Skocz do zawartości

Kraksa samolotowa


E_GROTOWSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretacje mojego dzisiejszego snu. Otoz snilo mi się ze idac z dzieckiem na spacerek widze lecacy duzy pasazerski samolot który lecial w dol i widac było ze się rozbije. Oczywiście kraksa za chwile nastapila i wszedzie lezaly bagaze, telefony komorkowe i inne rzeczy. Jeden z telefonow zadzwonil a ja go odebralam i powiedzialam kobiecie żeby usiadla bo stalo się cos strasznego. Kobieta się za chwile rozlaczyla a ja otworzylam etui z telefonem i zobaczylam ogromna mase pieniedzy zwinieta w rulonik. Zwlaszcza dolary. Potem sen się urwal albo już dalej nie pamietam co było. Może ktos zechce mi sen objasnic.

Będę wdzieczna

Dziekuje.

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie życie idzie do przodu dzięki katastrofom. Nauka rozwija się najlepiej w czasie wojny, a charakter w czasie kryzysów osobistych.

 

Samolot jest związany z powietrzem ale i metalem, połączenie typowo umysłowe. Myśl wzbiła się tak wysoko i obciążyła się takim bagażem, że skazała się na upadek. Powiedziałabym, że jesteś przeciążona jakimiś myślami, schematami rozumowania i już za długo w nich tkwisz, ale jednocześnie nie bardzo wiesz, jak albo co zmienić. Stąd masz nadzieję na jakąś katastrofę, która wszystko zmieni, sytuację która narzuci ci inne postępowanie, tak, że nie będziesz musiała sama decydować, bo wszystko zmieni się samo.

 

Przykładowo, jeżeli żona chce żeby mąż sprzedał motocykl, a mąż nie chce, to rozmowa o tym będzie trudna. Jednak jeżeli ktoś motocykl ukradnie, to żona podświadomie odetchnie z ulgą. Nastąpiła katastrofa, bez winy żony pozbyli się motocykla. Cel osiągnięty, winnych brak. Takie rozumowanie leży w naturze człowieka.

 

Do tego rozrzucone bagaże i pieniądze. Raz, to znak, że miałaś za dużo psychicznego bagażu - ograniczeń. Dwa, że nawet jak się go pozbyłaś we śnie to nie możesz powstrzymać się, żeby nie myśleć o nim znów materialistycznie. Telefony, rulon pieniędzy itd. to cenne przedmioty. Cały czas, nawet chcąc się pozbyć tego nadmiarowego bagażu, jednocześnie chcesz go zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...