Skocz do zawartości

Sobotni wieczór (ZWERYFIKOWANY)


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Zakładam temat, bo karty bardzo mnie zdziwiły. Jaki macie pomysł na ich interpretacje? Weryfikacja w niedzielę ;)

 

Jak spędzę sobotni wieczór?

VI Kochankowie, VIII Siła, As buław, V Kapłan --> HB XX Sąd, II Kapłanka

Jestem singlem i na ten moment nie ma możliwości, bym mogła spędzić wieczór romantycznie czy erotycznie. Więc po namyśle:

Może czeka mnie spotkanie, podczas którego będę miała decydujący głos w jakiejś sprawie. Czas spędzę aktywnie, może coś zainicjuję albo podchwycę jakiś pomysł. Coś mnie mocno zajmie, może nawet będę zafascynowana.

 

Z kim spędzę ten wieczór?

10 buław, rycerz buław --> HB Koło, Mag

Z jakimś panem, który znajdzie czas albo będzie miał problem.

 

Z ciekawości pytałam o pare osób i zastanowiły mnie karty przy koledze, z którym się nie umówilam do tej pory poza uczelnią.

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się w weekend z X? - 3 denarów, Rycerz mieczy, VII Rydwan --> HB X Koło, I Mag

Jak dla mnie jest tu możliwy kontakt (3 denarów) i umówienie się, bo są dwie karty wskazujące ruch, spontaniczną decyzję, a Koło z sumy może mówić o elemencie zaskoczenia. Z drugiej strony wydaje mi się to tak nieprawdopodobne, że dopytałam:

 

Jak będzie wyglądała moja relacja z X w sobotę? - 10 kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów, Rycerz kielichów --> HB V Kapłan

No chyba będziemy mieć kontakt. Są dwie karty wskazujące na spotkanie, spędzone w miłej atmosferze, pewnie przy alkoholu. On mi wychodzi w Rycerzu kielichów, wiec zaznaczyła się jego obecność. Ale co tu robi 10 mieczy? Na końcu czy na początku odczytałabym, że relacja tego dnia będzie martwa.

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Jak spędzę sobotni wieczór?

VI Kochankowie, VIII Siła, As buław, V Kapłan --> HB XX Sąd, II Kapłanka

zakładając, że spędzisz go sama:

możliwe, że zaczniesz coś rozważać, staniesz albo już stoisz przed jakimś wyborem, zbierzesz w sobie wszystkie siły, opanujesz emocje, uspokoisz się, ochłoniesz, aby szybko zapalić się do działania, możliwe, że z kimś się tym podzielisz

zakładając, że jednak ktoś wpadnie:

kochankowie i kapłan pokazywaliby tutaj większą grupę, pierwsza i druga karta mówiłyby o mile spędzonym czasie, w asie i kapłanie ploteczki, wiadomości, dzielenie się z kimś nowinami, wiedzą

w podsumie z HB jest sąd, więc może doznasz olśnienia w jakiejś sprawie...

 

 

Z kim spędzę ten wieczór?

10 buław, rycerz buław --> HB Koło, Mag

na obu moich kartach osoby są same, a jak jeszcze masz coś z charakteru z tego rycerza, no to może on wskazywać na Ciebie, więc samotny wieczór

 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się w weekend z X? - 3 denarów, Rycerz mieczy, VII Rydwan --> HB X Koło, I Mag

stawiam, że jednak do Ciebie przedzwoni albo napisze mail/info na fb czy coś podobnego i może to być bardzo niespodziewane

 

 

Jak będzie wyglądała moja relacja z X w sobotę? - 10 kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów, Rycerz kielichów --> HB V Kapłan

hmm... tutaj chyba jednak nici... aż dwie dziesiątki obok siebie i jeszcze na samym początku - z nim się bawić nie będziesz (u mnie 3 kielichy pokazują kobiety, nie mężczyzn), możliwe, że prędzej porozmawiasz z jakaś dziewczyną...

Odnośnik do komentarza

Jak spędzę sobotni wieczór?

VI Kochankowie, VIII Siła, As buław, V Kapłan --> HB XX Sąd, II Kapłanka

Oj ja bym powiedziała, ze czeka Cię jakieś niespodziewane ale bardzo miłe spotkanie :) albo wymiana smsów / maili chociaż stawiam jednak na spotkanie. Na pewno mile spędzony czas.

 

Z kim spędzę ten wieczór?

10 buław, rycerz buław --> HB Koło, Mag

Intensywnie. Tutaj możliwe, że jakiś kłopot do rozwiązania będzie, Mag z podsumy wskazuje wg mnie na rozmowę z kimś, kto ma problem i potrzebuje się wygadać.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się w weekend z X? - 3 denarów, Rycerz mieczy, VII Rydwan --> HB X Koło, I Mag

Powiedziała bym, że w rydwanie jest duża szansa na to ale będzie to przelotne spotkanie niż dłuższa kawa.

 

 

Jak będzie wyglądała moja relacja z X w sobotę? - 10 kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów, Rycerz kielichów --> HB V Kapłan

Jakie masz mieszane te karty, często stawiasz Tarota na tego Pana? Bo to jest zaprzeczenie wg mnie poprzedniego pytania. Tutaj, gdybyś wrzuciła tylko ten rozkład, powiedziałabym, ze spotkanie z dłuuugą rozmową, w większym towarzystwie. A później miłe rozmowy f2f.

Aż jestem ciekawa weryfikacji :>

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

WERYFIKACJA

Może się przewróżyłam ostatnio... Lepiej odłożę karty na jakiś czas.

Wieczór zwykły - siedziałam w swoim pokoju i pisałam pracę licencjacką, ogarniałam kolejne wątki, planowałam spotkania w niedzielę, rozmawiałam z mamą i przyjaciółką przez tel i tyle.

W mieszkaniu byłam tylko ja i współlokator (rycerz buław).

Kontaktu w sobotę z X nie było żadnego, także kart opisujących relację nie rozumiem... zazwyczaj 10 kielichów czy 3 kielichów pokazywały mi działanie, a Księzyc, Pustelnik, 4 kielichów itp. pokazywały brak akcji... Może rację masz Trida, że przekombinowałam ;)

Euterpe - super!

Dam znać jeszcze, jakbym się dziś jakimś cudem zobaczyła czy miała kontakt z X.

Dzięki!! :bukiet:

 

 

Jak spędzę sobotni wieczór?

VI Kochankowie, VIII Siła, As buław, V Kapłan --> HB XX Sąd, II Kapłanka

zakładając, że spędzisz go sama:

możliwe, że zaczniesz coś rozważać, staniesz albo już stoisz przed jakimś wyborem, zbierzesz w sobie wszystkie siły, opanujesz emocje, uspokoisz się, ochłoniesz, aby szybko zapalić się do działania, możliwe, że z kimś się tym podzielisz

zakładając, że jednak ktoś wpadnie:

kochankowie i kapłan pokazywaliby tutaj większą grupę, pierwsza i druga karta mówiłyby o mile spędzonym czasie, w asie i kapłanie ploteczki, wiadomości, dzielenie się z kimś nowinami, wiedzą

w podsumie z HB jest sąd, więc może doznasz olśnienia w jakiejś sprawie...

 

 

Z kim spędzę ten wieczór?

10 buław, rycerz buław --> HB Koło, Mag

na obu moich kartach osoby są same, a jak jeszcze masz coś z charakteru z tego rycerza, no to może on wskazywać na Ciebie, więc samotny wieczór

 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się w weekend z X? - 3 denarów, Rycerz mieczy, VII Rydwan --> HB X Koło, I Mag

stawiam, że jednak do Ciebie przedzwoni albo napisze mail/info na fb czy coś podobnego i może to być bardzo niespodziewane

 

 

Jak będzie wyglądała moja relacja z X w sobotę? - 10 kielichów, 10 mieczy, 3 kielichów, Rycerz kielichów --> HB V Kapłan

hmm... tutaj chyba jednak nici... aż dwie dziesiątki obok siebie i jeszcze na samym początku - z nim się bawić nie będziesz (u mnie 3 kielichy pokazują kobiety, nie mężczyzn), możliwe, że prędzej porozmawiasz z jakaś dziewczyną...

 

Oj ja bym powiedziała, ze czeka Cię jakieś niespodziewane ale bardzo miłe spotkanie :) albo wymiana smsów / maili chociaż stawiam jednak na spotkanie. Na pewno mile spędzony czas.

 

 

Intensywnie. Tutaj możliwe, że jakiś kłopot do rozwiązania będzie, Mag z podsumy wskazuje wg mnie na rozmowę z kimś, kto ma problem i potrzebuje się wygadać.

 

 

Powiedziała bym, że w rydwanie jest duża szansa na to ale będzie to przelotne spotkanie niż dłuższa kawa.

 

 

 

Jakie masz mieszane te karty, często stawiasz Tarota na tego Pana? Bo to jest zaprzeczenie wg mnie poprzedniego pytania. Tutaj, gdybyś wrzuciła tylko ten rozkład, powiedziałabym, ze spotkanie z dłuuugą rozmową, w większym towarzystwie. A później miłe rozmowy f2f.

Aż jestem ciekawa weryfikacji :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...