Skocz do zawartości

Intuicja, napiszcie jak ją rozpoznajecie, w jaki sposób wam podpowiada, odczucia?


kewar

Rekomendowane odpowiedzi

błysk intuicyjny, promień światła który sie czuje jako coś co zawiera pakiet informacji ale jest tak skoncentrowane że trza mieć klucz rar do rozpakowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doznałam takiego czegoś że na myśl o prroblemie sytuacja potoczyła się bardzo dobrze, ale nie wiem czy to to.

Czy trzeba zadawać pytania jak się nie wiee jak postąpić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czesto ludzie spodziewają sie jakiegoś nagłego i silnego poczucia, co najmniej jakby cos miało ich kopnąć w kostkę. A zycie pokazuje że intuicja bywa subtelna jak musnięcie wiatrem po policzku. Wystarczy sie otworzyc i już wiesz ze to to.

Własnie ta sytuacja była subtelna.

Ale czy trzeba myśleć intensywnie o problemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Dla mnie z intuicją,

to tak jak z kobietą,

trzeba delikatnie,

powoli...niestety.

 

Nie można za szybko

już po pierwszej randce,

trzeba po kolei,

najpierw gdzieś na tańce

 

Potem trochę razem

by się lepiej poznać,

potem gdy się znacie

można już próbować.

 

Nie wiem jak u Ciebie

ja moją ćwiczyłem,

często z nią na "randki"

samotne chodziłem

 

W parku się wyciszę

albo przy muzyce,

wtedy łatwiej u mnie

słyszeć intuicję

 

Bo cichutko gada,

ale zawsze prawdę,

ćwiczyć intuicję?

poćwicz wyobraźnię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że jak dla mnie nie można wyćwiczyć sobie intuicji.. Albo potrafisz przewidywać albo nie, powiem też że bardzo łatwą jest ją pomylić z wytworami umysłu i często można wpaśc na ślepą uliczkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolność intuicji - względem własnego życia, ma w zasadzie każdy. Zdolność jasnowidzenia (potencjał jej rozwinięcia) różni się, niektórzy pewnie nie mają. Intuicja - bardziej w sensie podpowiedź, przebłysk, spojrzenie z innej (klarowniejszej) perspektywy, niż przewidywanie przyszłości. Czyli nie znasz wyniku, ale czujesz że coś jest właściwe, odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie:-)

ja dziękuję za dar intuicji, nie wiem jak to nazwać ale aboslutnie tym się kieruję w życiu (sercem?). I sprawdza się to w 100%. Mam to po mamie i zawsze mi pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...