Skocz do zawartości

Krwawy napis na ciele


ana8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ok miesiąca temu pojawił mi się jakby krwawy, podskórny ciąg liter na wewnętrznej stronie uda lewej nogi. Jest trochę zamazany ale da się przeczytać. Są to arabskie litery połączone w słowo. Na początku jakby zaprzeczenie (la) i później l k m r (lub ł) a (lub l) czyta to się w zależności od kontekstu słowa. Pokazałam to arabce i najpierw prawie zemdlała, ale przeczytała w kilku wersjach i nie zna takich słów. Problem w tym, że języka arabskiego używa się w 20 krajach i każdy ma inny dialekt, a transkrypcji arabskiej używa się m.in w perskim, urdu, kurdyjskim itp. Demon(mówi aramejskim) podczas egzorcyzmów przedstawiał się imieniem, z tego co udało mi się dowiedzieć takie imię w krajach arabskich raczej nie występuje, ale występuje za to na 100% pakistanie.(czy takie imię występuje w aramejskim nie mam pojęcia)Więc może jest to urdu, może aramejski, a może ciąg liter oznaczający coś, zapisany alfabetem arabskim. Podejrzewam, że jakieś znaczenie ma, gdyż litery zawierają nawet odpowiednie akcenty.Znajdzie się ktoś, kto jest w stanie rozwiązać zagadkę i rozszyfrować napis? Jeśli napisałam to zbyt chaotycznie to służę zdjęciem mojej nogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod prosba o zdjecie.

 

Na dodatek podaj:

- ile masz lat?

-czy cos praktykujesz?

-z jakich zrodel o j. arabskim korzystasz poza domniemana arabka?

-kto odprawial rzekomy egzorcyzm?

-jakie to bylo imie?

 

To chyba na razie starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error 404

Mam 28 lat

Nie praktykuję, wiem tylko tyle czego doświadczyłam

Mam dużo znajomych, także duchownych islamskich poprostu ich przepytuję. Trafiłam do nich po tym jak mój znajomy był świadkiem tego jak wymiotowałam włosami i poprostu wpakował mnie do auta i tam zawiózł.

Egzorcyzmy przeprowadzał duchowny islamski, gdyż moja rodzina prosiła księdza, ale odmówił nawet nie zgodził się na poświęcenie domu.Egzorcyzmy trwały ok roku, ale były bezskuteczne a nawet pogorszyły sprawę.

Nie mówił imienia tylko pokazywał się napis jakby w mojej głowie przy każdym pytaniu o imię.Nie wiedziałam co to za słowo. Szukaliśmy wspólnie i udało nam się znaleźć, to że jest to dość popularne imię w pakistanie.

Nie chcę podawać imienia tu na forum, a wiadomości prywatnej nie mogę wysłać(wersja mobilna) i pokazuje błąd

Jak wrzucić zdjęcie tu na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstawić obrazek, aktualnie działa jedynie metoda nr 2

 

Bez dociekania w jaki sposób fizycznie włosy znalazły się w Twoim przewodzie pokarmowym? :D Odpowiedzialnie ;p

 

W wersji mobilnej wysyłanie wiadomości prywatnych działa, sam nie raz z niej korzystam (Twoja doszła)

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię wysłałam w prywatnej...uff udało się, zdjęcie wstawiłam jako profilowe nie wiem czy jest widoczne...jak się włosy znalazły nie mam pojęcia były jakby drobno pocięte i polejone czymś i czarne i na pewno nie moje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ana, mi się często zdarzają takie ślady. Wstaje rano i mam na ciele zadrapania, siniaki. To kwestia wrażliwości skóry. Mocniej walne w stolik i mam limo jak grucha.

 

Jw. popękane naczynka, siniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Ok miesiąca temu pojawił mi się jakby krwawy, podskórny ciąg liter na

wewnętrznej stronie uda lewej nogi. Jest trochę zamazany ale da się

przeczytać. Są to arabskie litery połączone w słowo. Na początku jakby

zaprzeczenie (la) i później l k m r (lub ł) a (lub l) czyta to się w

zależności od kontekstu słowa. Pokazałam to arabce i najpierw prawie

zemdlała, ale przeczytała w kilku wersjach i nie zna takich słów.

Problem w tym, że języka arabskiego używa się w 20 krajach i każdy ma

inny dialekt, a transkrypcji arabskiej używa się m.in w perskim, urdu,

kurdyjskim itp. Demon(mówi aramejskim) podczas egzorcyzmów przedstawiał

się imieniem, z tego co udało mi się dowiedzieć takie imię w krajach

arabskich raczej nie występuje, ale występuje za to na 100%

pakistanie.(czy takie imię występuje w aramejskim nie mam pojęcia)Więc

może jest to urdu, może aramejski, a może ciąg liter oznaczający coś,

zapisany alfabetem arabskim. Podejrzewam, że jakieś znaczenie ma, gdyż

litery zawierają nawet odpowiednie akcenty.Znajdzie się ktoś, kto jest w

stanie rozwiązać zagadkę i rozszyfrować napis? Jeśli napisałam to zbyt

chaotycznie to służę zdjęciem mojej nogi ;)

 

To w końcu z jakiego powodu owa Arabka prawie zemdlała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...