Skocz do zawartości

Deczyja - życzenia


Beata39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w ten cudownie zaczynający się tydzień.

Mam do was wielką prośbę, czy mogłybyście zerknąć waszymi "magicznymi" oczyma czy dobrze wybrałam?

Od paru dni chodzi mi po głowie pytanie czy powinnam wysłać mojemu byłemu życzenia urodzinowe (sms). Wiem, że się odciął ale tak mnie wychowano i zawsze składam życzenia, jemu chciałam wysłać takie trochę sztywne, ale żeby wiedział, że ja po tylu latach bycia z nim nie zapomniałam o jego urodzinach. Zapytała więc kart czy powinna je wysłać

 

Czy powinnam wysłać życzenia:

 

1. obecna sytuacja - kochankowie - chyba nadal coś do niego czuję, ale to chyba normalne po 6 latach związku ale on jest teraz z inną, do której odszedł i jest mu chyba z nią dobrze

 

2. rada - król denarów - powinnam być wytrwała a osiągnę swój cel i będę cieszyć się z tego co wypracuję,

 

3. wynik - świat/ 2 pucharów - mieszka daleko ode mnie i może odezwie się ale to chyba tylko będzie gest przyjacielski, czyli podziękuje za życzenia

 

 

Czy jednak nie powinnam wysyłać życzeń:

 

1. obecna sytuacja - słońce - osiągnęłam jaki taki spokój wewnętrzny, patrzę z nadzieją w przyszłość

 

2. rada - pustelnik - powinnam zostawić go w spokoju, odizolować się od niego

 

3. wynik - król denarów - jeżeli nie napiszę nadal będę cieszyć się tym co osiągnęłam albo w moim życiu pojawi się jakiś denarowy

 

 

Sama nie wiem co mam zrobić.Nie wiem za bardzo co chce powiedzieć do mnie król denarów. Mysle, że cokolwiek zrobię to i tak nadal będę się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. Mam jeszcze parę dni i może dzięki wam i swoim przemyśleniom coś zadecyduję. Wiem, że karty mogą mi tylko pomóc nie wybiorą za mnie. Jestem trochę rozdarta. Dlatego proszę pomóżcie.:prosi:

 

życzę wszystkim cudownego, słonecznego i szczęśliwego tygodnia :brum:

Odnośnik do komentarza

Wiem, że zrobiła mi sie kopia ale własnie mam problem z usunieciem. Nie moge nic zrobic. Nawet napisałam do moderatora ale nawet tego nie moge wysłać. Co się dzieje z moim kompem. Staram się jak mogę.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że zrobiła mi sie kopia ale właśnie mam problem z usunięciem. Nie mogę nic zrobic. Nawet napisałam do moderatora ale nawet tego nie moge wysłać. Co się dzieje z moim kompem. Staram się jak mogę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...