Skocz do zawartości

1-10 maj :-)


Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ramach praktyki :-)

 

 

CO SIE WYDARZY W DNIACH 1-10 MAJA TEGO ROKU:

 

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad

 

 

W uczuciach bede wiezniem swojej samotnosci emocjonalnej spowodowanej ciaglym ogladaniem sie za siebie, w przeszlosc..Ale moze w koncu cos ruszy..

 

W pracy chyba bede sie nudzic (nareszcie!), ale potem chyba jakies ozywienie sie szykuje, z powodu czyjegos urlopu..? Nikt u Nas sie teraz nie wybiera na wakacje, ogolnie to chyba totalny zastoj, wisielec, 4 kielichow i 7 denarow to karty totalnie bierne, ten rycek to wrecz tam nie pasuje ;-)

 

..Niespodziewane-I tu sa "ciekawe" karty-ja tu widze rozpad jakiejs relacji...moze z jakas przyjaciolka sie pokloce..? Nie mam pojecia jak to zinterpretowac u siebie...Moze to uwolnienie sie od uczuc do mojego ex..? I w Sadzie widac, ze odzyje na nowo..?

 

 

Kazda uwaga bedzie bardzo cenna-zwlaszcza na temat tego, co "niespodziewane":-)

Odnośnik do komentarza

No właśnie w uczuciach moim zdaniem pojawia się jakaś ewentualnośc, żeby trochę jednak przejść już w tryb posuzkiwań czegoś nowego. Nie żeby od razu pojawił się tu jakis wysoki brunet, ale możesz już poczuć wiosnę i dostrzec świat poza tym co było ;)

 

W pracy kompletnie nic ciekawego, ten rycek to chyba po prostu Twoja niecierpliwość i wyczekiwanie weekendu, bo dni się będą w pracy dłużyć

 

Niespodziewane mi se skojarzyło z tym, że jakieś zaplanowane spotkanie zostanie odwołane i będzie musiało być przeniesione na inny termin. Nie wiem czy chodzi o byłego, racze bym powiedziała, że coś nowego/perspektywa mile spędzonego czasu, zostanie przyblokowana przez obowiązki... Aaalbo.. niespodziewanie, kiedy już Ty tę wiosnę poczujesz i se uwolnisz od exa, to on se odezwie po cośtam :P

Odnośnik do komentarza

Cornelio dziekuje Ci Kochana za posta, po tym Twoim "Aaalbo" zerknelam na to,co mi wyszlo na 11-20 maja w uczuciach i... 2 kielichow - Pustelnik - 6 kielichow --> Diabel. Normalnie bym na to nie zwrocila uwagi, bo Pustel nic nie zapowiada,ale moj ex bardzo, bardzo czesto wychodzil mi wlasnie w Pustelniku, wiec jezeli i w tm rozkladzie Pustel oznacza po prostu jego, to zaczynam glosno przelykac sline:ysz:

 

Cokolwiek sie w tym maju nie wydarzy, to na pewno zweryfikuje..

 

A teraz taka dygresja-ze jak to jest, ze czesto jak czlowiek sobie juz pouklada w miare zycie po rozstaniu to za jakis czas pojawia sie ex i...burzy wszystko. I nie wiem,czy to jest wlasnie tylko taki test dla Nas samych-czy pozwolimy znow tej osobie zburzyc swoj swiat, czy rzeczywiscie jestesmy od niej wolni, czy tez to szansa i byc moze nagroda za to, ze pokornie zaakceptowalismy Wole Stworcy, ze dopiero jak pokornie przyjmiemy Jego wole,to nasze marzenie ma szanse sie spelnic...?

 

Buziaki!

Odnośnik do komentarza

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

w pierwsze dni miesiąca będziesz patrzeć na sferę uczuc z dystnsem, dopiero koło 5 tego poprawi się nastrój i możliwe że dogodzisz sobie w jakimś sensie, może to bedzie dopieszczenie siebie a może ktoś tak miło Cię potraktuje, możliwa randka :)

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec

w pracy spokój i nuda, ruszy się koło 5 tego i trzeba bedzie wykazać sie wiekszą inicjatywą, póżniej ponownie spokój

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad

hm cieżko wyczuć ale chyba zrezygnujesz z jakiegoś uczucia ?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

tutaj odczujesz blokady, ale to nie musi być z Twojej winy, okoliczności zewnętrzne mogą to na Tobie wymusić

później 9 kielichów, a ta karta zawsze mi pokazywała zadowolenie, więc będzie ok :)

2 buławy - może zaczniesz się wahać, zastanawiać się nad czymś, analizować przeszłość, rozważać krok do przodu, coś planować...

 

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec

może Ci się nic nie chcieć, ale będziesz musiała się ogarnąć, w tym rycerzu bym widziała gonitwę, coś trzeba będzie zrobić na szybko, a później będziesz czekać na tego efekty (7 denarów)

 

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad

coś co wydawało Ci się, że zakończyłaś, może odżyć na nowo; a 2 kielichy mogą mówić o jakiejś znajomości (prywatna czy zawodowa)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan, HB Słońce, Koło, Mag

Po biciu się z myślami, niepokoju wewnętrznym, zajdzie w Tobie zmiana i ruszysz przed siebie z pozytywnym myśleniem. Zmienisz obiekt swoich przemyśleń. Dostrzeżesz szansę z kimś innym, gdzie indziej.

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec, HB Sprawiedliwość, Kapłanka

A tu zmiennie - raz spokojnie, rutyna, później przyśpieszenie i czekanie na rezultaty podjętych wysiłków.

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad, HB Kapłan

Może w jakiejś relacji dojdzie do wypomnienia sobie wszystkich ''brudów'', tego co złe po to, żeby przygotować grunt pod coś nowego, lepszego, żeby zacząć na nowo coś co już było...

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

nabierzesz dystansu do sprawy swoich uczuć, wydaje mi się,że uda Ci się "założyć" coś w rodzaju blokady na swoim sercu (nie wiem jak to wytłumaczyć, ale ja tak swego czasu robiłam), poczujesz, że w końcu oddychasz ;), możliwe, że ktoś Ciebie gdzieś zaprosi, ktoś z pracy

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec

 

możliwe, że ktoś Cię wyrwie z marazmu, stąd masz zadowolenie w punkcie wyżej

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad

 

coś, co wydawało się pogrzebane wróci..

 

Teraz patrząc ogólnie na karty wpadła mi do głowy myśl, że Twój się odezwie, porozmawiacie, najpewniej wpadnie do pracy, wszystko to da Ci pewien dystans do sprawy...

Odnośnik do komentarza

CO SIE WYDARZY W DNIACH 1-10 MAJA TEGO ROKU:

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

Tutaj będziesz wspominała i próbowała się odciąć, trochę na siłę. W 2 buław widzę albo czyjąś pomoc ale własnie - kolejna szarpanibna w głowie 'z kimś'. Rydwan - próba odcięcia się, transformacji.

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec
Praca, sporo pracy i też w 4 kielichów mozesz pcozuć albo znużenie albo, ze jesteś niedoceniana. Ale rycerz wskazuje na rozruch, moze jakiś nowy projekt ;) 7 denarów i wisielec nie zapowiadają wielkich zmian.
niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad
oj... czyżby ktoś się odezwał? Chciała porozmawiać i/lub jakaś nowa znajomość może wpaść.

 

Widać, ze wiele krąży wokół pewnej sytuacji (uczuciowej) i to nie daje Ci spokoju. Sąd w niespodziance sugeruje mi własnie twoje starania ze zrozumieniem, ze tak bd lepiej itd.

Odnośnik do komentarza

CO SIE WYDARZY W DNIACH 1-10 MAJA TEGO ROKU:

 

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan

Obstawiam imprezę albo spotkanie w większym gronie (może przy okazji majówki?), podczas której/ którego możesz kogoś poznać i zaczniecie się wzajemnie obwąchiwać;). To będzie miły akcent, który wyrwie z takiego marazmu emocjonalnego, przynajmniej na chwilę…a może i na dłużej :>

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec

Początkowo w pracy luz i spokój, a nawet nuda. Ale coś przerwie ten stan. Będziesz musiała się zmobilizować i wykazać energią. Może też się jaka nerwówka pojawić, nie wiem kłótnia, nieporozumienie, albo jakaś cięższa rozmowa kimś. Myślę, że jakiś nieprzyjemny incydent może mieć miejsce.

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad

Te karty mi jakoś z tymi uczuciowymi korespondują. Może dojdzie do jakiegoś fajnego spotkania, które spowoduje, że zaczniesz sobie te miecze z pleców wyjmować i się podniesiesz:). Weźmiesz głęboki oddech i powiesz sobie „Smolić to, ja chcę żyć” ;). Ewentualnie dojdzie do spotkania lub innego kontaktu (lub będzie mieć miejsce jakaś sytuacja) o dokładnie przeciwnym zabarwieniu emocjonalnym, ale jej rezultat będzie dokładnie taki sam. Otworzą Ci się oczy i powiesz sobie dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza

CO SIE WYDARZY W DNIACH 1-10 MAJA TEGO ROKU:

 

uczucia - 8 mieczy - 9 kielichow - 2 bulaw --> Rydwan Ja tu widze zmienne nastroje. Raz bedziesz zamknieta na wszystko i bedziesz chciala switego spokoju, raz bedziesz promieniala, a raz wspominala przeszlosc

 

praca - 4 kielichy - Rycerz bulaw - 7 denarow --> Wisielec Wkurzysz sie, bo mozesz dostac jakies nadgodziny, wiecej pracy niz sie spodziewalas przez co nici z wyjscia z pracy wczesniej

 

niespodziewane - 2 kielichow - 10 mieczy - Sad --> Sad Mysle, ze karty pokazalu tu Twoje pragnienia :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...