Skocz do zawartości

Majówka (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dojdzie do wyjazdu? 2puchary, mag

Tak

 

Ogólna aura : diabeł, 9mieczy, as mieczy, 2pucharów

Myślę, że diabełek to dobra i dość mocna imprezka ( możliwe zbytnie spożycie alkoholu ). Trzeba będzie coś przeanalizować, wyciągnąć wnioski, zawarcie nowych znajomości. Ogólnie wyjazd będzie fajny, orzeźwiający, poczujemy nową przestrzeń życia.

 

Jak będę się bawiła? as pucharów, 4pucharów, królowa pucharów

Dobrze, ale może pojawić się chwila zniesmaczenia sytuacją/osobą.

 

Jak będzie się bawiła P.? 3pucharów, sprawiedliwość, kapłanka, królowa denarów

Kobita zaszaleje, a przy tym będzie zmysłowa i przyciągała (?)

 

Ponadto.... Planuję kupić voucher skoku na bungee, ale u osoby prywatnej, która dostała go jako 'premię'. Mam obawy czy aby na pewno go otrzymam i czy nie będzie to ściema...

 

Czy voucher jest 'prawdziwy'?kapłanka, rydwan, sprawiedliwość

 

Stawiam, że tak

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

do wyjazdu dojdzie, ale ten diabeł na początku potrafi czasami popsuć... ewentualnie mógł pokazać z 9 mieczami imprezę, z której aż żal wychodzić. W ostatniej karcie widać spotkanie/pogodzenie się z kimś

 

będziesz się dobrze bawiła, ale po jakimś czasie może Ci braknąć sił albo stanie się coś i Ci się odechce, będziesz wtedy bardzo wrażliwa na czyjeś słowa/gesty

 

zaś koleżanka też nieźle :) ale trzy ostatnie karty nie są na dobrą zabawę... myślę, że coś się tam może wydarzyć przez co obie się poczujecie zniesmaczone...

albo w optymistycznej wersji koleżanka będzie działać, ale tak nie do końca się angażując, może częściej postoi z boku...

 

 

przepraszam, że nie zinterpretuję ostatnich kart, ale nie mam bladego pojęcia czy tak, czy nie :(

Odnośnik do komentarza

Czy dojdzie do wyjazdu? 2puchary, mag

Zastanawiam się…. Jedziesz tam ze swoim chłopakiem? Odnoszę wrażenie, że coś może pójść nie tak. 2 puchary to spotkanie owszem ale mag :> uważajcie, żeby nic niepokrzyzowało Waszych planów, bomag potrafi namieszać czasami.

 

Ogólna aura : diabeł, 9mieczy, as mieczy, 2pucharów

a ja w diable widzę dwie opcje – albo będzie gorąco pod względem rozpusty (kobiety, wino, taniec, śpiew jak to w Bałkanicy śpiewają ;)) albo małe spięcie, co potwierdzałyby dwie kolejne karty. Jednak 2 kieli to zgoda, harmonia i wszystko cacy  karta o bardzo pozytywnym wydźwięku.

 

Jak będę się bawiła? as pucharów, 4pucharów, królowa pucharów

emocje emocje, dużo wspomnień będzie chociaż w 4 pucharów widzę też, niestety, jedna mało ciekawą sytuację.

 

Jak będzie się bawiła P.? 3pucharów, sprawiedliwość, kapłanka, królowa denarów

ooo stawiam na to, zę koleżanka poszaleje i nie wiem, czy przez jej zabawę u Ciebie nie ma 4 pucharów :/

 

Czy voucher jest 'prawdziwy'?kapłanka, rydwan, sprawiedliwość

Prawdziwy i owszem. Tylko nasunęło mi się pytanie, czy osoba sprzedająca ten voucher ma wszystkie uprawnienia etc ;)

Odnośnik do komentarza
Czy dojdzie do wyjazdu? 2puchary, mag

Tak

 

Ogólna aura : diabeł, 9mieczy, as mieczy, 2pucharów

Ogolna aura to cos tu jest nie tak,jakies kretactwa jak dla mnie i ranienie, problematyczne mysli w glowie moze przez wlasnie jakas osobe,ktora pojedzie z wami?

 

Jak będę się bawiła? as pucharów, 4pucharów, królowa pucharów

Niby dobrze,ale moze pojawic sie jakas nieprzyjemna sytuacja niosaca nieporozumienie w zwiazkach...zazdrosc...

 

Jak będzie się bawiła P.? 3pucharów, sprawiedliwość, kapłanka, królowa denarów

O to nie powinnas pytac....

 

Ponadto.... Planuję kupić voucher skoku na bungee, ale u osoby prywatnej, która dostała go jako 'premię'. Mam obawy czy aby na pewno go otrzymam i czy nie będzie to ściema...

 

Czy voucher jest 'prawdziwy'?kapłanka, rydwan, sprawiedliwość

 

tak

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Do wyjazdu doszło.

Myślę, że obie dobrze się bawiłyśmy, ale nie było tak jak myślałyśmy przed wyjazdem, a dzień przed odechciało nam się jechać.

Tutaj świetnie pasują słowa Euterpe "albo w optymistycznej wersji koleżanka będzie działać, ale tak nie do końca się angażując, może częściej postoi z boku..."

od Tridy też "albo małe spięcie, co potwierdzałyby dwie kolejne karty. Jednak 2 kieli to zgoda, harmonia i wszystko cacy  karta o bardzo pozytywnym wydźwięku. " początkowo było spięcie i kila razy podczas pobytu powróciło ( ale u nas to są malutkie spięcia ).

Lucindella "Ogolna aura to cos tu jest nie tak,jakies kretactwa jak dla mnie i ranienie, problematyczne mysli w glowie moze przez wlasnie jakas osobe,ktora pojedzie z wami?" oraz "Niby dobrze,ale moze pojawic sie jakas nieprzyjemna sytuacja niosaca nieporozumienie w zwiazkach...zazdrosc..."

 

 

Co do vouchera - prawdziwy był, ale musiałam go oddać, ponieważ nie był to skok na bungee, a dream jump.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...