Jump to content
Dirty

Numerologia a śmierć

Recommended Posts

Dirty

Czy to że ktoś z mojej rodziny zmarł w dzien moich urodzin ma jakies znaczenie? Czy jesli ktos umieraw roku osobistym ktorego suma jest liczba mistrzowska lub l.mistrzowska znajduje sie w innym miejscu daty zawiera to jakas informacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dorthonion

Tak na prawdę nie ma to znaczenia, ponieważ data śmierci jest nie znana. I tak na prawdę nie można obliczyć. Jeśli ktoś umarł w twoje urodziny to mówi tylko że spełnił swoje wcielenie w tym dniu, a że to były twoje urodziny to nic nie znaczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Popieram post Dorthonion. Tutaj nie da się doszukiwać zależności w numerologii. Natomiast jeśli chodzi o takie bardziej straszne rzeczy, często jest tak (może powinienem powiedzieć "może być", bo w numerologii nic NIE jest przesądzone), że dziecko może urodzić się z problemami zdrowotnymi (które oczywiście można wyleczyć w początkowej fazie) lub w późniejszym etapie życie poważnie chorować, jeśli kobieta urodzi je w swoim roku NUMEROLOGICZNYM (nie osobistym!) o wibracji liczby 4 wywodzącej się z karmicznej liczby 13.

 

Przykładowo - kobieta o drodze życia 5 rodzi dziecko w marcu 1979r.

1+9+7+9 = wibracja roku 8

8 (wibracja roku) + 5 (droga życia) = 4/13 (rok numerologiczny dla osoby o drodze życia 5)

 

I kolejna obserwacja (usłyszane od kogoś, sprawdzone przez kogoś, sprawdzone przeze mnie pośród znajomych i rodziny - daty 17.05, 2x 23.08) - kobiety, które mają I p. zwrotny/klucz wcielenia (wibracja dnia i miesiąca ur.) w 4-ce wywodzącej się z 13-ki, mogą doznać poronienia lub urodzić chore dziecko/dziecko, które szybko umrze.

 

Oczywiście nic nie jest przesądzone. To tak jak w astrologii mówią, że ludzie, którzy mają ascendent w znaku żywiołu wody szybciej umierają. Ale na dobrą sprawę mogą mieć długowieczność zapisaną w numerologii (9 w koronie) lub dobre geny, itd... Temat rzeka - ja do tego wszystkiego podchodzę z dystansem. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn
Czy to że ktoś z mojej rodziny zmarł w dzien moich urodzin ma jakies znaczenie?
Pewnie zadałaś to pytanie dlatego, bo mówiło się, że żeby jedno nowe życie przyszło na ten świat, druga osoba z tego świata musi odejść...

Słyszałem coś takiego (babcie, ciotki tak ględziły), ale to nie musi być tak, że w to nowonarodzone dziecko ma "wejść" dusza dziadka/babci. To może być dusza, która była na drugim końcu świata.

 

Ja nie lubię liczb, bo one czyniłyby mnie człowiekiem ograniczonym, a ja takim - myślę że - nie jestem, ale czytałem kiedyś w jakimś artykule, że szacuje się, że około połowa ludzi (dusz w zasadzie, bo wcześniej owe dusze były w innym ciele/człowieku) z obecnego życia/wcielenia, znana była nam wcześniej. No ale właśnie - co oznacza to słowo "wcześniej"? Nie wiadomo czy jedno wcielenie wcześniej, czy w sumie (z kilkunastu/wszystkich wcieleń).

 

Wiara w karmę jest słuszna i jak najbardziej fajna, motywuje ludzi do bycia dobrymi ludźmi - ile z siebie dasz, tyle do ciebie wróci (prędzej lub później).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida
Czy to że ktoś z mojej rodziny zmarł w dzien moich urodzin ma jakies znaczenie? Czy jesli ktos umieraw roku osobistym ktorego suma jest liczba mistrzowska lub l.mistrzowska znajduje sie w innym miejscu daty zawiera to jakas informacje

 

A ja powiem inaczej - jeśli ta osoba zmarła DOKŁADNIE w minucie i sekundzie Twoich narodzin - będzie to miało znaczenie (ale bardziej astrologiczne niż numerologiczne).

Jednak jest to z zasady dość mało prawdopodobne.

A dlaczego ma to znaczenie? Jako że karma jest, istnieje i działa - bardzo prawdopodobne, ze już kiedyś się z tą osobą spotkaliśmy.

Z zasady na świecie umierają i rodzą się ludzie w tych samych sekundach ale z powodu braku jakiejkolwiek więzi (np umierający chińczyk i rodząca się grenlandka) nie ma to większego znaczenia.

W rodzinach więzy karmiczne zdarzają się pomiędzy mamą-tatą, córka-dziadek itd.

Przyjmując czysto teoretycznie:

Twoja siostra jest karmicznie powiązana z Waszym dziadkiem. Dziadek umiera w tej samej sekundzie co rodzisz się Ty - karma niejako przechodzi na Ciebie.

Ale jak wspomniałam wyżej - to ma bardziej powiązanie astrologiczne i ogólnie jest bardzo mało prawdopodobne.

 

 

Oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać, są to moje opinie, doświadczenia, przemyślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...