Jump to content

dwa żuki, koliber


Sycamore
 Share

Recommended Posts

Niedawno miałam sen pełny niedorzeczności... pamiętam jednak tylko jedną scenę. Nie czułam się i nadal nie czuję związana z tą sceną, po prostu to widziałam.

 

Są dwa żuki (nie tutejsze odmiany). Są dośc spore, ale nie wielkie... są po prostu rozmiaru kolibra. Jeden jest ciemnozielony i to samica, drugi to granatowoczarny samiec. Oba ślicznie się błyszczą, są bardzo ładne, jednak wyglądają realistycznie, jak to żuki. Pojawia się jaskrawopomarańczowy koliber. "Zako****e się" w zielonym żuku i staje do walki z samcem. Końcowa scena, żuk i koliber są w powietrzu na przeciwko siebie. W bezruchu, tego samego rozmiaru. Zielony żuk jest nadal na ziemi, nie wydaje się dbać ani o jedno ani o drugie (co nie znaczy, że tak jest naprawdę, to tylko moje odczucie). I tyle. Tło było jakieś przyjemne, naturalne, nieszczegułowe.... niby nie pastelowe, jednak to żuki i koliber miały intensywne kolory i były dostrzegalne.

 

Kiedyś miałam sen, którego interpretacja wywarła na mnie bardzo duże wrażenie i z tego względu chcę spróbować ponownie. Dodam, że o ptakach nie myślę w ogóle bo mnie one nie interesują... koliber zaś, jako gatunek egzotyczny nie przewiną mi się przez myśl od lat (z tego co pamiętam). Może też pomóc, że pomarańczowy to mój ulubiony kolor, ale kolory żuków też były piękne - bardzo intensywne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...