Jump to content

Czy koniecznie w trzech osobach?

Guest lykke

Recommended Posts

Guest lykke

Przepraszam, jeśli niepotrzebnie założyłam wątek, ale wydawało mi się, że nie ma jakiegoś sensownego wątku, żeby tam to "dokleić". Z drugiej strony też jakoś sumiennie nie przeszukałam całego forum, ale wierzę, że w razie czego Osoby Trzymające Władze przymkną na to oko :)

Moje pytanie wiąże się z wypowiadaniem afirmacji w 3 osobach. W sumie nie jestem obryta w lekturach ezoterycznych, przeczytałam tylko "Wizualizacja dla początkujących" R. Webstera i na niej opieram swoją wiedzę na razie. Co prawda książka jest o wizualizacji, ale w jednym z rozdziałów autor zaleca łączenie jej z afirmacjami. Czytałam porady Tridy o tym, żeby pisać/wypowiadać je w 3 osobach, czyli Ja coś tam..., Ty coś tam..., Ona coś tam..., ale w tej książce nic o tym nie było. Autor zaleca po prostu powtarzanie wszystkiego w pierwszej osobie, np. stań przed lustrem i mów sobie: Jestem urocza i ludzie mnie lubią. To jak to z tym jest? Każdy może sobie wybrać, jak mu wygodniej, czy któraś "metoda" jest lepsza?

I co tak naprawdę wydaje się lepsze - mówienie czy pisanie? :)

Trida

Nie jest to konieczne ale zalecane, bo zlecasz jakby podświadomości, żeby wszyscy dookoła myśleli, ze Ty to masz coś. A jak wszyscy tak myślą to wzmagasz siłę wizualizacji.

Wg mnie lepsza jest metoda 3osób.

A co do pisania / mówienia - to już zależy od Ciebie. Na co masz czas / siłę.

Oczywiście pisanie jest lepsze, bo wczytujesz się w to, co piszesz, potrzebna jest większa energia itd.

Ja napiszę od siebie lykke ,że w trzech osobach ,to znaczy kierujesz te słowa do swoich trzech jaźni -(według psychologii ) Nad świadomość ,Świadomość ,Podświadomość .

(według wierzących ) Bóg Ojciec,Syn Boży i Duch Święty (lub opiekun duchowy )

jak kto lubi ,ale ważne że rozmawiasz do siebie samej ,czyli wewnętrznie łączysz -integrujesz swoje trzy jaźnie i wzmacniasz je czyli siebie ,a technika ,no cóż (wedle doświadczenia ),Ja stosuję taką jak potrzeba (kilka razy ,ze trzy ,wypowiadam w wyobraźni tę afirmację ) -

Moja Energia Życiowa Wzmacnia Się I Akomoduje ,Z Każdą Chwilą Mam Więcej Sił ,By Stawić Czoło Wszelkim Przeciwnością Losu .

Edited by andros
  • 4 years later...

W jakich trzech osobach? Jam Jest, jest jeden! Jeden jest Bóg i nie wymawia się niczego na przeciw żadnego lustra bo Ja Jestem jest tożsame z Jam Jest!!! A w tym momencie to nie dotyczy nas tylko Boga Ojca który poprzez duszę którą stworzył oddziałuje na nas w nas!!! A więc nie my mamy w siebie uwierzyć lecz my mamy uwierzyć w Boga w nas który wszystko może nam dać jeśli Mu uwierzymy i wypowiemy afirmację logicznie i z wiarą!!!