Skocz do zawartości

Egzamin (ZWERYFIKOWANY)


Eilidh

Rekomendowane odpowiedzi

9 maja mam ustną maturę z polskiego i postawiłam karty na to jak mi pójdzie, mam pewne obawy co do stanu moich umiejętności :) proszę o pomoc w interpretacji, bo często jak stawiam sobie karty nie jestem "obiektywna" w ich odczytywaniu, szczególnie jak mi na czymś zależy

 

karty ridera waita

1.Jakie będę miała nastawienie do egzaminu? As buław liczę na to, że zdam i mi dobrze pójdzie

2.Jak będzie wyglądała sytuacja przed egzaminem? Głupiec albo będę czuła się jak głupek, że nic nie wiem, albo podejdę do tego na luzie, takie "co ma być to będzie"

3.Jakie wrażenie zrobię na komisji egzaminacyjnej? Cesarz myślę (mam nadzieję:crazyangel:) że dobre

4.Co mi pomoże w egzaminie? Wieża przełamanie własnego strachu, ograniczeń (nie lubię publicznie występować, tym bardziej wygłaszać jakiś referatów)

5.Jaki będzie wynik egzaminu? Rycerz buław nie wiem, sądząc po pozostałych kartach zdam

6.Jak się będę czuła po egzaminie? Rycerz kielichów będę z siebie zadowolona

7.Co mi da egzamin na przyszłość? Królowa mieczy jakieś nowe doświadczenie, no nie wiem..

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

1.Jakie będę miała nastawienie do egzaminu? As buław

Bojowe ;) że zdasz, ze wiesz, że sobie poradzisz.

 

2.Jak będzie wyglądała sytuacja przed egzaminem? Głupiec

Nagle wszystko wyleci Ci z głowy ;) (znam z autopsji :D)

 

 

3.Jakie wrażenie zrobię na komisji egzaminacyjnej? Cesarz

Pewna siebie, duża wiedza

 

 

4.Co mi pomoże w egzaminie? Wieża

przełamanie strachu i nieśmiałości, tremy

 

 

5.Jaki będzie wynik egzaminu? Rycerz buław

zdasz śpiewająco ;)

 

 

6.Jak się będę czuła po egzaminie? Rycerz kielichów

błogo, emocje opadną, zazniesz nad nimi panować albo właśnie wręcz odwrotnie – dopiero do Ciebie dotrze, ze jesteś po egzaminie ;) na pewno będzie emocjonująco :D

 

 

7.Co mi da egzamin na przyszłość? Królowa mieczy

doświadczenie, wiedzę. Miecze to intelekt :)

 

 

Powodzenia :D

I pochwal się jak poszło ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

karty ridera waita

1.Jakie będę miała nastawienie do egzaminu? As buław -bedziesz pelna energii, dasz sobie szanse

2.Jak będzie wyglądała sytuacja przed egzaminem? Głupiec - podejdziesz raczej juz na luzie na zasadzie co bedzie, to bedzie

3.Jakie wrażenie zrobię na komisji egzaminacyjnej? Cesarz - dobre, jako osoba przygotowana... wiedzaca, co nalezy zrobic, powiedziec

4.Co mi pomoże w egzaminie? Wieża przelamanie strachu oraz umiejetnosc odnalezienia sie w syt trudnych

5.Jaki będzie wynik egzaminu? Rycerz buław -pozytywny

6.Jak się będę czuła po egzaminie? Rycerz kielichów - bedziesz zadowolona

7.Co mi da egzamin na przyszłość? Królowa mieczy - pomyslisz sobie,ze wiele sie nauczysz, ze przeszlas udreke ale sie oplacilo

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zdawałam i na prawdę nie było tak źle. Było dokładnie tak jak wyszło. Przed wejściem do sali czułam, że zapomniałam wszystkiego czego się uczyłam, ale po chwili stres minął. Była przyjazna atmosfera, powiedziałam co miałam powiedzieć, dostałam 4 pytania- na 1 nie odpowiedziałam, ale zdałam, dostałam 17 na 20 punktów :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...