Skocz do zawartości

Problem ze snem


Nheero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

od jakiegoś czasu śniłem (dość rzadko) o tym jak wychodzę z ciała, albo moja dusza z niego uchodzi. Są naprawdę niemiłe uczucia, jakby ktoś mnie wyrywał do góry. Wczoraj obudziłem się jakoś po 3 w nocy z katarem, do tego paliły mnie oczy, nie mogłem otworzyć powiek nic nie widziałem i po omacku szukałem butelki z wodą. chciałem znowu zasnąć. Nie wiem czy to było na jawie, czy we śnie, ja się czułem wówczas jakbym odbierał otoczenie "pół na pół", zacząłem słyszeć wybuchy, a potem zdrętwiały mi nogi, prawa uniosła się do góry pod katem prostym i coś zaczęło mnie wyciągać z łóżka, cholernie krzyczałem i jak do siebie doszedłem to zauważyłem, ze moje ciało jednak było przesunięte ku dołu łóżka. Nie wiem, co o tym sądzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem z mojego punktu widzenia ,OO! jakie ja miałem nieświadome formy telekinezy kiedyś ,aż się nieraz dziwiłem i pytałem w domu czy nikt nie przenosił czy ruszał danej rzeczy ,aż doświadczenie i wiele lektur mnie nauczyło że sen to nieświadoma medytacja ,podczas gdy w dzień śnimy czyli medytujemy świadomie (medytacja czyli sen ) wyciąga na wierzch świadomości brudy z podświadomości ,lub budzi zdolności Para Psychiczne/Normalne czy nadprzyrodzone - jak kto woli nazywać dane przeżycia ,na jakiś czas istnieją ) znikną z czasem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Noa20

Sytuacje związane z wychodzeniem ciała bardziej kojarzą mi się typowo z OOBE nawet jesli miały miejsce w śnie.

Natomiast słyszenie wybuchów w głowie może świadczyć o podczepieniu, tzn jakieś ktosie przełamały naturalną barierę ochronną Twojej energetyki.

 

Trudno żeby same odpuściły skoro znalazły żywiciela, no chyba że jak już wyssą energię to wówczas sobie darują. Ale to w międzyczasie może doprowadzić do psychicznego i fizycznego wyczerpania organizmu ,więc polecam zacząć stosować jakieś ochraniacze.

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energię? A co się stanie jak ją wyssą? Co masz na myśli, mówiąc o stosowaniu ochraniaczy? No nie wiem, ja teraz codziennie budzę się w granicach 2-3 w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Noa20
Energię? A co się stanie jak ją wyssą? Co masz na myśli, mówiąc o stosowaniu ochraniaczy? ...

 

Różne są skutki uboczne. Tak jak pisałam moze doprowadzić do ogólnego wyczerpania organizmu, co wiąże się z brakiem sił i chęci do robienia czegokolwiek (depresja) - to jest jeden przykład. Mogą też się dziać poważniejsze sprawy typu choroby psychiczne itp, wszystko zależy od indywidualnej formy organizmu.

 

Jeśli chodzi o ochraniacze to mam na myśli metody ochronne, które pomogą zniwelować Twój problem.

 

Żeby móc polecić Ci coś konkretnego dobrze żebyś napisał ile masz lat i czym się zajmujesz. W sensie, czy praktujesz okultyzm czy też może jesteś przykładnym katolikiem, etc.

Takie informacje pomogą znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat, nie praktykuję okultyzmu ;) dwa lata temu próbowałem osiągnąć stan OOBE, po pewnym czasie zaprzestałem. Chodzę do kościoła, bardziej z tego aby wypełnić sobie czas. Nie modlę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...