Jump to content

Kulka w łeb


demo25

Recommended Posts

Miałam sen, w którym ktoś strzelał z pistoletu, raz strzelił obok mnie, a kolejny raz strzelił mi prosto w głowę, widziałam jak do mnie mierzy i czułam ten strzał w swojej głowie. czułam, że umieram, upadlam na ziemię, ktoś zadzwonił po pogotowie, ale ono bardzo długo nie przyjeżdżało, leżąc zastanawiałam się czy umrę, to pogotowie w końcu dotarło, a ja chyba byłam przytomna, ale nie wiem, co dalej ze mną było. Pamiętam tylko, że potem było wokół mnie sporo ludzi, ale nie byli zainteresowani mną tylko czymś innym. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w interpretacji tego snu, był bardzo wyrazisty.

Link to comment
Share on other sites

A więc tak : Nie widzisz swojego wroga i dajesz mu stanowcze pole do popisu . On może Ci strzelić w głowę (oszukać , okraść , ryć pod Tobą) a Ty tego nie zauważysz- bo mu ufasz. Nie masz zbyt wielu prawdziwych przyjaciół ( o ile w ogóle takich masz) sprawa z tym ,że nikt się tobą nie zainteresował. Powinnaś popracować nad opinią publiczną i zaczęła uważać na co i komu pozwalasz.

Link to comment
Share on other sites

ciekawa interpretacja, dziękuję, zastanawiam się tylko czy kimś takim może być moja matka, czy to raczej ktoś z przyjaciół

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...