Jump to content

czerwona żyłka na oku


Recommended Posts

anazx.lis

ok 8 lat temu uderzyłam sie w oko patykiem i wyskoczyła mi na gałce ocznej taka malutka czerwona żyłka, myslałam że zniknie niestety byłam u okulisty i powiedział że to już jest trwałe :( bardzo nieestetycznie to wygląda ogółem mam dużo żyłek ale ta jest duża i w wewnętrznym kąciku gałki ;/ może znacie jakiś olejek albo zioło po którym by to w końcu zeszło? byłabym bardzooo wdzięczna hihi :D:prosi:

Link to post
Share on other sites
EmmettWawa2807

Absolutnie nie wolno bez konsultacji z lekarzem niczym oczy smarować. Możesz narobić sobie kłopotów. Lepiej pójść do okulisty, przedstawić problem. Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach jest taka technika, że uda się zamknąć pęknięte naczyńko w oku. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
KASIEEU76

Ja miałam kiedyś bardzo podobny problem popękały mi naczynka w oku i porobiły się takie czerwone plamki wyglądało to na prawdę nieciekawie, lekarz kazał mi łykać rutinoscorbin i witaminę c w dużych ilościach

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Myślę,że w tym przypadku także warto byłoby zapytać lekarza o zdanie czym ewentualnie,jaką maścią- czy nawet tą naturalną,możesz smarować i od tego należy zacząć. Daj znać na forum co powiedział.

Link to post
Share on other sites

laser? nie wiem, na pewno można coś z tym zrobić. samemu lepiej z oczami nie kombinować. Witamina C w dużych dawkach ma bardzo duże działanie prozdrowotne, leczy ponoć nawet raka, ale oczywiście nie można jej opatentować, więc nikomu nie zależy.

Link to post
Share on other sites

 

Może po ttym czasie jakieś krople wymyślili. Idz do okulisty. Popytaj :)

 

 

Nie bardzo.

Poszerzone naczynia to i tak pół biedy - gorzej jak naczynie pęknie i krew wynaczyni się do ciała szklistego. Wtedy pojawiają się męty, trudne lub niemożliwe do usunięcia.

Link to post
Share on other sites

Co do jednego jestem pewna: nie stosuj żadnych ziół i innych specyfików bez konsultacji z lekarzem. Bardzo przeszkadza Ci ta żyłka? Może inni jej nie widzą?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

To chyba jedyne mądre i sensowne rozwiązanie w tej sytuacji,ze wzrokiem nie ma żartów i im szybciej będziesz zapobiega tym lepiej. Daj znać co powiedział lekarz jak będziesz już po badaniach.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.