Skocz do zawartości

Policja!!!


olechos

Rekomendowane odpowiedzi

Podchodze do drzwi patrze a tam sasiedzi maja dorobione klucze. W czasie gdy oni probowali otwierac ja zamykalem zamki w drzwiach. Ze strachem i wieznacym w gardle glosem zaczalem krzyczec: Policja! Policja!! Policja!!! W koncu odwracam sie a tu w przedpokoju stoi dwoch milych funkcjonariuszy.:) Tlumacza mi, ze weszli po drzewie, ktorego galezie siegaja okna w kuchni. Wtedy sen sie skonczyl. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodze do drzwi patrze a tam sasiedzi maja dorobione klucze. W czasie gdy oni probowali otwierac ja zamykalem zamki w drzwiach. Ze strachem i wieznacym w gardle glosem zaczalem krzyczec: Policja! Policja!! Policja!!! W koncu odwracam sie a tu w przedpokoju stoi dwoch milych funkcjonariuszy.:) Tlumacza mi, ze weszli po drzewie, ktorego galezie siegaja okna w kuchni. Wtedy sen sie skonczyl.
- to podpowiedź - rozwiązanie Twojego problemu, czy stresu - przyjdzie w najodpowiedniejszym momencie. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-07-29, 21:59 ]

P.S. Analogia jest taka: wołasz - Rozwiązanie, rozwiązanie (Policja!)... obracasz się, a ono już jest :lol: . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...