Skocz do zawartości

Rozkład na konkretne pytanie


Gość amelia_000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość amelia_000

Hej, znalazłam na innej stronie rozkład na konkretne pytanie. Oto on:

 

Rozkład ten przybliża uzyskanie odpowiedzi na konkretne pytanie, dot. jednej dziedziny życia. W tym celu, należy potasowac dokładnie karty, myśląc o pytaniu. Lewą ręką rozkładamy karty na trzy kupki. Zbieramy je ponownie w całość. Robimy wachlarz i wybieramy 13 kart. Wybrane karty, należy potasowac jeszce raz i przełożyc. Każdy rząd odczytujemy z lewej do prawej strony.

 

 

 

 

------2-----1

------4-----3

7-----6-----5

10----9----8

13---12---11

 

 

1,2 dot. nieodległej przeszłości.

3,4 opisują co się dzieje aktualnie w danej sprawie.

5,6,7 obrazuje najbliższą przyszłość.

8,9,10 nieprzewidziane przeszkody, które można spotkać dążąc do realizacji celu.

11,12,13 jest to dokładna odpowiedź na postawione pytanie. Karty te, pokazują co można zrobić, czego się spodziewać i na co powinno się uważać.

0

 

Zrobiłam go sobie, ale że jestem początkująca to proszę o pomoc w interpretacji.

 

1,2 dot. nieodległej przeszłości: 4 kier (czerwona) i 8 karo (czerwona)

3,4 opisują co się dzieje aktualnie w danej sprawie: Król kier i i Król karo

5,6,7 obrazuje najbliższą przyszłość: 7 pik, 9 trefl, dama trefl

8,9,10 nieprzewidziane przeszkody, które można spotkać dążąc do realizacji: 8 kier, dama pik, as kier

11,12,13 jest to dokładna odpowiedź na postawione pytanie. Karty te, pokazują co można zrobić, czego się spodziewać i na co powinno się uważa: 2 karo, król trefl i 6 pik

 

Pomożecie?

Edytowane przez amelia_000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twoja interpretacja? I jakie pytanie zadałaś, nie napisałaś tego. Najpierw Ty zinterpretuj, nawet jak się wahasz, że zrobisz to źle, to się nie bój, tylko pisz :) A jak już napiszesz to my Ci pomożemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amelia_000

Pytanie brzmiało:

 

"Czy on jeszcze o mnie myśli"

1. wszystko się ułoży pomyślnie, przeprowadzka, pozytywna karta

2.Królowie chyba symbolizują osobę o którą pytałam, osoba jest żonata (to wiem i bez kart), zamozny, autorytet, egoista

3. dama trefl to JA-sukces w pracy, w sprawach finansowych, zazdrość (to akurat by sie zgadzało), choroba psychiczna, załamanie, częściowy sukces

4.nie wiem. przeszkoda jest chyba rodzina

5.odpowiedz brzmi chyba, że NIE, NIE MYSLI.

 

Troche durnie wyszło, bo ja tak naprawdę miałam w głowie kilka pytań. Na jednym się skupiłam, ale troche bzdury wyszły. Do konca nie wiedziałam jakie pytanie chcę zadać chyba. Chyba i tak znam odpowiedź-chciałam się połudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2 dot. nieodległej przeszłości: 4 kier (czerwona) i 8 karo (czerwona) tak, myślał o Tobie, nie planowaliście wspólnego mieszkania? albo przeprowadzenia się bliżej siebie?

3,4 opisują co się dzieje aktualnie w danej sprawie: Król kier i i Król karo - w tym momencie on traktuje cię po części jak przyjaciela i kogoś więcej, masz rację, jest egoistyczny w tym.

5,6,7 obrazuje najbliższą przyszłość: 7 pik, 9 trefl, dama trefl -bardziej mi to wygląda na jakieś spięcie z jego żoną? Żebyś nie ignorowała tego faktu, bo będzie źle- jeżeli patrzymy pod kątem pytania.

8,9,10 nieprzewidziane przeszkody, które można spotkać dążąc do realizacji: 8 kier, dama pik, as kier -wszystko pomału będzie się kręcić do przodu, jednak pojawia się kobieta, brunetka, uważałabym na nią, chociaż karty trochę łagodzą ją. Będziesz miała przez nią jakieś problemy w domu, ale się ułoży.

11,12,13 jest to dokładna odpowiedź na postawione pytanie. Karty te, pokazują co można zrobić, czego się spodziewać i na co powinno się uważa: 2 karo, król trefl i 6 pik - Nie, nie myśli, ale karty radzą uważać i bardziej skupić się na sferze zawodowej, bo mogą być problemy z pracą. I zapowiadają zmiany.

 

 

Za jakiś czas postaw znowu karty, ale doprecyzuj w głowie pytanie, żeby łatwiej było ci interpretować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...