Skocz do zawartości

podróż autobusem, spotkanie znajomych osób, rodzina, straż miejska.


przemokles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj miałem sen o tym jak wyruszyłem autobusem do szkoły który miał trasę składającą się z 3 przystanków, na 2 przystanku weszły 3 znane mi koleżanki, w jednej kiedyś się kochałem, dwie pozostałe to znajome z dzieciństwa. Do koleżanki w której się kochałem nie odezwałem się słowem, ale patrzyła na mnie jak i ja na nią. Druga koleżanka, powiedziałem jej cześć z opóźnieniem i odpowiedziała mi: "co tak późno?", Trzecia tylko tam była. Po tym wszystkim okazało się, że autobus jechał do miasta oddalonego od mojej szkoły o jakieś 15-20km. Tam wysiadając i błądząc na głównym rynku spotkałem swojego brata który poprowadził mnie na przystanek autobusowy który jechał do naszego miasta gdzie znajduje się szkoła. Po drodze okazało się, że zgubiłem plecak ale w momencie pojawił się kolega z gimnazjum który zauważył go leżącego na ulicy, więc widząc, że nic nie jedzie przebiegłem przez ulicę podnosząc plecak. W oddali zauważyłem strażników miejskich którzy szli w moją stronę i cały czas słyszałem co mówią i idąc sobie spokojnie w stronę tego przystanku jakbym nic nie zrobił, przeszedłem przez pasy i straż miejska nie doczepiła się do mnie, tylko do kolegi i wypisali mu mandat.

 

Ogólnie jestem bardzo ciekawy swoich snów, bo czuje w nich jakieś przesłanie. Ogólnie czuje się, że muszę się w to zagłębić. Zapisuję sny już od jakiegoś czasu i mam jeszcze parę snów. Jakby ktoś mógł mi je zinterpretować byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...