Jump to content

Postac szatana (chyba) we snie


E_GROTOWSKA

Recommended Posts

Jeśli mogę prosić o zinterpretowanie kolejnego snu to będę zobowiazana. Snilo mi się ze ide rano po bulki. Miasto jest wyludnione. Ani zywego ducha. Ale wyraznie czuje ze w miescie czai się zlo. Wchodze do sklepu biore bulki i nagle zauwazam ze w kacie stoi postac cala czarna ale spod - jakby habitu - wystaja jej kopyta.

Wracam biegiem z bulkami do domu a ta postac już na mnie w mieszkaniu czeka. Tyle pamietam. Zbudzilam się cala mokra od potu.

Może ktos będzie mogl wyjasnic o co tu może chodzic.

Dziekuje.

Ewa

Link to comment
Share on other sites

Jest takie przysłowie, że jeżeli dziesięć osób na ulicy powie nam,że nam z pod płaszcza wystaje ogon, warto zerknąć do lustra i sprawdzić. Generalnie nie jesteśmy święci, ale jeżeli nas zapytać czy jesteśmy dobrymi ludźmi, prawie na pewno uznamy, że tak. A tym czasem każdemu z nas wystają z pod płaszcza, jak nie ogony to kopyta. Diabeł spotkany na mieście oznacza, że zła spodziewasz się z zewnątrz, od innych, ale ponieważ jest też w domu to oznacza, że masz je również w swoim charakterze. Nie umiemy uciec przed złem, bo nosimy je w sobie. Sen ostrzega, powiedziałabym, przed czymś co robisz niekoniecznie właściwego, ale za to z przekonaniem, że jesteś w porządku i że wina leży po stronie kogoś innego. To coś, co wszyscy lubimy robić, widzimy słomki w oczach innych, a belki we własnych nie widzimy. Rozejrzyj się w życiu za sytuacją, kiedy w konflikcie uznajesz winę kogoś innego, lub innych i zastanów się czy sama jesteś w niej w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...