Jump to content
Guest Lukas85

Poprosilbym o interpretacje dat

Recommended Posts

Guest Lukas85

Witaj prosze kogos o interpretacje mojej daty oraz daty żony(jeszcze) ja 18.01.1985 zona 17.07.1980 z góry dziekuje i serdeczne Bog zaplac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn
Witaj prosze kogos o interpretacje mojej daty oraz daty żony(jeszcze) ja 18.01.1985 zona 17.07.1980 z góry dziekuje i serdeczne Bog zaplac
Już Ci pomagam, mistrzu. :)

 

Ty - 18.01.1985 -> Numerologiczna 33 | Magiakart.pl

żona - 17.07.1980 -> również numerologiczna 33

 

Istotny jest również fakt, jakie "podliczby" znajdują się w danej drodze życia, bo to nie jest tak, że każda mistrzowska 33-ka jest taka sama.

 

U Twojej żony są to: 6/24/33/42

U Ciebie są to: 6/15/24/33/42

 

Twoja żona:

24/6 Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

33 Służba uniwersalna. Liczba twórczości i komunikacji, zwana jest wibracją Chrystusową. Znajduje się pod wpływem planety Neptun, wyższej oktawy Wenus, która wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

Liczba Mistrza, Nauczyciela, Przewodnika. Liczba spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie. Tendencją negatywną osób, których dotyczy ta liczba, jest potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają.

w sensie pozytywnym: mistrz, przewodnik, uważny, tolerancyjny i oddany.

w sensie negatywnym: używanie swych wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt.

jej lekcja: być naprawdę odpowiedzialnym za samego siebie i za innych. Nauka tolerancji i cierpliwości.

 

42/6 Sześć jest liczbą miłości, 33/6 — liczbą miłości rodzinnej i uniwersalnej, a 42/6 — liczbą wyrażającą potrzebę obcowania z publicznością, podziwu tłumów. Kooperacja i przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność. Może przynieść trwały, wielodzietny związek małżeński, w którym miłość jest dawana równo z obu stron. Natura szczodra, która zapewnia opiekę swemu otoczeniu. Osoba wibrująca pozytywnie byłaby nieszczęśliwa żyjąc w pojedynkę, natomiast reagując negatywnie skazana jest na samotność; jest obrażona na cały świat i nierozumiana przez otoczenie.

 

 

W Twojej drodze życia występują takie same podliczby jak u Twojej żony, plus dodatkowo:

15/6 Pasja. Kuszenie. Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

Macie bardzo ładnie dobrane wibracje dnia urodzenia, bo Ty - 9, ona - 8, czyli po zredukowaniu do liczby pierwszej - suma 8.

 

"Jeśli urodziłeś się osiemnastego dnia miesiąca (18)

Masz niezwykle chłonny i otwarty umysł, jesteś wszechstronny i gotów przystosować się do każdych okoliczności. Nie jest ci także obcy zmysł do interesów. Chętnie prowadzisz interesy innych lub kierujesz ich życiem. Równocześnie jest to liczba złudzenia, iluzji.

pozytywnie: masz niezwykłe umiejętności, by prowadzić innych i kierować ich losem. Do 29 roku życia napotkasz wiele sytuacji, w których musi się sprawdzić twoja odwaga i mądrość. Matka lub żona odgrywają ważną rolę w twoim życiu. Być może będziesz musiał się opiekować osobą biedną, chorą lub starą.

negatywnie: brak stabilizacji emocjonalnej powoduje nadmierną irytację i krytykanctwo. Pamiętaj, że mur, który wybudujesz dla ochrony swego ego, stanie się dla ciebie więzieniem".

 

 

"Jeśli urodziłeś się siedemnastego dnia miesiąca (17)

Jesteś uroczy i uwodzicielski, odważny i przedsiębiorczy. Masz zapewnioną „opiekę bogów".

pozytywnie: w poprzednich wcieleniach posiadłeś bogactwo materialne i duchowe. Dzięki swej logice i zdolności koncentracji pozostajesz spokojny i jednocześnie wrażliwy. Jesteś lojalny i można na ciebie liczyć. By zmienić swoje postanowienie, musisz mieć mocne argumenty i dowody, że warto.

negatywnie: naiwność, która może doprowadzić do depresji".

 

 

 

 

Twoim głównym zadaniem/wyzwaniem w tym wcieleniu jest nauka bycia odpowiedzialnym.

Twoja żona ma bardziej analityczny umysł, jest bardziej pracowita, jednak brak jej pewności siebie - nad czym musi popracować.

 

 

 

 

Jako całość tworzycie związek o wibracji liczby 3:

"Jaki jest wasz związek? Bardzo dynamiczny i twórczy. To romantyczność w najczystszej swej formie, czułe słówka, pieszczoty, wyrafinowane komplementy, noce bez tchu a może i wiersze… Choć ten romantyzm ma też swoje drugie oblicze, tj. dramatyzm wymówek, pretensji, scen zazdrości.

Potraficie się ze sobą świetnie komunikować. Właściwie to trudno cokolwiek przewidzieć, bowiem to, co się pojawiło, ciągle się przeobraża.

Potraficie się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie.

 

Uważajcie na niecierpliwość. Naprawdę nie ma nic złego w czekaniu, w dojrzewaniu do pewnych przeżyć i emocji.

Waszym zagrożeniem jest także rozproszenie i marnotrawienie tego, czym obdarzacie się wzajemnie.

Zbudujcie wasz własny azyl i niech tylko was dwoje ma do niego wstęp.

Przyjaciele, znajomi i rodzina niech nie przekraczają tej magicznej bariery, tej bańki mydlanej, która okala wasze dusze odkąd się pokochaliście.

To wasz raj! Innym udziela się wasz entuzjazm".

 

 

 

 

 

Owszem, jest to związek karmiczny, bo I punkt zwrotny Twojej żony (6/15/24) równa się Twojej drodze życia (6/15/24/33/42).

Ale... kurczę... ja tu nie widzę między Wami rozstania, przynajmniej nie z punktu widzenia numerologicznego. W obu portretach jest zbyt wiele szóstek, byście mieli powiedzieć sobie "cześć". Sześć to liczba miłości, przywiązywania się do drugiego człowieka, miejsc, myśli, emocji. Sześć to również sentyment, ognisko domowe, gromadzenie, wewnętrzna harmonia, spokój, piękno. Starajcie się zrobić wszystko, by ratować Wasz związek póki nie jest za późno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

a czy to nie jest tak ze gdy karma sie wypelni to ludzie sie rozstaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida
a czy to nie jest tak ze gdy karma sie wypelni to ludzie sie rozstaja?

Nie :)

Zdarza się, że się rozstaną ale bywa również tak, ze stają się wolni i - jeszcze lepiej się ze sobą dogadują :)

I to nie jest zależne ani od liczb, gwiazd czy kart ale od osób :) czy chcą dalej to kontynuować, czy dalej im to odpowiada itd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

Dopiero co zaczynam wnikac w te tematy i u wujka google wlasnie znalazlem info ze mozna sprawdzic czy karma sie wypelnia czy moze juz sie wypelnila no i znalazlem tekst wlasnie ze zazwyczaj po karmie sie rozstaja ludzie,wole sie nie sugerowac google,wole tutaj zaczerpnac wiedzy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Jolie

Od siebie dodam, że moim zdaniem nie ma sprawdzonej metody, aby zobaczyć, czy jest to związek karmiczny. Bo niby jak zweryfikować taką informację? Według mnie, Lukas85 nie powinieneś się też tym za bardzo sugerować i szukać dziury w całym. Jedyną wskazówką, że jest jakaś "karma" mogłoby być przebywanie dwóch osób jednocześnie w tym samym cyklu bądź szczycie karmicznym, ale tu chodzi o odpracowywanie konkretnych zadań niekoniecznie powiązanych z daną osobą i jej szczęśliwymi, bądź nie związkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lukas85

Chcialbym poprosic kogos moze kolega Engelsk lub ktos inny ma ochote mi pomoc,nie moge sie doliczyc kiedy beda w moim zyciu pojawiac sie pkt zwrotne,licze,licze i cos mi nie wychodzi I pkt zwrotny-1

II pkt zwrotny-5

III pkt zwrotny-6

IV pkt zwrotny-6

 

Sadze iz jestem w II pkt zwrotym gdyz w opisie znalazlem informacje że mozliwe zainteresowanie ezoteryka i to sie zgadza oraz wszystkie negatywy przypisane do piatki:-( kurcze ciekawe skad tyle negatywow sie wzielo u mnie czy to ma cos wspolnego z I pkt zwrotnym czy gdzie indziej doszukiwac sie pojawienia tylu negatywow w zyciu moim,pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...