Jump to content
aga0507

Proszę o interpretację związku

Recommended Posts

aga0507

Proszę o interpretację, ja 05.07.1986 r. a on 13.09.1978 r.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

TY - 9/18

On - 2/11/20

 

Wspólna - 2/11/20

bez karmy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty

Nie zgodzę się. Wibracja Waszego związku to tak jak pisała Trida a to świadczy właśnie o karmiczności związku i to dosyć trudnym. 11 to liczba mistrzowska, On ma ją również w drodze życia.

Jako wibracja związku 11 nie rokuje zbyt dobrze, choć oczywiście najwięcej zależy od Was więc proszę nie sugeruj się tylko liczbami. 11 to związek duchowy, w wymiarze ludzkim skazany na porażkę. 11 to dwie jedynki czyli dwie indywidualności, czasem może oznaczać życie bardziej obok siebie niż razem, tu nalezy zaakcptować indywidualność drugiej osoby i pozwolic jej miec swoj wlasny świat jak i równiez samemu nie rezygnować ze swojej indywidualności. 11 niesie utraty, czasem może to być rozwód lub wdowieństwo ale tu trzeba spojrzeć w piramidę, jednak niestety nie umiem w ten sposób internpretować piramid wiec niestety nie bede mogła Ci pomóc.

Ale pamiętaj, że nie musi być wcale źle, to zależy od Was.

 

On z dnia urodzenia ma karmę pracy, urodził się we wrześniu a to oznacza, że kończy relacje karmiczne niedokończone w poprzednich wcieleniach, podejrzewam,że Wasza właśnie jest jedną z nich. W kluczu wcielenia równiez widze u niego 13. Ty urodziłaś się w lipcu, co może oznaczać że masz arystokratyczną przeszłość z poprzednich wcieleń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

Ja się zastanawiałam nad tą karmą ale zasugerowałam się, że to tylko wspólna droga a nie patrzyłam całościowo - moje przeoczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest björn

W podliczbach macie 9/18/27/39 i 2/20/29/38/47.

 

A ja bym polemizował nad tą karmicznością 11-ki jako wibracji związku. To, co jest napisane w internecie, to ścierwo. W związkach o wibracji 11 jest dużo czułości (podobnie jak w przypadku związków o wibracji 6).

Czwórka/dwudziestka dwójka z siódemką świetnie się dogada, trójka z ósemką/czterdziestką czwórką też.

Piątka stworzy udany związek z szóstką/trzydziestką trójką tylko wtedy, gdy pójdą na kompromis, bo piątka lubi zmiany, a szóstka ceni sobie harmonię i spokój.

 

Dwójka/jedenastka z dziewiątką tworzy raczej trudny związek, ale nie wynika to z drogi życia, ale pewnych przeciwieństw - dwójka/jedenastka podchodzi do życia bardzo emocjonalnie, jest szalenie uczuciowa, podczas gdy dziewiątce raczej trudno przychodzi ukazywanie tego ciepła z głębi serca, choć na pewno obie wibracje intensywnie przeżywają wszelkie uczucia.

 

W wyzwaniach pojawiają się tam jakieś dwójki, więc trzeba dobrze wibrować, by nie doszło do bolesnego rozstania/rozwodu.

Nie jest to super połączenie, ale złe też nie jest, także głowa do góry. Ludzie to nie tylko liczby. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dirty
A ja bym polemizował nad tą karmicznością 11-ki jako wibracji związku. To, co jest napisane w internecie, to ścierwo.

 

Uspokoiłeś mnie a popo również mojego tematu ;) Z tego co zrozumiałam czytając o karmiczności 11 i nieporozumien to chodzi o to ze ten zwiazek rozwija sie bardziej na planie duchowym dlatego w ludzkim wymiarze pojawiaja sie trudnosci, najlepiej funkcjonuje jesli obojgu przyswieca wspolny cel, wspolpraca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...