Skocz do zawartości

Ktoś doradzi?


lukaz2

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarza który leczy elektropunkturą stwierdził że mam osłabione pole energetyczne. Do tego że mam na sobie jakiś urok oraz że jestem podatny a tego typu sprawy. Zalecał egzorcystę który zdejmie urok a regularne wizyty u tego lekarza wzmocnią moje pole energetyczne. Jeżeli chodzi o egzorcyzmy to pewna osoba stwierdziła że muszę być wierzący chodzić do kościoła i na spowiedź aby egzorcyzm zadziałał a raczej nie jestem osobą wierzącą. Chciał bym wiedzieć wasze opinie na temat takiego lekarza czy mógł mieć rację? I czytając posty na forum zastanawiałem się czy muszę być osobą wierzącą aby spróbować samodzielnie zdjąć ten urok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodzielnie uroku raczej nie zdejmuj. Chyba że się na tym znasz.

Osoba wierząca... Wiesz - moim zdaniem egzorcyści katoliccy są najsłabszymi egzorcyzmami i ogólnie ich nie polecam ;) wierzyć musisz ale w swoją siłę i w to, że druga osoba jest w stanie Ci pomóc. No i przede wszystkim musisz chcieć dać obie pomóc.

Zastanawiam się czy 'regularne wizyty' u tego lekarza to nie jest najzwyczajniej w świecie nabijanie Cie na kasę. A polecił konkretnego egzorcystę czy nie? Bo może to znajomy znajomego ;)

 

Podaj datę urodzenia proszę. Wieczorkiem postaram się sprawdzić co tam się z Tobą dzieje.

Ahh i kiedy owy lekarz stwierdził osłabienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaz2 ale mowilem tez o zapoznanie sie z regulaminem dzialu, zeby podac wszystkie potrzebne informacje. Wiem ze sie czepiam, ale bez powodu owy regulamin z informacjami co nalezy opisac nie powstal.

 

Regulamin

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Łukasz wiek to 24 lata, data 26-01-1990, wcześniej nie maiłem za wiele styczności z ezoteryką. Do lekarza o którym wspominałem wcześniej udałem się ponieważ ciągle czułem przewlekłe zmęczenie i senność i on stwierdził że to z powodu osłabionego pola energetycznego. Będąc u normalnego lekarza zlecił badania które nic nie wykryły wszystkie wyniki mam w porządku. Myślę że może to być jakiś urok lub rzeczywiście osłabienie mojego pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te badania i są dobre wyniki. Też na początku myślałem że to złe odżywianie i szybki tryb życia ale przestawiłem się od ponad roku jem 5 posiłków dziennie, pije ponad dwa litry wody dziennie i staram się biegać regularnie i ćwiczyć. Lekarz rozkłada ręce i nie wie co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej chodziłem do rodzinnego lekarza i u niego robiłem wszystkie badania, dopiero cioci znajoma poleciła tego znachora od elektropunktury i razem się do niego wybraliśmy i on powiedział mi o tym osłabieniu pola i wybraniu się do egzorcysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole masz kogos w swoim otoczeniu, kto umialby rzucic urok lub klatwe?

 

Zdecydowanie bardziej szukałbym przyczyn medycznych. Cos jeszcze dzieje sie z Twoim zdrowiem? Chorujesz na cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najbliższego otoczenie nikogo takiego nie znam jedynie znajomej współlokatorka interesowała się tym tematem ze swoim chłopakiem ale nie chcieli za bardzo rozmawiać na ten temat. A ze zdrowiem nic poza tym ciągłym zmęczeniem i zaspaniem. Pamiętam jedynie tyle że zaczeło się to od wyprowadzki od rodziców.

I przepraszam za umieszczenie tego samego temtu w innym wątku ale jeszcze się nie połapałem co i jak w forum i po prostu się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic sie nie stalo, pozniej polacze watki :)

 

Czyli jak dlugo sie to zmeczenie i zaspanie przewija? Ile godzin na dobe sypiasz?

 

I pytanie ekonimiczne, nie musisz na nie odpowiadac. Ile ten znachor chcial za zabieg, ze tak chcial Cie przekonac do wzmocnienia Twojej "energetyki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałem dopisać że byłej dziewczyny siostra wierzyła w takie coś. Miała od niej różne talizmany i kamienie które miały być ochronne dla niej. Ale ja osobiście nigdy jej nie poznałem

 

Na dobę to około 8-9 godzin czasem bez drzemki z pół godziny nie mam siły na nic. A ten znachor to miała być seria kilku spotkać z 3-4 każde około 300 zł

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanie po 8-9h to jeszcze nie tragedia. Wielu ludzi strzela sobie drzemki. Korzystasz z pomocy kawy?

 

Masz moze problem z bezdechem sennym? Tak medycznie przyczyna sennosci moze byc mnostwo rzeczy. Od przemeczenia, przez infekcje, skonczywszy nawet na guzie glowy. Jednak za nim przejdzie sie do hardkorow, to trzeba wykluczyc te bardziej prawdopodobne.

 

Rozumiem ze cukrzyce i tarczyce masz wykluczona, jak byles u rodzinnego to nadcisnienie pewnie tez, choc powinnes je sam kontrolowac.

 

Pozostaje

-bezdech senny

-anemia (miales morfologie?)

-ukryte infekcje (np mononukleoza w formie przewleklej)

-narkolepsja

-depresja

-naduzywanie alkoholu

 

Ciaze wykluczmy :D

 

Podstawa diagnozy jest dobry wywiad, a z mojego kontaktu z lekarzami, wiem ze nie zawsze robia to dobrze ;p

 

A moze sypiasz w towarzystwie kogos kto mocno chrapie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawy nie pijam za bardzo już wolę mocniejszą herbatę bardziej mnie pobudza :P

Z bezdechem nie miałem nigdy problemu, podstawowe badania miałem robione i wyniki są bardzo dobre. Pokój mam sam to ciszę w nocy mam to nie problem. Będę jeszcze szukał może tak po prostu już jest. A jak mogę sprawdzić czy jest na mnie lub kimś jakiś urok czy klątwa pokoleniowa?

 

A chciałem się jeszcze dopytać czy jakiś znak to znaczy tatuaż może do mnie przyciągać coś nie pożądanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałem się jeszcze dopytać czy jakiś znak to znaczy tatuaż może do mnie przyciągać coś nie pożądanego?

 

Na drodze autosugestii jak najbardziej moze przeciagnac "coś" nieporzadanego :)

 

Poszukaj kogoś kto ma dobrą opinie i nie opowiadaja mu swojej historii, żeby nie wpłyneła na jego interpretacje wyników. Ekspertyza na odleglosc tez bym nie ufal.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tatuaż w kształcie ringtriquetry tylko u mnie jest odwrócony i dziewczyna kiedyś stwierdziła że odwrócony może oznaczać coś zupełnie innego i przyciągać do mnie pecha lub nieszczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sobie w formie autosugestii nic sobie nie wkreciles, to nie masz sie czym martwic. Symbole same z siebie nie maja mocy.

Edytowane przez Kobalt60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie jest "regulaminowe"? Czyli moge odpowiedziec? Sam sobie raczej nie sprawdzisz.Ja ani klątwy ani uroku nie widze. Sprawdziałam bo podałeś imię i datę urodzenia.

Ale faktycznie masz spory ubytek energetyczny i warto by było skorzystać z jakis zabiegów energetycznych. Powód tego osłabienia trudno określić bez wnikliwej analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...