Jump to content
Arek Astachow

Sen dziwny

Recommended Posts

Arek Astachow

Sniła mnie się dosyć zwyczajna i normalna rodzina , mieszkałem sam z Ojcem Ktory od jakiegoś czasu bił mnie paskiem po plecach , potem nastepnego dnia wyszlismy do jakiejś knajpy gdzie spotkaliśmy moją ciocie z wojkiem , przypadkowo wydarłem sie na Ojca "napierdalaj we mnie bardziej paskiem .On powiedział ze to zrobi ale pozniej bo teraz to jest moja kolej walić go ten juz lezał i czekał az go pierdolne tym paskiem , jednak nie byłem w stanie tego zrobić , bo jednak nigdy nie stane się jak on. I w tym momęcie on zaczął sie śmiać ja uciekać a on za mną gonić aby znowu mi najebać ,Zamknąłem sie wtedy w jakimś pomieszczeniu ktore , miało drzwi z obu stron i nie wiedziałem z ktorej moge uciec aby mnie nie dopadł i jak juz zaczał sie drzeć i walić w 1 drzwi złapałem za zamek i zacząłem je otwierac i sie obudziłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czerwona róża

To tak jak by toczyła się w tobie jakaś walka wewnętrzna i od ciebie zależy które otworzysz drzwi i jakiego dokonasz wyboru i kim się staniesz...pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
czerwona róża

Bezsilność, bezradność , utrata kontroli w jakimś aspekcie twojego życia, zwątpienie że możesz coś zdziałać, brak wiary we własne możliwości we własną siłę. Brak punktu oparcia. Poczucie niestabilności życiowej bądź emocjonalnej. Słabe nadzieje. Mniej więcej tak bym to interpretowala ale trochę za mało opisany jest ten sen. Nie wiemy czy próbujesz się z tamtad wydostać i czy lecisz bez końca w otchłań czy gdzieś londujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...