieuwagę spadam ze schodów w sam srodek tego brudu, okazuje sie, ze pod tym bałaganem jest mnóstwo grząskiego obornika, zaczynam sie w nim zapadać, czuje jego zapach. Wiem, że jedyna drogą ucieczki jest dojście do drewnianej kładki leżącej kawałek ode mnie. wdrapuje sie na nią, ale wiem, ze przeciez nie moge tak zostać, ze muszę sie wydostać z tego miejsca. Zwlekam sie ponownie z kładki i próbuję ja dopchać do schodów. Tam pomagają mi juz inni, którzy byli na schodach, dosięgają deski i przyciągają mnie razem z nia. Po wydostaniu sie z gnoju zauważam, ze mam brudny kapelusz (kolor szary) i staram sie go wyczyścić, ciągle myśląc co na to powiem moj partner, gdy mnie taka zobaczy.

Sen sie skonczyl, a ja całkowicie nie wiem jak go zinterpretować. Proszę pomożcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...