Jump to content

Czy koniecznie w trzech osobach?


Guest lykke

Recommended Posts

Guest lykke

Przepraszam, jeśli niepotrzebnie założyłam wątek, ale wydawało mi się, że nie ma jakiegoś sensownego wątku, żeby tam to "dokleić". Z drugiej strony też jakoś sumiennie nie przeszukałam całego forum, ale wierzę, że w razie czego Osoby Trzymające Władze przymkną na to oko :)

 

Moje pytanie wiąże się z wypowiadaniem afirmacji w 3 osobach. W sumie nie jestem obryta w lekturach ezoterycznych, przeczytałam tylko "Wizualizacja dla początkujących" R. Webstera i na niej opieram swoją wiedzę na razie. Co prawda książka jest o wizualizacji, ale w jednym z rozdziałów autor zaleca łączenie jej z afirmacjami. Czytałam porady Tridy o tym, żeby pisać/wypowiadać je w 3 osobach, czyli Ja coś tam..., Ty coś tam..., Ona coś tam..., ale w tej książce nic o tym nie było. Autor zaleca po prostu powtarzanie wszystkiego w pierwszej osobie, np. stań przed lustrem i mów sobie: Jestem urocza i ludzie mnie lubią. To jak to z tym jest? Każdy może sobie wybrać, jak mu wygodniej, czy któraś "metoda" jest lepsza?

 

I co tak naprawdę wydaje się lepsze - mówienie czy pisanie? :)

Link to post
Share on other sites
Trida

Nie jest to konieczne ale zalecane, bo zlecasz jakby podświadomości, żeby wszyscy dookoła myśleli, ze Ty to masz coś. A jak wszyscy tak myślą to wzmagasz siłę wizualizacji.

Wg mnie lepsza jest metoda 3osób.

 

A co do pisania / mówienia - to już zależy od Ciebie. Na co masz czas / siłę.

Oczywiście pisanie jest lepsze, bo wczytujesz się w to, co piszesz, potrzebna jest większa energia itd.

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę od siebie lykke ,że w trzech osobach ,to znaczy kierujesz te słowa do swoich trzech jaźni -(według psychologii ) Nad świadomość ,Świadomość ,Podświadomość .

 

(według wierzących ) Bóg Ojciec,Syn Boży i Duch Święty (lub opiekun duchowy )

 

jak kto lubi ,ale ważne że rozmawiasz do siebie samej ,czyli wewnętrznie łączysz -integrujesz swoje trzy jaźnie i wzmacniasz je czyli siebie ,a technika ,no cóż (wedle doświadczenia ),Ja stosuję taką jak potrzeba (kilka razy ,ze trzy ,wypowiadam w wyobraźni tę afirmację ) -

Moja Energia Życiowa Wzmacnia Się I Akomoduje ,Z Każdą Chwilą Mam Więcej Sił ,By Stawić Czoło Wszelkim Przeciwnością Losu .

Edited by andros
Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

W jakich trzech osobach? Jam Jest, jest jeden! Jeden jest Bóg i nie wymawia się niczego na przeciw żadnego lustra bo Ja Jestem jest tożsame z Jam Jest!!! A w tym momencie to nie dotyczy nas tylko Boga Ojca który poprzez duszę którą stworzył oddziałuje na nas w nas!!! A więc nie my mamy w siebie uwierzyć lecz my mamy uwierzyć w Boga w nas który wszystko może nam dać jeśli Mu uwierzymy i wypowiemy afirmację logicznie i z wiarą!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.